Автор Тема: Мунданни тенденции  (Прочетена 189582 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #345 -: Март 01, 2018, 11:08:11 pm »
На моменти имам чувство, че друг пише от твоя профил. Не очаквах от теб подобно изказване.

Защото изказването ми имаше връзка с предното такова, а и ти нямаш чувство за хумор :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #346 -: Март 01, 2018, 11:10:18 pm »
По-често срещано е Светилата в аспект с Юпитер или Луната там, където Юпитер има сила. Подвижният кръст води по точки . :)

Докажи :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #347 -: Март 01, 2018, 11:32:23 pm »
Докажи :)

Разгледах 15 карти набързо и това видях. :)
Не може астрология без Юпитер.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #348 -: Март 01, 2018, 11:34:37 pm »
Намислила съм някой ден да направим някаква статистика, астротемата е добра за това

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #349 -: Март 02, 2018, 12:16:22 am »
Не може астрология без Юпитер.

Така е, Рени. Не е само по Меркурий, Сатурн и Уран. Сбор от фактори.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #350 -: Юни 18, 2018, 11:26:56 am »
Днес и утре е в сила Голям земен тригон между Уран -Луна- Сатурн. Доколко всеки от нас ще се вълнува по въпроси, свързани с парите  ? Тези, които имат точки в земните знаци ще се мотивират ли за създаването на нещо в материален план, за водните- да се погрижат да материализират непрактичните си видения, за огнените- да се преборят с обичайната си необмисленост и да оползотворят възможности. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #351 -: Юни 18, 2018, 03:50:32 pm »
Днес и утре е в сила Голям земен тригон между Уран -Луна- Сатурн. Доколко всеки от нас ще се вълнува по въпроси, свързани с парите  ? Тези, които имат точки в земните знаци ще се мотивират ли за създаването на нещо в материален план, за водните- да се погрижат да материализират непрактичните си видения, за огнените- да се преборят с обичайната си необмисленост и да оползотворят възможности. :)
Рени,благодаря!Синът ми е с голям земен тригон,Слънце-Юпитер-Луна.Тъкмо днес е решил да създаде нещо, което да му носи приходи за в бъдеще.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #352 -: Юни 18, 2018, 05:07:00 pm »
Уран и Сатурн не са в еднакви градуси дори ...Луната върти бързи обиколки всеки месец, защо трябва да го отбелязваме сега ,няма ли по точни аспекти в бъдеще и с по-мощен активатор. Мен би ми се искало да има благоприятстващо влияние разбира си ,но не успявам да го съзра .

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #353 -: Юни 18, 2018, 05:13:59 pm »
Пусни се по водният тригон.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #354 -: Юни 18, 2018, 06:04:44 pm »
Ами аз по рождение съм се пуснала по водната пързалка ,за разнообразие се пускам и 6 без 20 на въртележката, та резултата до тук е налице- кръгло зеро ,по-малко от двете нули на тоалетните двери.  :012: Все по -често се чувствам емоционално като Сизиф, направо не виждам смисъл, от което и да било усилие .

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #355 -: Юни 18, 2018, 06:28:55 pm »
Със Сизиф се познаваме.  ;D  Няма ли човек попътен вятър, благоприятен шанс, усилията могат да се окажат сизифови.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #356 -: Юни 18, 2018, 06:36:37 pm »
Явно си е до кармата, щом не помня какво съм вършила миналият живот -може да съм била нацистки готвач в концлагер или свещеник педофил, но е факт че мнозина без ни най -малко усилие получават наготово житейската торта, а за непослушните преди- кучешка курешка  :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #357 -: Юни 19, 2018, 02:39:54 pm »
защо трябва да го отбелязваме сега
 Мен би ми се искало да има благоприятстващо влияние разбира си ,но не успявам да го съзра .

Заради наблюдението, дали някой ще откликне. Няма такъв момент, в който съвпада е точен, нали има разлика от това, което виждаме тук на земята и горе в небесата. Съвпада Слънце -Луна в рамките на 5 *, който ние приемаме е реално с орбиса 20 *, заради наклона. Имам точен тригон по зодиакална дължина между Сатурн и Уран месец август пак с Луна в Дева, но сега Уран е директен източен, а тогава и двете планети ще са западни, в това е разликата.
Което съзреш това използвай в ежедневието си. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #358 -: Юни 19, 2018, 02:42:14 pm »
Междузвездна война съзирам Рени, това съзирам  :-\

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #359 -: Юни 19, 2018, 02:44:58 pm »
Междузвездна война съзирам Рени, това съзирам  :-\

Ама коя серия ?  :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“