Автор Тема: Мунданни тенденции  (Прочетена 197105 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1200 -: Юли 16, 2022, 08:28:22 pm »
О, Рени, тогава още във Водолей, затова е такава шантава червена!!  :-*

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1201 -: Юли 16, 2022, 09:24:06 pm »
В ход е един чудесен уикенд, с една благосклонна Луна, с обещания за бърз и безпроблемен развой на делата, идеален за отвъдморски приключения. До понеделник на обяд силата е с нас. И с бялото вино на брега на царството Нептуново.
И все пак,внимание с алкохола,предозирането води до повръщане. :)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1202 -: Юли 17, 2022, 03:46:17 am »
Хах, Водолейска романтика  ;D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1203 -: Юли 17, 2022, 08:24:49 am »
О, Рени, тогава още във Водолей, затова е такава шантава червена!!  :-*

Люба, цветът на Луната е бонус от "оператора". :)
Абе, Луна със Сатурн не ми звучи благослонно настроена, защото преди да ввиди тригона с Венера, Марс я краде.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1204 -: Юли 20, 2022, 11:45:41 am »
В ход е един чудесен уикенд, с една благосклонна Луна, с обещания за бърз и безпроблемен развой на делата, идеален за отвъдморски приключения. До понеделник на обяд силата е с нас. И с бялото вино на брега на царството Нептуново.
Люба, понеже луната задейства планетите в натала на сина ми по оста 2/8 (козирог/рак) домове, той си купи телефон с цвета на Луната от снимката на Рени.  :)
« Последна редакция: Юли 20, 2022, 11:47:13 am от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1205 -: Юли 20, 2022, 12:17:38 pm »
Ех, тази Луна.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1206 -: Юли 20, 2022, 09:53:27 pm »
Ха, така! Ха, със здраве!
Цяла Луна е това, хей!
Сафо и Рени  :-*

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1207 -: Юли 26, 2022, 12:08:18 pm »
Тези дни Светилата са в своята обител- може да избираме къде да внесем баланс, в планетите от Слънчевото семейство или тези от Лунното; къде да получим професионално, компетентно отношение или ние да демонстрираме такова, стига да можем. Сферите подчинени на Светилата, по някакъв начин, ще бъдат ангажирани в ежедневието ни. Тук може да имаме, съответно, съзнателно, разумно поведение, такова с бъдеще или интуитивно, успокояващо, такова, което да ни направи популярни.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1208 -: Юли 26, 2022, 04:01:27 pm »
Рени, (И) този път обаче Светилата трябва да се доказват с тези тежки опозиции, че и в последен аспект.
Ще трябва сделка с шефа и борба кой е шефа.
Налице е квадратура на Марс с Меркурий. Който вика най-силно или който шепти правилните (мръсни) думи?

Мисля си за Катрин Мидълтън. Пиарът и нейната умна амбиция са ясни, но започнаха да я обличат в ярки цветове като Кралицата, а мрежите ми бълват възхвала, без да съм ги питала. Уран у7 всеки миг върху Хирон добре аспектира опозицията светила с възли, същевременно каре асц. Има какво да става. Тъкмо ще видим Хирон в 10 дом може ли да преживее коронация. Все съм си мислила, че истинско върховенство с него там не е възможно.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1209 -: Юли 26, 2022, 05:57:19 pm »
Люба, с какво да се доказва планета на трон ?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1210 -: Юли 26, 2022, 06:01:20 pm »
Мииии, с това, че го заслужава, че е по, по, най.
Тези неща не са по подразбиране или поне не винаги.
Цар Лъв постоянно защитава територия и доказва на претендентите, че именно той ще хвърля семето.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1211 -: Юли 26, 2022, 06:26:06 pm »
Не, тронът  си е трон. Той ти се полага по право, не се налага да работиш за него. Всички, които имат планети с есенциално достойнство, в съответните сфери, демонстрират своята божественост, но не винаги могат да оперират с нея навън, ако са в кадентни домове. Виж, екзалтацията, постоянно напира да я видят, все е превъзбудена.
Лъвът в природата предимно мързелува, а прайда /му/ ловува, защитава територията Му. Той е Лъв.
Слънцето на кого се доказва, че е по-по-най ?!  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1212 -: Юли 26, 2022, 06:49:03 pm »
Абе имат работа да вършат и Слънцата, ама нейсе.
Дет се вика и за да си изправиш гривата с преса, си е много работа.

На свобода мъжките рядко живеят по-дълго от десет години. Причина за това са нараняванията от непрекъснатата борба с конкурентни мъжки, което значително намалява преживяемостта им.
Всеки клан заема територия от около 10 – 25 km², като водачите ежедневно я контролират и маркират като оставят следи или чрез мощен рев. Върху тази територия не се допускат лъвове пришълци.
Мъжките лъвчета, навършили две години, биват изгонвани от прайда с оглед лъвът-водач да не бъде изместен. Ако той се смени обаче, новият водач избива всички малки лъвчета, така че лъвиците да отглеждат само неговото потомство.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1213 -: Юли 26, 2022, 06:58:21 pm »
Е, знакът Лъв не е отражение точно на животното Лъв.
Слънце в Лъв не е подарено на натива, трябва да стане Лъв, както всеки трябва да създаде себе си или да положи усилия за да бъде Слънцето си.
 Но планетите с есенциално достойнство няма кой да им вземе качеството като проява. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1214 -: Юли 30, 2022, 07:02:58 am »
Не, тронът  си е трон. Той ти се полага по право, не се налага да работиш за него. Всички, които имат планети с есенциално достойнство, в съответните сфери, демонстрират своята божественост, но не винаги могат да оперират с нея навън, ако са в кадентни домове. Виж, екзалтацията, постоянно напира да я видят, все е превъзбудена.
Лъвът в природата предимно мързелува, а прайда /му/ ловува, защитава територията Му. Той е Лъв.
Слънцето на кого се доказва, че е по-по-най ?!  ;)
Рени, този мой Марс в скорпион в 10 д и в караница с Юпитер постоянно ужасно "боцка" професионално в дневната ми карта, а и не само - сигурна съм, че и вие го усетихте пръв във форума. Как да го възпитам, борбата със самия себе си е най-трудна? Срещу Марс в случая се опитвам да действам с екзалтирания уран, подкрепящ Венера, но борбата е неравна. Интересно дали цялото мое поколение го влече звездния език или само частта  по собствения 11 дом?


« Последна редакция: Юли 30, 2022, 07:35:54 am от terrarossa »