Автор Тема: Мунданни тенденции  (Прочетена 189574 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #570 -: Ноември 09, 2020, 05:08:22 pm »
Благодаря, Акрукс и ти си права за офлайн.  ;)
Да, имам дискова на врата. Но в момента не е същото като да не мога да пазя равновесие от това, различно е като проявление. Стомашни проблеми. Каквото хапна и се издувам.Притиска диафрагмата, трудно дишам. Имам и бронхиална астма, която в периода от влагата се обостря. Не достига кислород до мозъка и...Аз съм си виновна защото знам, че ще е труден периода за мен от година и въпреки това не направих нищо превантивно, напротив продължих да прекалявам. Сега, уж, щадящо лечение с хапчета и чай, вода, сварени моркови, картоф. :(
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #571 -: Ноември 09, 2020, 07:26:50 pm »
Рени,надявам се си ходила на лекар,защото с превантивни мерки,или без,аспектът е факт.
Препечени филии,чай и обикновени бисквити,никакви плодове и зеленчуци,защото те подуват.Въглен.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #572 -: Ноември 10, 2020, 08:06:43 am »


Стреличка, ти  със сигурност си била в залата и тогава, и сега, но от страната на учениците на Мерилин. ;)

non scholae sed vitae discimus  :)
бързо възтановяване Ренка  :-*

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #573 -: Ноември 10, 2020, 10:57:24 am »
Благодаря Ви, момичета за съпричастността. :-*
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #574 -: Ноември 21, 2020, 04:44:03 pm »
Венера направи ингрес в скорпион.На 27.11.20г е кулминация на цикъл Венера/Уран -7*,а Луната ще задейства .
Венера и Уран бяха съвпад на 8.03.в 4*на телец.
« Последна редакция: Ноември 21, 2020, 04:47:53 pm от Сафо »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #575 -: Ноември 21, 2020, 05:17:55 pm »
При мен отново като по учебник, тази кулминация се случва в мои 5/11 дом и тр. Венера У 5  е в съвпад с нат. Уран У 9.
През уикенда сме на едно обучение  с колеги в СПА хотел, не знам колко е удачно в това време, но организаторите са казали, че могат само присъствено да го организират, а ние искахме дистанционно.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #576 -: Ноември 22, 2020, 03:26:37 am »
Венера направи ингрес в скорпион.На 27.11.20г е кулминация на цикъл Венера/Уран -7*,а Луната ще задейства .
ще са в хармоничен аспект с моя Урко  :D Уран ми е на 7 градуса и нещо  ::) дали да не пусна фиш за евромилиони?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #577 -: Ноември 25, 2020, 01:31:31 pm »
Венера направи ингрес в скорпион.На 27.11.20г е кулминация на цикъл Венера/Уран -7*,а Луната ще задейства .
ще са в хармоничен аспект с моя Урко  :D Уран ми е на 7 градуса и нещо  ::) дали да не пусна фиш за евромилиони?
да,защо не.......биткойните скочиха ;)
при мъжа ми Венера ще е съвпад нат.Юпитер у1,у4 домове,при сина ми секстил нат.Юпитер у1,у4.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #578 -: Ноември 25, 2020, 03:59:58 pm »
В рамките на месец са поскъпнали, цикъл Луна -Венера Везни квадрат цикъл Юпитер-Плутон Козирог. Сега при кулминацията Венера -Уран може да е този рязък скок , силна Луна, но Нептун стационарен, обикновено, когато е фазов нещо се "измива" .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #579 -: Ноември 25, 2020, 08:01:05 pm »
При мен отново като по учебник, тази кулминация се случва в мои 5/11 дом и тр. Венера У 5  е в съвпад с нат. Уран У 9.
През уикенда сме на едно обучение  с колеги в СПА хотел, не знам колко е удачно в това време, но организаторите са казали, че могат само присъствено да го организират, а ние искахме дистанционно.
Няма да е това събитието с въвеждане на ограниченията.
Поръчах си покрай намаленията много искани дрехи и обувки онлайн, вероятно тогава ще пристигнат , нали все пак трябва да се отчете лунацията някак.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #580 -: Ноември 28, 2020, 05:05:42 am »
Венера направи ингрес в скорпион.На 27.11.20г е кулминация на цикъл Венера/Уран -7*,а Луната ще задейства .
ще са в хармоничен аспект с моя Урко  :D Уран ми е на 7 градуса и нещо  ::) дали да не пусна фиш за евромилиони?
да,защо не.......биткойните скочиха ;)
при мъжа ми Венера ще е съвпад нат.Юпитер у1,у4 домове,при сина ми секстил нат.Юпитер у1,у4.
Единия даде,другия взе ;)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #581 -: Ноември 28, 2020, 05:16:07 pm »
Единия даде,другия взе :)
ами така е= телето суче от кравата, не обратно  ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #582 -: Ноември 28, 2020, 05:19:56 pm »
Венера направи ингрес в скорпион.На 27.11.20г е кулминация на цикъл Венера/Уран -7*,а Луната ще задейства .
ще са в хармоничен аспект с моя Урко  :D Уран ми е на 7 градуса и нещо  ::) дали да не пусна фиш за евромилиони?
да,защо не.......биткойните скочиха ;)
на такива въдици не се ловя
https://webcafe.bg/onya-deto-ne-go-triyat/722252118-saosnovatel-na-paypal-bitcoin-e-nay-golyamata-izmama-v-istoriyata.html

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #583 -: Ноември 29, 2020, 12:43:23 pm »
Единия даде,другия взе :)
ами така е= телето суче от кравата, не обратно  ;D
по принцип е така,но не и в този случай......... ;)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #584 -: Декември 08, 2020, 07:46:58 am »