Автор Тема: Спорт  (Прочетена 15678 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Спорт
« Отговор #45 -: Февруари 14, 2014, 09:54:25 pm »
как така марс влияе на интелекта?
днес нещо се изненадвам на всяка крачка

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Спорт
« Отговор #46 -: Февруари 14, 2014, 10:11:22 pm »
разбирам да - има логика :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Спорт
« Отговор #47 -: Февруари 14, 2014, 11:21:04 pm »
Като казах "умен" Марс имах предвид, че самият Марс не е толкова първичен, колкото този Овен и Лъв. Овен и Лъв са типични пъросигнални същества. Ако трябва да ги сравня като древногръцки герои - ами те са като Херкулес или като бог Арес, особено Овена. Те просто удрят, блъскат, удрят, заплашват, пребиват и получават там за което са тръгнали. Знаци на Марс като Стрелец, Водолей, Близнаци имат друг финес, при тях този първичен импулс, естествено го има, защото все пак за Марс говорим, но те получават това, което искат в живота и с финес - защото са се научили, че и така минава номера. Това да ти е "умен" Марса не означава, че ти влияе на интелекта - а обозначава до колко възможността за разсъждаване и първичния импулс са в конфликт. Има знаци, които просто не предполагат такъв конфликт - проблем при тях е, че първичния импулс остава неизразен и задържан малко, но всеки си има кусурите, все пак.  :012: Същото с Марс може да стане и ако получава аспект от Уран, Меркурий

Марс в Лъв не действа първосигнално ,а като първенец .;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Спорт
« Отговор #48 -: Февруари 14, 2014, 11:24:12 pm »
Марс в Стрелец не е ли по-скоро непохватен и спънат в краката и спортове като тенис и футбол дали биха били подходящи наистина?

Цитат
Марс в Стрелец не е ли по-скоро непохватен и спънат в краката

Да,непрекъснато се спъвам ,даже и падам.но съм спортувала "умен" спорт ,за който са нужни не-спънати крака .;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Спорт
« Отговор #49 -: Февруари 14, 2014, 11:55:39 pm »
Thunder,казах "първенец" ,не "принц" ,но съм сигурна ,че  когато се бориш/защитаваш ,го правиш с толкова драматизъм и пред публика ,че няма как да не видят другите колко ,ти "блести  ножа " ?!?  :72:

Марс във всеки знак поставен носи първичност по отношение на своята изява ,но как същата се проявява има разлика .Имам наблюдение от мъжки Марс в Лъв -оглежда ,от глава до пети и то по първичен начин,без да крие превъзходството си ,но не "напада" на 5 сек.,има увертюра. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Спорт
« Отговор #50 -: Февруари 15, 2014, 06:19:41 pm »
Много ме радват тия слабите марсове, макар че точно рак няма, да
Мерси за информацията, Стар :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Спорт
« Отговор #51 -: Февруари 16, 2014, 03:18:52 pm »
А къде са данните за Луната -какъв спорт и е "удобен" и "знае" за него и дали въобще има нужда да се съревновава/състезава същата ?!?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Спорт
« Отговор #52 -: Февруари 16, 2014, 08:15:08 pm »
Предполагах че някой козирогат Марс ще има поне при маратонските бегачи.
Последния, водолейския има шанс поне във ведическата да се метне до Козирог. :012:
De omnibus dubitandum est

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Спорт
« Отговор #53 -: Февруари 17, 2014, 02:02:38 pm »
Много се изненадах, когато видях тази карта (без час е) :) Какъв спорт според вас тренира (професионално)
Ако някой знае чия е картата да не издава

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Спорт
« Отговор #54 -: Февруари 17, 2014, 02:12:41 pm »
Свързан ли е с вода/лед и прецизност ?!? Дали не е иновативен вид спорт ,отколкото класически  ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Спорт
« Отговор #55 -: Февруари 17, 2014, 02:15:26 pm »
Спортът е доста неочакван предвид картата

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Спорт
« Отговор #56 -: Февруари 17, 2014, 02:21:35 pm »
Satin,опозицията Луна/Марс ли определят вида спорт тук или Луна/Меркурий/Плутон ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Спорт
« Отговор #57 -: Февруари 17, 2014, 02:26:11 pm »
Рени, честно да ти кажа, не ми стана ясно кое го определя, с нищо в картата не го свързвам, евентуално квадрата Уран-Марс-Луна

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Спорт
« Отговор #58 -: Февруари 17, 2014, 02:35:43 pm »
Рени, честно да ти кажа, не ми стана ясно кое го определя, с нищо в картата не го свързвам, евентуално квадрата Уран-Марс-Луна

Попитах ,защото Луна/Марс ,както и Уран там са в посока силов спорт според мен,въпреки "крещящата" на пръв поглед женственост от картата.Тази жена е кълбо от емоции,които трябва да "скърши" и ако затова е избрала спорта -страхотен избор.Спонтанно предположих спорт свързан с вода/лед ,заради Луна/Марс/Сатурн така поставени тук,но трябва да има някаква прецизност и нетипично във вида спорт.Не съм запозната кои планети/знаци астрологично показват вида спорт. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Спорт
« Отговор #59 -: Февруари 17, 2014, 03:24:53 pm »
Да не би да е някой културист? На шега го казвам малко, но тази тронова Венера в опозиция с Юпитер ще иска да изглежда прекалено добре, а куинконса Марс Юпитер ще прекалява с тренировките.
Взаимна рецепция Меркурий и Марс - спринтьор, тенисист или нещо изискващо бързина и сръчност ... 
« Последна редакция: Февруари 17, 2014, 03:28:56 pm от AzaZaeL »