Автор Тема: Мунданни тенденции  (Прочетена 196342 пъти)

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1080 -: Март 02, 2022, 11:04:13 pm »
Спиране на газ и нефт, което ще предизвика нов вид локдаун...
До петък се очаква бензина да стигне 6.00 лв/литър, а на много места да липсва.
Който може да се запаси с някакво количество.

Малко offtopic, ако ще си стоите вкъщи по-добре да накупите храна и да заредите вода вместо гориво.
What you know about rolling down in the deep?

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1081 -: Март 02, 2022, 11:40:14 pm »
Спиране на газ и нефт, което ще предизвика нов вид локдаун...
До петък се очаква бензина да стигне 6.00 лв/литър, а на много места да липсва.
Който може да се запаси с някакво количество.

Малко offtopic, ако ще си стоите вкъщи по-добре да накупите храна и да заредите вода вместо гориво.
Според теб колко време ще продължи това?

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1082 -: Март 03, 2022, 12:24:12 am »
Според теб колко време ще продължи това?

Тук съм описал метода на пресмятане:
https://astra.la/forum/index.php?topic=1332.0

Гответе се за 3-та Световна война...
What you know about rolling down in the deep?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1083 -: Март 03, 2022, 10:50:20 am »
 AlphaTauri,
Цитат
  по-добре да накупите храна и да заредите вода вместо гориво.
астрологично да се аргументираш ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1084 -: Март 03, 2022, 11:29:50 am »
AlphaTauri,
Цитат
  по-добре да накупите храна и да заредите вода вместо гориво.
астрологично да се аргументираш ?



- Имаме генерална трансформация на целия свят
- Имаме разделяне на семейства в Украйна
- Имаме прибиране по родните места
- Имаме фалиране на икономики - Украйна е разрушена, а Русия е подложена на драконови санкции
- Имаме икономическа криза *не е в резултат на короната
- Имаме затваряне на граници, но не пълно. На украинските мъже им е забранено да излизат от държавата си
- Имаме "монаси" и "отшелници" Хората в Украйна са сами в къщите си точно като отшелници, с малко от всичко
- Нямаме затваряне на локални пътни артерии, предполагам, че предстои

Аргументирах ли се?
« Последна редакция: Март 03, 2022, 11:41:21 am от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1085 -: Март 03, 2022, 11:52:44 am »
Аргументация е да кажеш, че се позоваваш на ураническа астрология. Твоят аргумент е, че на точката на Овена - 0 градуса в Овен, има следната мидпойнт картина:
Адмет и Плутон на Сатурн/Купидон
Както и Марс/Северен лунен възел

Не е като няма астролози, които плашат хората. Съзнаваш ли отговорността на написаното ?! Хората пък били те и занимаващи се с астрология, не са в позиция да бъдат категорични.
« Последна редакция: Март 03, 2022, 11:54:54 am от starinthenightsky »

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1086 -: Март 03, 2022, 12:32:49 pm »
Аргументация е да кажеш, че се позоваваш на ураническа астрология. Твоят аргумент е, че на точката на Овена - 0 градуса в Овен, има следната мидпойнт картина:
Адмет и Плутон на Сатурн/Купидон
Както и Марс/Северен лунен възел

Не е като няма астролози, които плашат хората. Съзнаваш ли отговорността на написаното ?! Хората пък били те и занимаващи се с астрология, не са в позиция да бъдат категорични.

"Аргументация е да кажеш, че се позоваваш на ураническа астрология." - Това вероятно би била твоята аргументация, но не и моята. Всеки си има различна натална карта и се аргументира по различен начин.

"Твоят аргумент е, че на точката на Овена - 0 градуса в Овен, има следната мидпойнт картина:
Адмет и Плутон на Сатурн/Купидон
Както и Марс/Северен лунен възел
" - Да, правилно си разбрала.

"Не е като няма астролози, които плашат хората." - Не съм астролог, споделям тези неща от чисто егоцентрична гледна точка, както и за да Ви докажа, че методите на ураническата астрология работят. Също и защото съм загрижен за всички останали, да съм в помощ на хората. "Задава се студена зима" е по-скоро съвет, а не спашване. Ако някой се колебае ще каже "Дай да я видим тая зима колко ще е студена...", така и вие може да проверите добри съвети ли давам или безполезни.

"Съзнаваш ли отговорността на написаното ?!" - Да, разбира се. Все пак не съм го казал по телевизията пред цяла България, не мисля, че трябва да ми вменяваш вина. Най-лошото което може да стане е хората да имат повече храна, която така или иначе ще изядат. Ако се окаже, че има недостиг на храна по магазините ще съм помогнал на хората, които са ме послушали. Да си накупиш основни продукти за хляб за два месеца струва(струваше) около 100лв., а да останеш без храна е доста по-зле.

"Хората пък били те и занимаващи се с астрология, не са в позиция да бъдат категорични." - Защо да не са в позиция? Нострадамус бил ли е категоричен? От неговите книги изкарах бъдещи точни* дати на които ще се случат определени събития. Защо астролозите пресмятат градусите на небесните тела с изключителна точност и в същото време не са категорични за прогнозите си. Що за наука е това?

Вече постнах темата в която съм описал методиката, книгата и т.н. И ти си коментирала там, та да попитам и аз какво мислиш? Имаш ли твърдо мнение за събитията, които предстоят или предпочиташ да си вечно в позиция да не бъдеш категорична?

До 3-тата Световна има време, но ще започне в идните няколко години.
« Последна редакция: Март 03, 2022, 01:55:31 pm от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1087 -: Март 03, 2022, 02:30:42 pm »
AlphaTauri, благодря, няма да имам повече въпроси.
Информативно, там, където живея, все още има кладенци за вода, които не са отворени. А, това не е единственият източник в България за питийна вода.
Там, където има вода има и  храна,

Легенда : Не говоря за кладенеца в двора на бай Петко.  ;)

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1088 -: Март 03, 2022, 04:42:46 pm »
Моят стил е да бъда конкретна, но не и категорична. Щом става въпрос за астрология. Не мога да съм сигурна, че обхващам абсолютно всички неизвестни, които могат да променят резултата от уравнението - ефектът на пеперудата. Категоричността в астрологията отрича свободната воля, други варианти.

Мога да бъда категорична в традиционен анализ, в който 1+1=2.
 

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1089 -: Март 03, 2022, 05:16:00 pm »
Моят стил е да бъда конкретна, но не и категорична. Щом става въпрос за астрология. Не мога да съм сигурна, че обхващам абсолютно всички неизвестни, които могат да променят резултата от уравнението - ефектът на пеперудата. Категоричността в астрологията отрича свободната воля, други варианти.

Мога да бъда категорична в традиционен анализ, в който 1+1=2.

С това съм напълно съгласен, защото имаме лична воля. Може би говорим за едно и също нещо използвайки различни думи. Ако астрологично знаем, че идва зима, то дали ще е -40, -20 или -10 градуса все тая щом прогнозата е за студено време и зима. Дори и -2 градуса да е, пак е зима и прогнозата за "зима" би била точна. Така е и с мунданните тежки аспекти, ако Март месец предстои криза и това е основната тенденция то детайлите няма как да ги знаем. Не знаем колко ще стигне цената на петрола, колко ще скочат храните, колко ограничени ще сме в пътуванията, но тенденцията я има и ще бъде усетена от всички по света.

Неизвестните са детайлите, те са най-сложни и по-скоро непредвидими за прогнозиране. Ефектът на пеперудата че най-малката стойност променя целото е факт, но една пеперуда не може да предизвика торнадо, както и едно куче не може да спре образуването му... освен това куче, но то е изключение https://www.youtube.com/watch?v=jflXUguoKtU ;D най-вероятно е спасило света без изобщо да подозираме...

В теорията на хаоса има един термин "strange attractor" или странен атрактор... тази материя е много интересна, светът е съставен от система в система, в система... които имат йерархична структура и са взаимозависими и взаимосвързани преплетени като нишки на кълба.

« Последна редакция: Март 03, 2022, 05:28:27 pm от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1090 -: Март 03, 2022, 11:34:24 pm »
https://www.dnevnik.bg/sviat/2022/03/03/4319563_makron_kum_putin_pravite_seriozna_greshka_v_ukraina/

"Най-лошото предстои, предупреждава Париж след разговора на Путин и Макрон"

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1091 -: Март 04, 2022, 09:58:50 am »
Задължително трябва да се гледа, особено от неговите привърженици – да видят кого и какво всъщност подкрепят

https://youtu.be/yeGbijy7B2I

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1092 -: Март 04, 2022, 11:09:28 am »
Всичко, което предстои, е непознато и е за по-лесно хората са му викали лошо. Докога ?! Нали, вече сме, уж грамотни и  категориите "лошо " и "добро" е редно да се спрягат адекватно.
"Тепърва ще става, каквото ще става ". " Предстои най-лошото ", но..."Бог е с нас", " България е богоизбрана" е идеалният кантар, който движи прогреса, предимно тук, у нас.
От 100 и още толкова години, всички Учители, ясновидци, преподобни и други такива познавали са, познаха и ще продължават да познават- ха, ха
А, пък, българинът, на всичкото предстоящо лошо, все по-висок стандарт демонстрира, коментира. Светът също не е достигал никога толкова висок стандарт на живот Не знам, от тук нататък, като предстои все по-лошо, защото досега е било само лошо, дали да не си направя една малка манифактурка, хем тоалетна хартия, хем бензин, нафта, газ, хем храна за вкъщи, да затворя процеса ?!
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1093 -: Март 04, 2022, 11:22:42 am »
Пример, ако сред два народа имаш общо само 6 медии и управници под твой контрол как можеш да управляваш целият народ?



Тайната е в поляризацията. Ще видиш къде има разединение и ще започнеш да го подклаждаш за да събереш поляризирана аудитория. От другата страна ще направиш същото докато двамата лидери не се превърнат във "врагове". Медиите ще отразяват събитията с неутрална* информация подкрепяща ту единия, ту другия.



Колкото по-големи врагове толкова по-силна е поляризацията, и толкова по-силно ще ги следва заблуденият им народ. Този е единственият начин да накараш няколко милиона човека да ходят по свирката на няколко стотин човека - с лъжа и поляризация. Иначе е невъзможно. След като хората се хванат на въдицата биват използвани. Това се случва в последните няколко години:

Ваксъри - Антиваксъри
Русофили - Русофоби

Най-често тези лидери не са същинските кукловоди, те биват няколко вида - строго дисциплинирани и изпълнителни, безкрайно егоцентрични, алчни материалисти или изпълнени с омраза към околните. Кукловодите спонсорират показни гей прайдове за да развъдят омраза от страна на народа, след което от редиците им взимат "лидери" хомосексуалисти готови да си го върнат, да накажат онези които са ги мразили цял живот.

Познат ли ви е този президент?
https://www.youtube.com/watch?v=kgOSrw9Q8rc&feature=youtu.be

А този говорител на СЗО:
https://streamable.com/wgbwio

При другият президент историята е друга, той не е той - това няма значение.



Затова не подкрепям никоя страна. Дано хората да си отворят очите.
What you know about rolling down in the deep?

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1094 -: Март 07, 2022, 08:38:38 am »
Поствам отново, защото ми се струва важно. С наближаването на транзита Плутон си казва тежката дума. Вече имаме и официален документ от руските власти:

Крайният срок е 11.03.2022






Това, което предстои е полусума на Адмет и Плутон върху 0 градуса в Овен(попивната точка на Земята) чиято кулминация се пада на 13-ти Март 2022-ра година. Тоест, енергиите на тези две планети ще се преплетат и ще се просмучат във земната аура, което ще предизвика събития свързани с техният характер. Плутон е трансформация, него си го знаем, а Адмет е тежест, материя, почва, дълбоко заровено, с корени, първично, бавно, солидно.
« Последна редакция: Март 07, 2022, 08:54:04 am от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?