Автор Тема: (Не)харесвам-синастрична  (Прочетена 11533 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: (Не)харесвам-синастрична
« Отговор #45 -: Февруари 19, 2016, 07:36:51 pm »
"И сам войнът е войн."  :D

Честно казано съм забелязъл една много отчетлива и неприятна/лично за мен/ тенденция за жените ОВНИ - много пият /като донски казаци/.
Аз пък нямам такива впечатления за жените овен, но пък мога да го потвърдя за жени скорпион, които здраво лющят твърдо гориво  :)

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: (Не)харесвам-синастрична
« Отговор #46 -: Февруари 19, 2016, 08:32:41 pm »
Веднъж на седмица или две да изпиеш бутилка хубаво вино в приятна компания според вас прекаляване ли е?  :017:

И аз, като Едната, съм ценител - за мен е важно качеството на храната и питиетата. Може да е в малко количество, но от хубавото. Не се тъпча и не се наливам с какво да е и в каква да е компания.  :)

Лили, в 'представителната ми извадка' разбирасе става въпрос за госпожици, прекаляващи с твърдия алкохол  :012: . /Не намирам доста сходни конфигурации в наталните им карти/.
Лично аз често консумирам вино на обяд/вечеря и е напълно нормално за мен.
Но да не се отклоняваме в тази насока от темата, просто споделих нещо, което ми е направило впечатление, било то и негативно  :012: .

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: (Не)харесвам-синастрична
« Отговор #47 -: Февруари 19, 2016, 08:37:28 pm »
Лично аз често консумирам вино на обяд/вечеря и е напълно нормално за мен.

А-а, ок тогава. Помислих, че тук има язвеници и ги е яд, че другите могат да пият  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: (Не)харесвам-синастрична
« Отговор #48 -: Февруари 19, 2016, 08:44:48 pm »
Значи, не е уважително, че пропуснахте слънчевите Риби-пия и ми е хубаво при това. С Марс и Венера в Овен и като стар казак мога да пия ,когато си искам :012: Обаче само по слънце не става -познавам жени от всеки слънчев знак които държат като донски казаци .Времената са други, а жените все по неудоволетворени или друго :012: