Автор Тема: (Не)харесвам-синастрична  (Прочетена 10392 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: (Не)харесвам-синастрична
« Отговор #30 -: Февруари 18, 2016, 04:16:29 pm »
Не съм правил статистика, но съм забелязал, че хора с натален Сатурн, който е в градусите на моя натален Уран, ми влияят много зле и се опитват да ми се налагат и ограничават.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: (Не)харесвам-синастрична
« Отговор #31 -: Февруари 18, 2016, 05:26:57 pm »
Имам органическа непоносимост към синастричен Марс в градусите на моя АЦ, не разбирам и често влизам в спорове с Меркурии, квадратиращи моя.
Изпитвам привличане към Юпитерови хора, особено слънчеви Стрелци, чужд Нептун , кацнал някъде по осите също ме привлича.
Приятно ми е общуването с въздушните, огнените пък ми дават заряд и са ми интересни и търся компанията им.
По закона за всеобщата гадост работя с 5 слънчеви Рака , а шеф ми е Рачешка Луна- има едно негласно разбиране на вътрешно ниво заради моята Луна,но като цяло не съм очарована от толкова много познати номера.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: (Не)харесвам-синастрична
« Отговор #32 -: Февруари 18, 2016, 05:31:45 pm »
Мен най-зле ми действа чужд сатурн в твърд аспект с Луната ми, примерно майка ми може да ме доведе до лудост, а чужди марсове в твърд аспект към Плутона ми, ми се струват ужасно агресивни, груби и ме заразяват с агресията си.

bast

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
Re: (Не)харесвам-синастрична
« Отговор #33 -: Февруари 19, 2016, 08:46:02 am »
Чужд Меркурий в твърд аспект със Слънцето, Сатурна или Юпитера ми. А общо много вода ми идва в повече, сигурно, защото нямам такава. Рибите не ги разбирам много, въпреки, че нямам проблеми с тях, Скорпионите ме предизвикват, с мъжете поне избива към сексуална енергия понякога, но с жените е трудно, но най-много ме дразнят Раците, много лицемерни, подозрителни и лигави ми идват. Харесване определено Слънце или Венера до моите, които са си в съвпад. Четиримата с които се разбирам най-много са с такъв съвпад. Двама мъже, две жени, каквото и да кажат не ме дразни, на една вълна сме.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: (Не)харесвам-синастрична
« Отговор #34 -: Февруари 19, 2016, 02:24:28 pm »
Цитат
Не харесвам Овен и това си е. Не съм конфликтна личност, ама един Овен може да ме изкара извън кожата ми. Много агресивно ми действат.

Луна в Рак също не ми понася и Марсовете също.

И Happy-то не я кефи овенското.  :012:

От утре ви блокирам, пък!  :D :D :D

Като цяло, преди години много ми лазеха по нервите везнишките планети. Особено в мъжки карти. Но се уча с годините да се уча на типично везнишките неща. Много зависи какво имат в картата и как е разположено. Например Емма и Хепи изобщо не ме дразнят, дори напротив.  :012: Обаче на Емма и усещам 8мия дом и плутона, пък на Хепито рачешкия асц .  :29: Като цяало не ми допадат сатурни върху мои светила, ац и други оси ( ако не говорим за синастрия от друг тип). Също много  планети в мой 12ти дом . Не мога да дам едностранен отговор, комплексно е .
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: (Не)харесвам-синастрична
« Отговор #35 -: Февруари 19, 2016, 03:16:29 pm »
Е, що не харесвате Овните?  :017: Я, колко сме готини  :72:  :58:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: (Не)харесвам-синастрична
« Отговор #36 -: Февруари 19, 2016, 03:35:37 pm »
Тук сте готини, но в реала хич не ги долюбвам  :012:

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: (Не)харесвам-синастрична
« Отговор #37 -: Февруари 19, 2016, 04:13:47 pm »
В инетрес на истината, някои представители могат да нервят много. Дори и на мен ми действат на нервната система понякога. От близките ми приятелки има само една овенска кратунка, но тя е с бая водно влияние- асц и луна в рибки и марс в скорпи.
На работата в момента имам две колежки, едната се води асистентка на шефа.  :012: Последната е типичен представител-залудо работи, залудо не стой.  :012: Бърза, рязка на моменти, иначе готина , но супер нетърпелива. И прекъсва често, впуска се през глава в дейности, без да му мисли много. Няма много стратегия. И е доста пряма , което го отчитам за положително, когато не е твърде за момента. Иначе не е манипулаторка, подмолна и тн. Отнася се с колеги и подчинени приятелски, което може да бъде и не толкова положително, ако отсрещната страна загуби мярка . И малко става мешена салата, от професионлано в лично и тн.
Другата ми беше симпатична, обаче се оказа  голяма комплексарка. И явно и засягам нещо в картата , понеже често ми се троска. Затова и започнах да я игнорирам и да свеждам контакта до минимум с нея.   :012: Явно в мое лице среща конкуренция  :012:, за мен не е никаква конкуренция, особено пък на тая работа, ама някои овни живеят да се състезават нон-стоп с другите.

При овните е много важно къде попада марсът и какви аспекти прави. Например Лили не ми действа типично овенски, но и тя има доста вода в картата, воден марс в риби. При мен марсът може да се контролира що-годе,  :012: ако с е постарае да не залита в нептуновите води, може да е практичен и методичен. При овнешките слънца ми е важно да има нещо водно и земно в картата. Ако е само въздух и огън става" леле-мале"  :012:

На мен в реала всеки ми се чуди, как може да съм представител на тази необикновена зодия. :012:  Обикновено оставям впечатление на някой близнак, стрелец или водолей.  :) И като чуят овен следва-"ааа, ама ти не си така". И върви обяснявай за цялостта на една натална карта.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: (Не)харесвам-синастрична
« Отговор #38 -: Февруари 19, 2016, 04:17:05 pm »
Човек не може да бъде приет и обичан от всички. Дори бих предпочела от някои хора да не съм харесвана. Все пак трябва да има някакъв баланс.  ;D

С някой като гледате в противоположни посоки и имате коренно различни представи и житейски принципи, как да има синхрон и взаимна симпатия?

Има и друг случай, който аз лично трудно приемам, може би грешката е моя. Един на пръв поглед приятен и свестен човек, като се събере с някой простак, да му пада на нивото и да започва да го имитира едва ли не или да синхронизира поведението си с неговото. Била съм свидетел на такива случаи, наистина ми е чудно. Като се махне дразнителят и остана с другия човек, отношенията бързо се изглаждат, равновесието се възстановява. Но когато двамата са в комбина, а не дай боже и в една по-голяма компания/екип да се съберат хора с такива манталитети, нивото ми на непоносимост рязко се вдига.



« Последна редакция: Февруари 19, 2016, 04:25:48 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: (Не)харесвам-синастрична
« Отговор #39 -: Февруари 19, 2016, 04:24:54 pm »
Цитат
Човек не може да бъде приет и обичан от всички. Дори бих предпочела от някои хора да не съм харесвана. Все пак трябва да има някакъв баланс.  ;D

Ами това ни е готиното на овните-не искаме да се харесваме на всички, пък и не ни пука много какво разни хора мислят и  не мислят за нас . Продължаваме напред и сме си НИЕ.  :012: :012:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: (Не)харесвам-синастрична
« Отговор #40 -: Февруари 19, 2016, 06:11:34 pm »
Продължаваме напред и сме си НИЕ.  :012: :012:

"И сам войнът е войн."  :D

Честно казано съм забелязъл една много отчетлива и неприятна/лично за мен/ тенденция за жените ОВНИ - много пият /като донски казаци/.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: (Не)харесвам-синастрична
« Отговор #41 -: Февруари 19, 2016, 06:13:28 pm »
Моето пиене е от лакомия, а не от любов към алкохола... много зависи и от компанията, в която съм  :012:

Обичам да смесвам различни питиета, но пък и успявам да удържа гарда  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: (Не)харесвам-синастрична
« Отговор #42 -: Февруари 19, 2016, 06:41:38 pm »
"И сам войнът е войн."  :D

Честно казано съм забелязъл една много отчетлива и неприятна/лично за мен/ тенденция за жените ОВНИ - много пият /като донски казаци/.


 :012: :012: Не мога да не отрека наблюдателността на някои близнаци. Сега, коет си е тъй, тъй си е .  :D Не отирчам твърдението, дори напротив. Аз си харесвам да си пия, цигарите ги отказах преди години, но все пак трябва някакви удоволствия в живота да ми останат  :29:. Освен това пият, ама и държат на пиене. Това си е най -важното. Аз напследък съм на червено вино само, иначе преди години бъркотих всякакви експерименти с алкохоли и феноли.  :012:

Ей сега петъчно как ми се допи един Том Колинс.  :)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: (Не)харесвам-синастрична
« Отговор #43 -: Февруари 19, 2016, 06:44:55 pm »
Веднъж на седмица или две да изпиеш бутилка хубаво вино в приятна компания според вас прекаляване ли е?  :017:

И аз, като Едната, съм ценител - за мен е важно качеството на храната и питиетата. Може да е в малко количество, но от хубавото. Не се тъпча и не се наливам с какво да е и в каква да е компания.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: (Не)харесвам-синастрична
« Отговор #44 -: Февруари 19, 2016, 06:59:33 pm »
Аз пък не пия изобщо, ама изобщо - няколко пъти в годината 1/4 чаша вино, понякога - много рядко малко концентрат - разбирай до 50 мл ... Когато сме в компания вечер и има алкохол - да, приятно ми е или на заведение, но вечерно заведение се случва хипер рядко, а на гости съм обичайно шофьор ...

Веднъж в 9 клас от вино започнах да говоря заваляно и пак по това време веднъж ми се е случвало да ми се върти "стаята"... Също гледката на пила жена, която не се владее и не знае какви ги върши ми се е запечатала при наблюдение наоколо и мисълта, че аз може да се озова в такова състояние, рязко ме отклони към въздържане :) То се и свиква  ;D

Та се чудя дали се дължи на ретро сатурна в Лъв в 5 дом и на квадрата Луна-Венера или нещо по Нептун да търся, 12 дом, риби?
Над силата е само умението да я владеем!