Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 760086 пъти)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #1305 -: Септември 05, 2015, 12:34:40 am »
Съдейки по този хорар, Х. не ми се вижда да е на любовна вълна.
Благодаря ти явно и този път ще трябва да си посипя косата с пепел до следващия път .

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Любовни хорари
« Отговор #1306 -: Септември 05, 2015, 01:02:05 am »
По мое усещане Юленка е ретро Венера, а дедушка, на общо основание — Сатурн. Та Юленка да си опича акъла, че докато се реши и си уточнят аспекта, дедушка може и да предаде Богу дух. И ще пропусне да стане весела вдовичка.

Reptil....богат стар мъж не съществува :72:... грозен и богат също!!! :29:...!!!

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #1307 -: Септември 05, 2015, 02:29:26 am »
Здравейте!
Преди два месеца бях публикувала един любовен хорар, дали едно момиче ще приеме предложение за брак.
След предложението, тя е казала, че не знае, но е задържала пръстена, понеже й е харесал много.
Някак си въпроса остава отворен. Дали ще върне обратно пръстен, който върви с предложението за брак или ще приеме по-късно и предложението.
Изминаха два месеца, първия хорар показваше отговор НЕ. Сега направих нов хорар, дали нещо ще се промени.
Малък е шансът да се оженят.  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1308 -: Септември 05, 2015, 02:30:29 am »
Обича ли ме х .Имали изобщо някакви чувсва, назован е по име.
Не те обича, а ако Х е същия онзи овен би трябвало да си наясно, че ако поне малко му пукаше за теб, нямаше да те прати... знаеш къде- там, където мъж не праща жена, на която държи.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #1309 -: Септември 05, 2015, 02:33:37 am »
Не те обича, а ако Х е същия онзи овен би трябвало да си наясно, че ако поне малко му пукаше за теб, нямаше да те прати... знаеш къде- там, където мъж не праща жена, на която държи.
Изобщо не става въпрос за него , той е одавна приключена история,както и да е няма значение .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1310 -: Септември 05, 2015, 02:37:24 am »
Здравейте!
Преди два месеца бях публикувала един любовен хорар, дали едно момиче ще приеме предложение за брак.
След предложението, тя е казала, че не знае, но е задържала пръстена, понеже й е харесал много.
Някак си въпроса остава отворен. Дали ще върне обратно пръстен, който върви с предложението за брак или ще приеме по-късно и предложението.
Изминаха два месеца, първия хорар показваше отговор НЕ. Сега направих нов хорар, дали нещо ще се промени.
Ако въпросът ти е дали Ю. ще приеме предложението да се омъжи- Да, ще приеме, след като помисли още малко. Пича е точен, обича я искрено и пламенно, а нейните чувства се свеждат до финансова стабилност. 

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #1311 -: Септември 05, 2015, 08:35:32 am »
По мое усещане Юленка е ретро Венера, а дедушка, на общо основание — Сатурн.
А защо? По кои домове ги разглеждаш?

Скорполей

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Любовни хорари
« Отговор #1312 -: Септември 13, 2015, 12:16:05 pm »
Здравейте ! Направих хорара преди седмица, но не мога да го разчета . Ще ви бъда благодарна ако изкажете вашето мнение . Въпросът ми е -Влюбен ли е в мен Назован по име :) ?
Благодаря предварително ! 

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1313 -: Септември 13, 2015, 02:37:01 pm »

Въпросът ми е -Влюбен ли е в мен Назован по име :) ?


Засега отношенията по-скоро клонят към флирт, ухажване, лекота и забавление, отколкото към дълбоки чувства и готовност да се поеме по-продължителен ангажимент. Но му е приятна компанията ти.

Може да се каже, че сте увлечени, има магнетизъм помежду ви. Но на този етап за силни чувства трудно може да се говори. Задай въпроса след някой-друг месец, ако има някакво развитие в отношенията ви.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Любовни хорари
« Отговор #1314 -: Септември 13, 2015, 03:42:44 pm »
Как ме възприема Х.? И какви чувства има към мен, по-скоро дали въобще има ?

По-рано общувахме ежедневно, от известно време нещата не вървят. Затова правя хорара, каква е причината за тази промяна.

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Любовни хорари
« Отговор #1315 -: Септември 13, 2015, 04:50:25 pm »
Понеже вече не издържам непрекъснато да съм тъжна, ще се появи ли някой нов мъж да ме поразсее поне временно. Не че го искам този нов мъж, но съм толкова наранена, че вече едва издържам тази тъга
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Любовни хорари
« Отговор #1316 -: Септември 13, 2015, 05:47:12 pm »
Това е рождената ти карта, мила. Хорарна карта се прави с дата, час и място на задаване на въпроса ти.
В твой случай това е 13.09.2015 16:50(град - ти си знаеш кой е).
astro.com - тук си направи карта и може да получиш мнения по въпроса ти.

А колкото до рождената ти карта, дали не идеализираш малко повече в любовните отношения? Да се самозалъгваш, да търсиш връзки като по книгите? И с идея да са много дълготрайни, до гроб?
Много телешки планети. Главата казва едно, сърцето говори друго. Слънцето ти е в Телец, съвпад с Марс и Мц. Искаш да имаш добро положение в обществото, навярно някаква амбиция има в теб, желание да се докажеш. Асцендент в Лъв също обича да е видим, значим, да блести.
Но Луната ти, макар и в Лъв, е в 12 дом. Драматичност в теб. В съчетание с успешно потъване в собствените мечти и идеали.
Юпитер като управител на 5 дом е съвпад със Сатурн. Любовта може да не се случва лесно, да търсиш по-продължително, да имаш своите изисквания, критерии. Венера като естествен сигнификатор за любовните отношения е в Телец, на трон. Но в дома на Сатурн. Което също говори за повече време, докато намериш любовта. И в опозиция с Уран, който е управител на 7 дом. Нещо в партньорствата може да има разминавания. Не винаги да се чувате/разбирате добре.

И ред други неща има в картата ти. Просто те насочих към някои основни положения, за които сама да прочетеш, разучиш и прецениш дали са актуални за теб, как да се справиш с тях.

Хайде, направи си коректна карта - хорарна. А за наталната, има си отделна тема. Ако не си я виждала/споделяла картата си, а ти е любопитно, може там да я сложиш. След като я построиш в www.astro.com  ;)

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #1317 -: Септември 13, 2015, 05:53:00 pm »
Здравейте ! Направих хорара преди седмица, но не мога да го разчета . Ще ви бъда благодарна ако изкажете вашето мнение . Въпросът ми е -Влюбен ли е в мен Назован по име :) ?
Благодаря предварително !
Мисля, че не.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Любовни хорари
« Отговор #1318 -: Септември 13, 2015, 05:54:42 pm »
В момента транзитен Сатурн е в съвпад с твой Уран - у7. И в опозиция с Венера. Това дава задържане по тези теми. Но целта е да си направиш равносметка. Да видиш кои хора са достойно да останат до теб в личен и делови план. И ненужните да премахнеш, да се отдръпнеш от тях. Или времето само ще ги отстрани. Ще ти е по-трудно да намираш любов, ти самата няма да си способна на адекватни решения. Заради опозицията към Венера. Сега е време да направиш равносметка за себе си кое е важно в любовта - систематизирай кое наистина ти е важно, как искаш да бъдеш обичана, да обичаш. Вземи поуките от миналото. И поправи грешките в себе си.

И това ще отмине.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1319 -: Септември 13, 2015, 06:00:09 pm »
Понеже вече не издържам непрекъснато да съм тъжна, ще се появи ли някой нов мъж да ме поразсее поне временно. Не че го искам този нов мъж, но съм толкова наранена, че вече едва издържам тази тъга
Емма вече ти е отговорила, че за отговор на конкретен въпрос е нужно да построиш карта на въпроса (хорарна карта), а ти си публикувала роожденна карта (натал), за което си има отделна тема (натални карти).
Стана ми интересно обаче, как транзитен Сатурн в 4д върху Уран У7 те ръчка към промени по отношение на партньорства, друго населено място, дом, семейство. Затъмнението днес, на К2 при теб, е в тригон със Слънцето У1 в 10д и с Хирон, ще си окрилена по отношение на нови начинания в кариера, отношения с мъжете, творчески проекти и ще се излекуваш от тъгата.