Автор Тема: Мунданни тенденции  (Прочетена 189662 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #885 -: Септември 17, 2021, 02:11:43 pm »
Днес Луната транзит в моя 5д, където имам Сатурн на 16гр във Водолей, в секстил с Юпитер У4 в 8д.- наследствената къща на родителите ми се е продала на публичния търг, с 12 хиляди повече от обявената цена. Колко ще получа чисто не знам, а и не е от значение, тъй като няма да стигне да си купя жилище, но съм доволна, че ще съм на чисто с другите наследници- децата на починалата ми сестра. Една грижа по-малко.
Честито на именниците, сред тях и първородната ми дъщеря Любов! Честит празник и на столичани! Лифта днес работи, заради празника, иначе само в събота и неделя го пускат, та заповядайте на разходка по Витоша :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #886 -: Септември 18, 2021, 01:31:56 pm »
В деня на вярата, надеждата и любовта, моята кръщелница сключи брак. 🍀Венера квадрат Сатурн/Луна.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #887 -: Септември 20, 2021, 03:32:50 pm »
В деня на вярата, надеждата и любовта, моята кръщелница сключи брак. 🍀Венера квадрат Сатурн/Луна.
Петък е ден на любовта, нумерологично е 6- добър е за брак по любов, а и съвпада с православния празник на любовта. Луната в сходящ тригон аспект с Меркурий (подписа и документа) и  последен аспект съвпад с Юпитер- голямото щастие, узаконяване на дом и семейство
Може да им построиш карта за точното време и място на разписване, да проследиш у1 и У7 в какъв аспект са

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #888 -: Септември 22, 2021, 10:07:58 am »
В деня на вярата, надеждата и любовта, моята кръщелница сключи брак. 🍀Венера квадрат Сатурн/Луна.
Петък е ден на любовта, нумерологично е 6- добър е за брак по любов, а и съвпада с православния празник на любовта. Луната в сходящ тригон аспект с Меркурий (подписа и документа) и  последен аспект съвпад с Юпитер- голямото щастие, узаконяване на дом и семейство
Може да им построиш карта за точното време и място на разписване, да проследиш у1 и У7 в какъв аспект са
Да, Акрукс, благодаря! Ще построя карта, когато разбера часа. Интересува ме, защото това събитие ще се повтори и в България догодина. Бях направила хорар по темата. 😉🍵🌿

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #889 -: Септември 23, 2021, 12:00:08 am »
Няколко думи от мен за новия сезон- малко, но от сърце :)

https://victoryastro.blogspot.com/2021/09/blog-post_22.html

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12470
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #890 -: Септември 23, 2021, 10:12:28 am »
Есен е. Умиращ сезон, както се пее в една песен.  :)
А, какво всъщност умира ?
Дневното, мъжкото, активното, независимото, спонтанното, откритото, агресивното, за да се роди нощното женското, пасивното, зависимото, планираното, толерантното, лицемерното
"Умира " Аз, личното, нашата идентичност,"ражда се" Ти", другия, общото, популярното.
Темата взаимоотношения ще ни вълнува в следващите 6 месеца.
Може да проверим, където попада знака Везни в картата, къде ще имаме нужда от още някой друг, за да поддържаме баланса в съответната сфера, къде имаме нужда от огледало, за да видим какво крием в сянка от себе си и от другите, чрез другите.
Това важи за процеси, предстоящи в северното полукълбо, а аналогични с "раждане " на Аз, в южното полукълбо.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #891 -: Септември 23, 2021, 07:57:39 pm »
Есен е.Берем плодовете. ;)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12470
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #892 -: Септември 24, 2021, 02:04:39 pm »
Бере този, който е засял, поливал, копал. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #893 -: Септември 24, 2021, 02:08:55 pm »
Не е задължително, но е необходима предпоставка.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12470
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #894 -: Септември 25, 2021, 06:01:18 pm »
Не е задължително, но е необходима предпоставка.

Стар, ти, сега на есен, колко ябълки набра от дървото ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12470
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #895 -: Септември 30, 2021, 10:15:59 am »
Голям воден тригон. Могат да се възползват благоприятно от влиянието  му, предимно тези с нощно раждане, с АСЦ Дева, Телец, Луна  в тези знаци, в Риби, Луна в секта, намаляваща, ангажирани по някакъв начин с изкуство, социални грижи, работа с течности. За тези, които мечтите и цели са в един и същи ритъм, сбъдване на същите.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #896 -: Септември 30, 2021, 04:02:06 pm »
Голям воден тригон. Могат да се възползват благоприятно от влиянието  му, предимно тези с нощно раждане, с АСЦ Дева, Телец, Луна  в тези знаци, в Риби, Луна в секта, намаляваща, ангажирани по някакъв начин с изкуство, социални грижи, работа с течности. За тези, които мечтите и цели са в един и същи ритъм, сбъдване на същите.
AC Дева съм нощно раждане, с Меркурий 21*44' в Дева, днес получих официален документ за въведение на новия собственик в жилището на родителите ми, до 15 дни трябва да си изнеса багажа; на 17 септ. се е продал имота, официално съм вече бездомна  :) Може да се каже, че е сбъдване -колкото и да ми е мъчно за къщата и двора, че там ми премина детство, младежки години, там отраснаха и моите деца, исках да се отърва от миналото и наглите племенници, на които дори да бях изплатила дяловете, пак щеше да ме ръфат и тормозят. Дано новата стопанка е читава и съживи имота, че откакто майка почина е занемарен двора, първата година го поддържах, но после се предадох- то бяха телефонни заплахи, разбиваха къщата, палиха помещението под гаража (много хубава механа), Господ да ги съди, аз бях дотук- изпълнила съм родителския дълг.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12470
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #897 -: Октомври 01, 2021, 10:13:40 am »
Акрукс, може това да  е началото на нещо добро за теб. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #898 -: Октомври 01, 2021, 12:24:46 pm »
Акрукс, може това да  е началото на нещо добро за теб. :)
"Когато Бог отнеме нещо от твоята хватка, той не те наказва, а просто изпразва ръката ти, за да получиш нещо по-добро."  :-*

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #899 -: Октомври 02, 2021, 07:08:06 am »
Голям воден тригон. Могат да се възползват благоприятно от влиянието  му, предимно тези с нощно раждане, с АСЦ Дева, Телец, Луна  в тези знаци, в Риби, Луна в секта, намаляваща, ангажирани по някакъв начин с изкуство, социални грижи, работа с течности. За тези, които мечтите и цели са в един и същи ритъм, сбъдване на същите.
AC Дева съм нощно раждане, с Меркурий 21*44' в Дева, днес получих официален документ за въведение на новия собственик в жилището на родителите ми, до 15 дни трябва да си изнеса багажа; на 17 септ. се е продал имота, официално съм вече бездомна  :) Може да се каже, че е сбъдване -колкото и да ми е мъчно за къщата и двора, че там ми премина детство, младежки години, там отраснаха и моите деца, исках да се отърва от миналото и наглите племенници, на които дори да бях изплатила дяловете, пак щеше да ме ръфат и тормозят. Дано новата стопанка е читава и съживи имота, че откакто майка почина е занемарен двора, първата година го поддържах, но после се предадох- то бяха телефонни заплахи, разбиваха къщата, палиха помещението под гаража (много хубава механа), Господ да ги съди, аз бях дотук- изпълнила съм родителския дълг.

Акрукс,с много болка са заредини тези слова  :-X нещо по Юлв имаш ли с техни планети
пожелавам ти този край да е начало на по-добро бъдеще за теб  :)