Автор Тема: Новолуние 7-ми април 2016г.  (Прочетена 23454 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #30 -: Март 20, 2016, 01:04:21 pm »
Вицовете за блондинки отдавна не са толкова актуални, може би важат само за перхидролените  ;D

Най-глупави и простовати съм срещала сред чернокосите  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #31 -: Март 20, 2016, 01:04:33 pm »
akruks, коментарът на Алена не е адресиран към теб.
ами аз съм пуснала темата и картата, към кого друг да е адресирано

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #32 -: Март 20, 2016, 01:18:47 pm »
Вицовете за блондинки отдавна не са толкова актуални, може би важат само за перхидролените  ;D

Най-глупави и простовати съм срещала сред чернокосите  :012:

А понякога тези дето измислят вицовете са по-тъпи от самите блондинки. Пример: Само блондинка се оглеждала в двете посоки като пресича еднопосочна улица.

Е какъв виц е това, то си е абсолютна необходимост :)

Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #33 -: Март 20, 2016, 01:23:24 pm »
При мен е в 6 дом тригон слънце,но ми е притеснително с мерка на ИЦ и АЦ на К3, някакви предположения какво да очаквам?
на лунациите се гледа Луната в кой натален дом попада (той ще е активен) и какви аспекти сключва с натални планети и куспиди

Понеже самото Новолуние е в съвпад с тр Уран, а при теб е в 6д и прави тригон с твоя Юпитер У2, съУ5 във 2д, може да получиш неочаквано повишение на парите от работа, както и такива, свързани с детето, да имаш подаръци също- ще е нещо хубаво и неочаквано.
Тригонът със Слънцето У10 във 2д е на 5гр орбис, но също е актуален- новото може да е свързано с кариерата или с важна личност в живота ти, а може самата ти да имаш издигане в кариерата, а с това и нарастване на доходите. Едно е сигурно, че ще се чувстваш добре през месеца, заредена с енергия по един хармоничен начин.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #34 -: Март 20, 2016, 01:25:55 pm »
Погледни прикачената от Стрелец карта.
тъкмо нея сега гледах, по-скоро гледах на Стрелец натала в базата си с данни, за мен е излишно и ненужно гледане на лунациите като синастрия- едно, че не се виждат градусите на наталните планети и куспиди, друго, че никой не се жени за лунацията, че да се синастри с нея  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #35 -: Март 20, 2016, 02:35:28 pm »
Лунацията активира квадратурата Плутон - Уран, в сезонната карта Уран изгрява, а Плутон е в кулминация, а вие й се облизвате като котки пред паничка мляко.  :d030:
Стар, стига деее, остави ни малко да си помечтаем, пък като дойде, тогава ще го мислим  ;D
 Какво да се облизвам, като ми е в 8д (доходите на мъжа и второ дете) и опозиция на Венера У2, У9 във 2д, но нали е върху Юпитер У4, съУ7 се надявам да нямам сериозни финансови загуби.
Човек трябва до последно да вярва в доброто, за да му се случи!!

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #36 -: Март 20, 2016, 08:06:49 pm »
на лунациите се гледа Луната в кой натален дом попада (той ще е активен) и какви аспекти сключва с натални планети и куспиди

Понеже самото Новолуние е в съвпад с тр Уран, а при теб е в 6д и прави тригон с твоя Юпитер У2, съУ5 във 2д, може да получиш неочаквано повишение на парите от работа, както и такива, свързани с детето, да имаш подаръци също- ще е нещо хубаво и неочаквано.
Тригонът със Слънцето У10 във 2д е на 5гр орбис, но също е актуален- новото може да е свързано с кариерата или с важна личност в живота ти, а може самата ти да имаш издигане в кариерата, а с това и нарастване на доходите. Едно е сигурно, че ще се чувстваш добре през месеца, заредена с енергия по един хармоничен начин.
Благодаря Акрукс  :58:

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #37 -: Март 21, 2016, 04:05:09 pm »
Добре, че сте пуснали картата и на това новолуние! При мен е в 8, в точна опозиция на Марс У8 и Сатурн У5. Май ще даде тласък на раждането, терминът ми е на 15-ти. Все се надявах да пренося няколко дни... обаче повече се надявам бебето само да си избере момента (и картата) и да излезе на собствен ход.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #38 -: Март 21, 2016, 04:20:54 pm »
Добре, че сте пуснали картата и на това новолуние! При мен е в 8, в точна опозиция на Марс У8 и Сатурн У5. Май ще даде тласък на раждането, терминът ми е на 15-ти. Все се надявах да пренося няколко дни... обаче повече се надявам бебето само да си избере момента (и картата) и да излезе на собствен ход.
Еха, ще ставаш мама,  бравос и леко раждане! Дано е момченце, че рогатите зодии са по-подходящи за мъж.

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #39 -: Март 21, 2016, 05:17:07 pm »
Еха, ще ставаш мама,  бравос и леко раждане! Дано е момченце, че рогатите зодии са по-подходящи за мъж.
Мерси Акрукс! :) Момиче ще е, затова се надявах да се забави 5-6 дена да стане теленце.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #40 -: Март 22, 2016, 09:25:29 am »
Smarta, ти имаше някакъв козирожки стелуим със Сатурн, помня ли вярно? Ако е в третата декада твърде вероятно е детето да е със слънце в края на овен. Много често слънцата на децата аспектират с квадрат или опозиция сатурна на родителите си.

Пр. ти луна прави ли някакъв точен аспект в твоята карта?

Edit: сега видях, че си писала, че лунацията е в опозиция със Сатурн, стелиумът е везнишки...пак важи писаното по-горе
« Последна редакция: Март 22, 2016, 09:27:39 am от Terry »
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #41 -: Март 22, 2016, 12:46:57 pm »
Добре, че сте пуснали картата и на това новолуние! При мен е в 8, в точна опозиция на Марс У8 и Сатурн У5. Май ще даде тласък на раждането, терминът ми е на 15-ти. Все се надявах да пренося няколко дни... обаче повече се надявам бебето само да си избере момента (и картата) и да излезе на собствен ход.

Пожелавам ти леко раждане и всичко да е ок.  :) И ако мож е да се роди на 15ти, ще сме астрални близначки с нея.  ;) Какво ни е на рогатите-независими, сводолюбиви, инатливи, решителни. Е , понякога малко егоцентрични и налгащи се, но това са само малки нотки от цялата палитра.  :012: :012: А 15 е хубава дата.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #42 -: Март 22, 2016, 11:22:29 pm »
Смарта, огън-момиче ще е, където и да се окаже Слънцето.  :58:
De omnibus dubitandum est

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #43 -: Март 23, 2016, 12:14:17 am »
Смарта, все рогато се очертава :) Малките овници нямат спирка, да знаеш :012:

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Новолуние 7-ми април 2016г.
« Отговор #44 -: Март 23, 2016, 12:20:36 pm »
Terry, стелиумът е края на Везни, права си. Прогр.Луна прави квадрат към наталната, точен.

Flora, благодаря за пожеланието!

Аз нямам нищо против да е овне. Малко ми е огънят в картата, сигурно ще ме зарежда. Надявах се да се роди колкото се може по-късно, за да отслабнат или да се разпаднат кофти аспектите на Слънцето - съвпада с Уран, квадрат Плутон. На 7-ми и Луната ще ги има и родените тогава ще са с доста напрегната съдба и характер.