Автор Тема: Мунданни тенденции  (Прочетена 195794 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #105 -: Септември 03, 2016, 09:44:02 am »
Стар,тъмно синьото  на картата е убийствено добре   :08:
Total likes: 777

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #106 -: Септември 03, 2016, 08:38:28 pm »
Виждате чрез пряка демонстрация как всъщност критиките са едно много полезно нещо :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #107 -: Септември 04, 2016, 07:41:50 pm »
Така с данните отстрани е друго, ако беше първоначално в този вид, нямаше да има от моя страна молба, а не забележка!, да пускаш картите в астроком. Та кой се заяжда в случая??
Вижда се кой!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #108 -: Септември 04, 2016, 08:14:57 pm »
Стар, с това синьото не могат ясно да се четат знаците на термите

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #109 -: Септември 04, 2016, 10:04:50 pm »
Стар, трудът и знанията които си вложила са за твой счет, майната му кой какво ще ти каже, ти не си за лайкове тук, нали? Мен пък човешката психология по ме интересува, затова на мунданното съм решила, че не разбирам, но ценя, постовете ти, карат ме да мисля от по-висок мащаб, за циклите, за частите и цялото.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #110 -: Септември 04, 2016, 10:53:00 pm »
Стар, шрифтът трябва да е по-едър

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #111 -: Септември 05, 2016, 08:38:59 am »
Стар, благодаря за това,че   споделяш с нас своите знания  :38:
всеки дар се приема с любов,не с претенции

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #112 -: Септември 05, 2016, 10:50:30 am »
Стар, с удоволствие бихме коментирали, но тук, както виждаш, няма мунданни астролози. И сред профитата малцина се занимават с мунданна астрология. А във форумите тя не е в списъка на най-предпочитани направления.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12542
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #113 -: Септември 10, 2016, 05:30:38 am »
Юпитер във Везни нещо върви "сам", неаспектиран, рецепцията със Сатурн, помага ли на ситуацията ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12542
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #114 -: Септември 10, 2016, 05:08:32 pm »
Не знам. Нямам предложения. През изминалите години се оказва, че инвестирам време и усилия за нищо. Инвестицията няма възвръщаемост.

Благодаря за обратната връзка, явно  е нужна "криза", нещо отвън. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #115 -: Септември 22, 2016, 07:17:28 pm »
От няколко дни го гледам, че е на К8  :) Слънцето е в падение по знак и на куспида  ::)
Над силата е само умението да я владеем!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12542
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #116 -: Септември 22, 2016, 09:44:17 pm »
Слънцето е в падение по знак и на куспида  ::)

Миналата година къде беше, а по миналата, а преди 10 г. ?  ;)

Виж къде са Венера и Марс.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #117 -: Септември 23, 2016, 08:50:19 pm »
Ха така :) и те се канят да сменят знак  :012:

И ..... честито заточение на Венера  :012: Сега ще видя кога точно е бил ингреса - от трона .... да падне в плен  :) :29:
« Последна редакция: Септември 23, 2016, 08:52:09 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #118 -: Септември 25, 2016, 02:37:21 pm »
Не видях някой да е писал по темата или да е сложил карта. Ще се самоизтрия, ако се повтарям и ми се посочи къде е писано за цикъла на Слънцето и Юпитер.

А ме вълнува, защото този съвпад ще се случи с един градус орбис след Меркурия ми. А опозицията/кулминацията на цикъла ще е върху Слънцето ми.
Меркурий ми е у5/8. А Сънцето у7. Ще ми е интересно до какво ще доведе това.

А по картата ми е малко раздвоено дали да отбележа за значим този квадрат с анаретен Марс, макар да не е знаков. Но ми се струва, че ще оказва своето влияние. Найс, припряните решения и липсата на обективност хич не са красива опция.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #119 -: Септември 26, 2016, 10:39:39 am »
Преди време Стар качи карта в ЗЕТ. Аз писах малко в темата за Юпитер, защото коментирах за това как влиза в моята карта. Когато пиша само за мунданното - без препратки към моята карта - го пиша тук, а когато коментирам как ми влиза в картата, го пиша в "Транзити на ...." в случая - Юпитер :)

Та, конкретно за новия цикъл - в 11 дом мунданно - следва да укрепи приятелствата и комуникацията в по-глобален мащаб, соц. мрежи, форуми :)

Хубаво е, че Венера е на АЦ и в секстил с МАрс, но е особено, че и АС и Венера и Марс са анаретни  ::) Венера е и заточена, бих казала, че при взаимоотношенията мъж-жена, където жената е уязвима (заточена Венера), може да има стопляне и приятелство (11 дом), за сметка на егото (Слънце в падение). Марс е пред екзалтация. В развитието на тези взаимоотношения - мъжете ще чувстват силата си и способността да закрилят жената. Ако жената си позволи да е крехка, уязвима - би се получило :)

Така го разчитам аз - по най-примитивния начин. Понеже тук съм прасе, което яде чужди бисери - избягвам да си излагам плитките размисли, но след като някой пак повдига въпроса - да се излея :)

В продължение - ретро Уран от 6 дом подкрепя МАрс в тригон - може да има връщане към ежедневни битовизми и те да бъдат решени - примерно да е имало конфликт за "ремонт" и сега Марс с лекота да го направи :)

Горе пропуснах да отбележа близостта на Меркурий (вече директен в ретро сянката)  до СЛВ на К11 - това във връзка с комуникацията и значимостта и за взаимоотношенията. Като има проблеми - трябва да се говори, да има брейнсторминг, търсене на решения. А не мълчане и затваряне в себе си :) сърдит съм и другите са виновни  :29:
« Последна редакция: Септември 26, 2016, 10:05:15 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!