Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759149 пъти)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Любовни хорари
« Отговор #1560 -: Ноември 16, 2015, 08:46:09 pm »
Въобще не мисли за теб. Ни с малко, ни с много симпатии, ни с антипатии.
De omnibus dubitandum est

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #1561 -: Ноември 16, 2015, 09:31:01 pm »
Добър вечер! Онзи ден имаше "леко раздвижване" с един човек и породена от това сега зададох въпроса харесва ли ме? Много ме обърква поведението му.
ето я картата:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Любовни хорари
« Отговор #1562 -: Ноември 16, 2015, 09:56:54 pm »
Като видя Луна и Сатурн за сигнификатори и то при любовни въпроси и изобщо не ми се гледа хорара.
Объркана си и това е нормално. Вие сте различни Вселени.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1563 -: Ноември 16, 2015, 10:00:57 pm »
Добър вечер! Онзи ден имаше "леко раздвижване" с един човек и породена от това сега зададох въпроса харесва ли ме? Много ме обърква поведението му.
Не

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #1564 -: Ноември 16, 2015, 10:03:07 pm »
Мерси!
Сега се обърках още повече  ;D на хорара дали ще започнем връзка беше ДА, а дали ме харесва НЕ.  :57:
« Последна редакция: Ноември 16, 2015, 10:04:49 pm от 666 »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1565 -: Ноември 16, 2015, 10:16:12 pm »

Сега се обърках още повече  ;D на хорара дали ще започнем връзка беше ДА, а дали ме харесва НЕ.  :57:


Доста противоречиви тълкувания се получават понякога, зависи през какви "очила" гледа астрологът. Различни астролози - различни очила и с различни диоптри.  ;D

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Любовни хорари
« Отговор #1566 -: Ноември 16, 2015, 10:16:36 pm »
И аз малко се обърках, защото преди време бях поставила хорар със същия въпрос  и отговорът беше да.
А ти от какво се обърка? :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1567 -: Ноември 16, 2015, 10:25:07 pm »
Мерси!
Сега се обърках още повече  ;D на хорара дали ще започнем връзка беше ДА, а дали ме харесва НЕ.
АСЦ на тази карта е късен, което по класическите правила на Хорарна Астрология прави картата нерадикална, а е такава, защото наскоро си задавала въпрос за същия човек. Не може през ден да пипташ едно и също нещо.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #1568 -: Ноември 16, 2015, 10:30:08 pm »
akruks, значи да разбирам, че картата е невалидна, а не че не ме харесва ли?
малко преди това питах същото, но забравих да упомена човека по име. затова правих втора карта, иначе знам, че не може да се пита едно и също, и в Тарото е така.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1569 -: Ноември 16, 2015, 10:37:29 pm »
Късен Асцендент, а Луната е в 6 дом. Не виждам връзка с естеството на въпроса, освен ако не си се увлякла по някой колега в службата. Чудя се дали в такъв случай бихме могли да приемем, че Луната клони към съвпад с Десцендента. В модерната хорарна астрология май не може, за традиционната не съм сигурна...

В тази карта ти си му "подвластна" - Луната е в Козирог - знак, управляван от неговия сигнификатор. Твоят у5 е в знака на обител на неговия у5.

А той някак индиферентен ми изглежда.
« Последна редакция: Ноември 16, 2015, 10:49:01 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Любовни хорари
« Отговор #1570 -: Ноември 17, 2015, 03:25:35 pm »
Объркана съм, защото преди време бях поставила хорар със същият въпрос за същият човек и отговорът беше положителен, а сега реших да направя още един хорар за по-сигурно за да не се заблуждавам и отговорът е различен. Сега не знам кой хорар е верен. Ето го и предишният.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Любовни хорари
« Отговор #1571 -: Ноември 17, 2015, 03:41:40 pm »
Объркана съм, защото преди време бях поставила хорар със същият въпрос за същият човек и отговорът беше положителен, а сега реших да направя още един хорар за по-сигурно за да не се заблуждавам и отговорът е различен. Сега не знам кой хорар е верен. Ето го и предишният.

В този хорар Луната е без курс и въпросът е безплоден.

Освен това, Луната е в Близнаци, Сатурн е на Дсц., асцендентът е в последен градус. От симпатия към теб бих пледирала за нерадикалност, а ако все пак настояваш - управителят на "човека" е в знака ти на падение.
« Последна редакция: Ноември 17, 2015, 03:46:09 pm от Diyana »
De omnibus dubitandum est

simona

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Любовни хорари
« Отговор #1572 -: Ноември 17, 2015, 08:38:32 pm »
Има ли по-специално отношение Ч.към мен (харесва ли ме извън рамките ни на колеги) и ще се случи ли нещо между нас? За сега е един приятен флирт, но той е от "готините момчета" и ме притеснява, че е единстено и само задоволяване на егото му.

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Любовни хорари
« Отговор #1573 -: Ноември 17, 2015, 08:48:18 pm »
В този хорар Луната е без курс и въпросът е безплоден.

Освен това, Луната е в Близнаци, Сатурн е на Дсц., асцендентът е в последен градус. От симпатия към теб бих пледирала за нерадикалност, а ако все пак настояваш - управителят на "човека" е в знака ти на падение.
Съжалявам, ако въпросът ви се струва тъп, но какво значи това?
« Последна редакция: Ноември 17, 2015, 09:20:57 pm от Aquarius »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1574 -: Ноември 17, 2015, 08:58:28 pm »
Има ли по-специално отношение Ч.към мен (харесва ли ме извън рамките ни на колеги) и ще се случи ли нещо между нас?

Да, има симпатия помежду ви. Но кой е по-увлечен ми е трудно да кажа – твоят сигнификатор е в знака на неговата обител, а управителят на неговия 5 дом е в знака на твоя у5. Има симпатия с изразен еротичен елемент. И все пак по-важни са сигнификаторите на първи и седми дом, тук сякаш ти се чувстваш по-привлечена към него. Всъщност кой пръв е инициирал флирта?

Луната е и в сатурнова терма /ако гледаме по Птоломей/, в почти точен секстил със Сатурн – у7. Последният ѝ аспект е тригон с Венера /твоя у5/ - има вероятност за задълбочаване на еротичното общуване. Сексуално го привличаш, но доколко е готов към продължителна/сериозна връзка с теб, вече е друг въпрос, засега като че ли не. На този етап, ако се случи нещо, отношенията ви няма да се афишират.


Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui