Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758213 пъти)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Любовни хорари
« Отговор #1215 -: Юли 24, 2015, 06:51:20 pm »
Здравейте скарахме се зверски окончателно ли са приключили нещата назован е по име ,между нас

Не, не са приключили. И скарването не изглежда да е чак така извънредно, и двамата сте с къс фитил.


ПС. Не разбрах - ти искаш да прекратиш бременността, поради което те нарича златотърсачка? Може и да не ми отговаряш, няма отношение към хорара.


De omnibus dubitandum est

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1216 -: Юли 24, 2015, 07:32:04 pm »
Здравейте скарахме се зверски окончателно ли са приключили нещата назован е по име ,между нас , важно ми е защото нещата са сериозни скарването е свързано с нежелана бременост от двете страни , аз искам да реша ситуацията, но човекът ме обяви за златотърсачка и тн , нещо което няма общо с истината за това ми е важно да разбера нещата приключиха ли знам , че ац е ранен , но все пак.Извинявам се за пунктуационите грешки.
ще се сте пак заедно- Меркурий у1 за него е в сходящ съвпад с Юпитер у1 за теб
жалко за бебо- Луната У8 в скорпион в сходящ тригон със заточения по знак Марс У5 в 8д, може би ще ти даде пари за аборта
като не сте имали намерение да имате дете- пазете се, продават презервативи навсякъде, нощем по бензиностанциите, предпазват и от болести... ако е овена, който си ляга и с друга, без коментар

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #1217 -: Юли 24, 2015, 10:49:46 pm »
ще се сте пак заедно- Меркурий у1 за него е в сходящ съвпад с Юпитер у1 за теб
жалко за бебо- Луната У8 в скорпион в сходящ тригон със заточения по знак Марс У5 в 8д, може би ще ти даде пари за аборта
като не сте имали намерение да имате дете- пазете се, продават презервативи навсякъде, нощем по бензиностанциите, предпазват и от болести... ако е овена, който си ляга и с друга, без коментар
Да права си жалко за бебо, ако го има изобщо нз объркана съм , но така или иначе при сегашнта ситуация няма как,а за овена да за него става въпрос, но той с другата е бил с презарватив даже посления от кутиката ми го подаряваха.
« Последна редакция: Юли 25, 2015, 05:23:33 am от adelina »

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Любовни хорари
« Отговор #1218 -: Юли 25, 2015, 11:28:37 pm »
"Има ли мъжът ми интерес към друга жена?" Може би ще е от полза да уточня, че поради определени обстоятелства в момента не живеем заедно, тъй като е в чужбина...

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #1219 -: Юли 27, 2015, 11:32:09 pm »
амо ще ви кажа , че независимо от отрицателните тестове и на мен ми е невероятно, днес вече бременноста ми е потвърдена от доктор след припадак на работа .Така , че нз за вас тук, но аз лично в живота си повече на такива тестове не вярвам.Ако може да ми отговорите на хорарът ,ще съм благодарна,благодаря на хората ,който все пак ми отговориха на предишния хорар .Въпросът ми е ще ме потърси ли за да се разберем или ще трябва сама да се оправям със ситуацията,защото аз не смятам да го търся след виковете му и заплахите онзи ден , но истината е , че явно събирам кръвното и припадам , а съм абсолютно сама у дома и семеиството ми няма идея за, какво става въпрос .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1220 -: Юли 28, 2015, 01:21:26 pm »
"Има ли мъжът ми интерес към друга жена?" Може би ще е от полза да уточня, че поради определени обстоятелства в момента не живеем заедно, тъй като е в чужбина...
Венера У1, У8 отива към съвпад с Юпитер У3 в негов 12д, може да се срещне тайно с някоя дашна дама заради единия секс, основно е ориентиран към дома и семейството- в крайна сметка те са му най-важни- Луната У10 с последен аспект съвпад със Сатурн У4, У5

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Любовни хорари
« Отговор #1221 -: Юли 28, 2015, 01:25:03 pm »
Сега видях ,че има тема и за любовни хорари...Въпросът зададен от мен е :Има ли той  все още чувства към мен?
Благодаря предварително!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1222 -: Юли 28, 2015, 01:30:58 pm »
Въпросът ми е ще ме потърси ли за да се разберем или ще трябва сама да се оправям със ситуацията,защото аз не смятам да го търся след виковете му и заплахите онзи ден
Венера У 1 е ретроградна и по някое време ще направи съвпад с Меркурий У3 за него- дали ще те потърси или случайно ще те срещне, разговор ще има по този въпрос.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1223 -: Юли 28, 2015, 06:28:54 pm »
Сега видях ,че има тема и за любовни хорари...Въпросът зададен от мен е :Има ли той  все още чувства към мен?
Благодаря предварително!
Премахни тогава публикацията си в темата за общи хорари- да не искаш на двете места да пишем по една и съща карта и въпрос.
И да преминем към въпроса- Кой дали има още чувства към теб- мъжа ти, любовника, приятел, брат, съученик, колега, в какви отношения сте били, ако сте имали взаимоотношения изобщо- дай малко светлина по въпроса, не хвърляме боб в крайна сметка, нали трябва да се уточнят основните сигнификатори по въпроса!

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #1224 -: Юли 28, 2015, 08:26:13 pm »
Как кой, прословутият Назован Поиме :)

Ванеса, приятна си му, харесват му определено физическите ви контакти, но някакви невероятни чувства не се виждат. Ти излизаш доста по-хлътнала по него, отколкото той по теб.

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Любовни хорари
« Отговор #1225 -: Юли 28, 2015, 08:40:38 pm »
Премахни тогава публикацията си в темата за общи хорари- да не искаш на двете места да пишем по една и съща карта и въпрос.
И да преминем към въпроса- Кой дали има още чувства към теб- мъжа ти, любовника, приятел, брат, съученик, колега, в какви отношения сте били, ако сте имали взаимоотношения изобщо- дай малко светлина по въпроса, не хвърляме боб в крайна сметка, нали трябва да се уточнят основните сигнификатори по въпроса!

Махам я.!!!
 Имахме връзка ....4 години приятели а след това интимна...Сега от скоро не се чуваме...Аз тайничко се надявам да има поне малко любов от негова страна...От моя все още има...

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Любовни хорари
« Отговор #1226 -: Юли 28, 2015, 08:42:05 pm »
Венера У1, У8 отива към съвпад с Юпитер У3 в негов 12д, може да се срещне тайно с някоя дашна дама заради единия секс, основно е ориентиран към дома и семейството- в крайна сметка те са му най-важни- Луната У10 с последен аспект съвпад със Сатурн У4, У5
Мерси akruks! А това, че Венера негов У1,У8 е ретро как би могло да се тълкува в хорара?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1227 -: Юли 28, 2015, 08:45:27 pm »
Как кой, прословутият Назован Поиме :)
Не е смешно, защото досега много случаи съм имала, когато пиша, че сексът им е прекъснат, а то не е имало никога, че са се скарали, а то не са се срещали никога и всякакви фантасмагории. По тази карта У1 и У12 на всеки един е в сходящ хармоничен аспект с У1, у12 на другия- тепърва може да осъществят тайна връзка. Луната, която е диспозитор на заключен знак в негов 1-ви дом и разположена в негов 5-ти дим е в началото на знака- тепърва предстои да извърши хармонични аспекти ссъс Слънцето У8 за питащата, с Меркурий У1, 3, 12 за г-н неназован по име, след това с Уран У8 за него и накрая с Юпитер у1, 12, съУ3 за нея- срещи, секс, тайна връзка- това може да се случи, но за чувства- Плутон У5 за него е ретро и в разходяща опозиция със заточен Марс У5 за него в негов 1д, разположен в заключен знак- нито е влюбен, нито предстои да му се случи, гледа си кефа и толкова.

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Любовни хорари
« Отговор #1228 -: Юли 28, 2015, 08:47:44 pm »
Как кой, прословутият Назован Поиме :)

Ванеса, приятна си му, харесват му определено физическите ви контакти, но някакви невероятни чувства не се виждат. Ти излизаш доста по-хлътнала по него, отколкото той по теб.
[/quot

Да...прав си..."Невероятни" едва ли вече може да има...Но аз все си мисля ,че от негова страна чувствата бяха не показани и подтиснати...А то въобще не ги е имало...
Благодаря!!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1229 -: Юли 28, 2015, 08:48:26 pm »
Имахме връзка ....4 години приятели а след това интимна...Сега от скоро не се чуваме...Аз тайничко се надявам да има поне малко любов от негова страна...От моя все още има...
картата на мен не ми потвърждава написаното от теб.