Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759742 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1515 -: Ноември 08, 2015, 08:00:17 pm »
Приключиха ли отношенията между мен и Б.? Преди време каза, че има проблем с брат си, и че ще ми звънне когато успее да го реши, но оттогава близо 2 месеца минаха?
По мое виждане не са приключили отношенията ви, предстои ви среща, общуване, ще ти се обади, както е обещал

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1516 -: Ноември 08, 2015, 09:15:57 pm »
Акрукс, ако ти се пише - ще обясниш ли защо? Сега се уча на хорари и ще ми е полезно.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #1517 -: Ноември 08, 2015, 09:49:46 pm »
Домовете, описващи партньорство, любовни и интимни взаимоотношения са с разходящи, хармонични аспекти, което показва, че имате връзка, че живеете заедно или най-малко сте колеги и ви предстои комуникация/среща, кратко пътуване
Последният аспект на Луната У5 за теб е опозиция с Уран У12 в 1д- накрая любовта може да ти донесе някакво неудовлетворение, да ти наруши спокойствието, да проявиш емоционални изблици.

Мерси, писах на лични  :)

Венера

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Любовни хорари
« Отговор #1518 -: Ноември 09, 2015, 03:35:09 pm »
Здравейте,за първи път се включвам във форума.Разглеждала съм синастрия,композит и карта на първа среща между мен и този човек.Мисля,че има  предпоставки да се случи връзка между нас,но това все още не се е случило и ето,че днес с особена сила връхлетя този въпрос.. не мога да се справя сама.Моля, за помощта ви !
« Последна редакция: Ноември 09, 2015, 03:37:33 pm от Венера »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1519 -: Ноември 09, 2015, 03:49:57 pm »
Ако дотук е имало някакви сигнали от негова страна, флиртът може да продължи.

Относно бъдеща връзка не мога да се изкажа категорично - ако се получи нещо между вас, няма да е по начина, по който ти очакваш. Квезитът не ми се вижда да е несериозен, просто в тези отношения може да се наложи да играеш по неговите правила. Поне на този етап.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1520 -: Ноември 09, 2015, 04:25:02 pm »
Здравейте,за първи път се включвам във форума.Разглеждала съм синастрия,композит и карта на първа среща между мен и този човек.Мисля,че има  предпоставки да се случи връзка между нас,но това все още не се е случило и ето,че днес с особена сила връхлетя този въпрос.. не мога да се справя сама.Моля, за помощта ви !
Мисля, че се заблуждаваш относно въпросните предпоставки да имаш връзка с този човек.
Луната е без курс и няма какво повече да се случи, от друга страна АСЦ е ранен и вероятно не си запозната напълно с нещата около този човек, Марс У8, У3 в негов 1д е във взаимна рецепция с Меркурий У1 за него- може да му харесва да флиртува на приказки. Венера у3 з атеб ще извърши квадрат с Плутон У3 за него- предстои ви прекратяване на общуване/срещи.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1521 -: Ноември 09, 2015, 05:29:46 pm »
Картата на въпроса не е актуална, датата е 17 ноември, още не е настъпила.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1522 -: Ноември 09, 2015, 05:30:37 pm »
здравейте, включвам се с молба за мнение за тази хорарна карта. Въпросът е има ли Х все още чувства към мен? (мой бивш) Благодаря  :)
Картата е за 17-ти ноември, а днес сме 9-ти  :)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #1523 -: Ноември 09, 2015, 05:31:58 pm »
Картата е за 17-ти ноември, а днес сме 9-ти  :)

Объркала съм! Сега ще направя актуална.

Ето картата, въпросът е същия -Дали Х (бивш приятел) има все още чувства към мен?

« Последна редакция: Ноември 09, 2015, 05:35:10 pm от 666 »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1524 -: Ноември 09, 2015, 05:46:40 pm »

Ето картата, въпросът е същия -Дали Х (бивш приятел) има все още чувства към мен?

Оста АС/ДС е в знаци, които дават трайна нагласа, свързват се с постоянство, трудно прекъсване на отношения.

Луната е без курс - дотук нищо може да не се е променило. Съвпада със Спика - благоприятна звезда, само позицията ѝ в 6 дом не ми се вижда да има нещо общо с въпроса. За трайни нагласи може да загатва и Сатурн в неговия 7 дом.

Твоят сигнификатор вече е преминал в собствен знак, съвпада със СЛВ в твоя 5 дом - сега би била в по-изгодна позиция. Неговият сигнификатор още е в последните градуси на знака, но скоро предстои да премине в знак, където ти имаш повече сила. Но Марс и Венера вече са съвпаднали - става въпрос за нещо, което се е случило помежду ви. Венера в знака Дева не е била в позиция, в която да се чувства уверена и налагаща се.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #1525 -: Ноември 09, 2015, 05:50:30 pm »
Lilla, ние сме разделени отдавна и нямаме контакт никакъв. Как се приемат тогава нещата, които обясни - като не,няма чувства или да, има?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1526 -: Ноември 09, 2015, 05:53:52 pm »
При Луна без курс нещата остават без промяна. Тоест каквито са били преди, така да се е "запечатало" във времето. Особено при влияние на фиксирани знаци и Сатурн. Поне теоретично би трябвало да е така. Някой може да каже, че картата е нерадикална - Сатурн в 7 дом.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Венера

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Любовни хорари
« Отговор #1527 -: Ноември 09, 2015, 08:43:55 pm »
Ако дотук е имало някакви сигнали от негова страна, флиртът може да продължи.

Относно бъдеща връзка не мога да се изкажа категорично - ако се получи нещо между вас, няма да е по начина, по който ти очакваш. Квезитът не ми се вижда да е несериозен, просто в тези отношения може да се наложи да играеш по неговите правила. Поне на този етап.

Да,имало е  сигнали от негова страна и аз вече  играя по неговите правила.Е,ще видим...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1528 -: Ноември 09, 2015, 08:48:12 pm »
И аз четох, че със сатурн в 7 дом картата не може да се разчете.  :017:
Сатурн в 7д не пречи картата да се разчете, навремето е показвал, че може астрологът да сгреши изчисляването/построяването на картата, когато това се е правило на ръка.
7д за теб е 1д на човека, за когото питаш и управлява негов 4д- да не е семеен или да е затруднен относно дом/семейство/брат? Липсва аспект между ваши 5д. Уран У5 за него в разходящ квадрат с Плутон У1- не е влюбен; Венера У1 в сходящ квадрат с Плутон У1 за него- няма изгледи да възстановите връзка, макар да е видно, че го харесваш още- марс У1 за него в твоя 5д

Венера

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Любовни хорари
« Отговор #1529 -: Ноември 09, 2015, 08:58:14 pm »
Мисля, че се заблуждаваш относно въпросните предпоставки да имаш връзка с този човек.
Луната е без курс и няма какво повече да се случи, от друга страна АСЦ е ранен и вероятно не си запозната напълно с нещата около този човек, Марс У8, У3 в негов 1д е във взаимна рецепция с Меркурий У1 за него- може да му харесва да флиртува на приказки. Венера у3 з атеб ще извърши квадрат с Плутон У3 за него- предстои ви прекратяване на общуване/срещи.

Да,той флиртува, и осъзнато и неосъзнато.Това му е същността.Ах,този квадрат Венера с Плутон.Имам си го в натала и съответно в синастрията ни.
Това с предстоящо прекратяване на общуването/срещите ме озадачава,тъй като в момента  имаме друг тип  отношения,при които срещите и общуването са неизбежни.