Автор Тема: Цикъл Марс - Венера  (Прочетена 24545 пъти)

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #90 -: Февруари 28, 2022, 08:42:19 pm »
Акрукс, много хубаво и ясно ми го обясни. Това го знам. То брат брата за къщи и имоти не си говорят до живот...... Ама за САЩ ми беше мисълта, Байдън като какъв им се явява, че и той от кладенеца иска вода? Първи братовчед по бащина линия ли? Или може да е самата добродетел, ангел небесен.
С години ръчка там, обещава милиарди, купува политици.
Явява се гузен, защото в далечната 94-та година заедно с Англия и Русия заставиха Украйна да си унищожи ядрения арсенал, с уговорката те да я пазят, ако някой я нападне, да опазят нейната териториална цялост. И някой наруши това споразумение още с Крим, сега продължава, а другите го играят ни чул, ни видял
За какво ги сключват тези споразумения, като не ги спазват? Също като Хитлер и Сталин някога, споразумели са да не се нападат взаимно и да си поделят Полша, сега може да е същото
Охх милият,гузен бил,много го е грижа за Украйна
Ако имаш желание изгледай видеото на Alpha Tauri в темата за мунданните тенденции и ще имаш съвсем различна гледна точка

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #91 -: Март 01, 2022, 11:57:37 am »
Акрукс, много хубаво и ясно ми го обясни. Това го знам. То брат брата за къщи и имоти не си говорят до живот...... Ама за САЩ ми беше мисълта, Байдън като какъв им се явява, че и той от кладенеца иска вода? Първи братовчед по бащина линия ли? Или може да е самата добродетел, ангел небесен.
С години ръчка там, обещава милиарди, купува политици.
Явява се гузен, защото в далечната 94-та година заедно с Англия и Русия заставиха Украйна да си унищожи ядрения арсенал, с уговорката те да я пазят, ако някой я нападне, да опазят нейната териториална цялост. И някой наруши това споразумение още с Крим, сега продължава, а другите го играят ни чул, ни видял
За какво ги сключват тези споразумения, като не ги спазват? Също като Хитлер и Сталин някога, споразумели са да не се нападат взаимно и да си поделят Полша, сега може да е същото
Охх милият,гузен бил,много го е грижа за Украйна
Ако имаш желание изгледай видеото на Alpha Tauri в темата за мунданните тенденции и ще имаш съвсем различна гледна точка
Тук не става въпрос кой за кого го е грижа, има международни споразумения, договори, които трябва да се спазват!!!

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #92 -: Март 01, 2022, 02:28:27 pm »
Акрукс, много хубаво и ясно ми го обясни. Това го знам. То брат брата за къщи и имоти не си говорят до живот...... Ама за САЩ ми беше мисълта, Байдън като какъв им се явява, че и той от кладенеца иска вода? Първи братовчед по бащина линия ли? Или може да е самата добродетел, ангел небесен.
С години ръчка там, обещава милиарди, купува политици.
Явява се гузен, защото в далечната 94-та година заедно с Англия и Русия заставиха Украйна да си унищожи ядрения арсенал, с уговорката те да я пазят, ако някой я нападне, да опазят нейната териториална цялост. И някой наруши това споразумение още с Крим, сега продължава, а другите го играят ни чул, ни видял
За какво ги сключват тези споразумения, като не ги спазват? Също като Хитлер и Сталин някога, споразумели са да не се нападат взаимно и да си поделят Полша, сега може да е същото
Охх милият,гузен бил,много го е грижа за Украйна
Ако имаш желание изгледай видеото на Alpha Tauri в темата за мунданните тенденции и ще имаш съвсем различна гледна точка
Тук не става въпрос кой за кого го е грижа, има международни споразумения, договори, които трябва да се спазват!!!
Тогава НАТО и Украйна защо не спазиха Минските споразумения.Освен това в момента в Украйна е пълно с неонацистки групировки,познай кой ги спонсорира.Има много видеа в youtube,но нещо започнаха да ги изтриват
https://baricada.org/2018/11/19/azov-goes-internationational/
« Последна редакция: Март 01, 2022, 02:49:31 pm от julia »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #93 -: Март 01, 2022, 10:00:48 pm »
Кратък е този цикъл, все ще се избута, някак си. ;)
Като гледам двамката си вървят заедно и около 29*козирог,1*водолей са се слели отново,с цикъл Слънце/Юпитер в риби ще са заедно в цикъл.Критични градуси,преминават през градуса на съединението Юпитер/Сатурн.Един цикъл задейства друг цикъл и т.н.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #94 -: Март 02, 2022, 05:39:53 pm »
Тогава НАТО и Украйна защо не спазиха Минските споразумения.Освен това в момента в Украйна е пълно с неонацистки групировки,познай кой ги спонсорира.Има много видеа в youtube
абе не ми пробутвай пропагандата си, моята информация е първо лице от мястото на събитието, вчера имах видео разговор с приятелка украинка , идея си нямаш/те какъв ужас преживяват хората там, и то не за първи път... какво са нарушили НАТО и Украйна - те ли са нахлули в руска земя или руската армия е в украинска територия за втори път, първия път като превзеха Крим
Ето и от мен едно видео: https://youtu.be/9po73BlvBnk

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #95 -: Март 02, 2022, 07:58:06 pm »
Тогава НАТО и Украйна защо не спазиха Минските споразумения.Освен това в момента в Украйна е пълно с неонацистки групировки,познай кой ги спонсорира.Има много видеа в youtube
абе не ми пробутвай пропагандата си, моята информация е първо лице от мястото на събитието, вчера имах видео разговор с приятелка украинка , идея си нямаш/те какъв ужас преживяват хората там, и то не за първи път... какво са нарушили НАТО и Украйна - те ли са нахлули в руска земя или руската армия е в украинска територия за втори път, първия път като превзеха Крим
Ето и от мен едно видео: https://youtu.be/9po73BlvBnk
За каква пропаганда ми говориш,като ти първа започна с коментарите си за договори и споразумения.Те великите сили ще се разберат,но последиците ще бъдат единствено за Европа и ще се разбере много скоро.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #96 -: Март 02, 2022, 09:52:38 pm »
За каква пропаганда ми говориш,като ти първа започна с коментарите си за договори и споразумения.Те великите сили ще се разберат,но последиците ще бъдат единствено за Европа и ще се разбере много скоро.
за това говоря, има го и на български , и на руски
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Budapest_Memorandum_on_Security_Assurances

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #97 -: Септември 16, 2022, 06:24:41 pm »
Днес квадрат Венера - Марс, като и двете планети са с диспозитор ретро Меркурий.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #98 -: Септември 18, 2022, 07:55:39 pm »
Венера невидима вече и докато е в сила лявата квадратура, в периода, при мъжете-предпоставки към безпаричие по управляващите теми, но пък засилен интерес към жените/ при, когото е посочено по натал/, при жените- няма нужда от тунинг, няма да бъдат забелязани с красивото, естетическото, с чара си, както и да липсва късмет в любовта, особено ако Венера е сигнификатор на същите.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #99 -: Февруари 04, 2023, 03:37:08 pm »
Венера от риби в квадрат с Марс в близнаци се заформя.4/5.02.23г.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #100 -: Януари 27, 2024, 07:46:05 am »
За тези двамката няколко теми за цикли има,но на 22.02.24г.в 6*на водолей ще стартира новата им среща.
При мен в квадрат с нат.Юпитер,той хвърля ляв квадрат към тях.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #101 -: Януари 27, 2024, 12:03:51 pm »
При мен съвпад с мидпойнтата слънце луна. Не мисля, че някакъв ефект ще има. Тука преди години ме бяха оженили щото имаше техен съвпад на 2 градуса от асцедента ми. Нищо подобно, напоследък даже като си гледам картата се чудя моя ли е или съм минала вече някво друго измерение и планетите си мърдат, а аз не ;D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #102 -: Януари 27, 2024, 02:01:50 pm »
За тези двамката няколко теми за цикли има,но на 22.02.24г.в 6*на водолей ще стартира новата им среща.
При мен в квадрат с нат.Юпитер,той хвърля ляв квадрат към тях.
ще харчиш пари, квадрат Венера-Юпитер дава широки пръсти в преносен смисъл

При мен цикълът им попада в 5д и прави тригон Слънце и секстил Луна

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #103 -: Януари 27, 2024, 02:39:06 pm »
При мен съвпад с мидпойнтата слънце луна. Не мисля, че някакъв ефект ще има. Тука преди години ме бяха оженили щото имаше техен съвпад на 2 градуса от асцедента ми. Нищо подобно, напоследък даже като си гледам картата се чудя моя ли е или съм минала вече някво друго измерение и планетите си мърдат, а аз не ;D
[/color] Хм и аз тъй,или не съм аз или картата или... 2013 се възнесох в ерата на Водолея,а другите са в блатото на Риби. ;D

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Цикъл Марс - Венера
« Отговор #104 -: Януари 29, 2024, 09:02:56 pm »
И сега, Беки, Плутон те настигна  ;D
Frankly, my dear, I don't give a damn.