Автор Тема: Експерименти  (Прочетена 20781 пъти)

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Експерименти
« Отговор #60 -: Май 29, 2017, 05:24:31 pm »
И аз си мислех за 12ти с тая окултна символика  :012: а то на кой са му позволени..  аз ги ям тайно и после се правя че не помня .

При мен причините са здравословни. ;) ,в смисъл , че и да се скрия от домашните то си е за мен , но от време на време си позволявам защото ги обожавам. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13704
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Експерименти
« Отговор #61 -: Май 29, 2017, 06:19:35 pm »

Луната се свързва с храната като цяло , но с течните храни.

А компа е 3-ти дом.

Точно, като цяло, а не само с течни храни, а по 3д е бюрото, на което е РС.
за компютър/интернет на доста места дават 9д.

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Експерименти
« Отговор #62 -: Май 29, 2017, 06:30:04 pm »
Точно, като цяло, а не само с течни храни, а по 3д е бюрото, на което е РС.
за компютър/интернет на доста места дават 9д.

Може много да се каже за храната , но вафлата не е храна. С нея не се храниш. Тя е десерт.

Писането не е ли по 3-ти дом? Дали пишеш с химикал или чрез клавишите няма значение.

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Експерименти
« Отговор #63 -: Май 29, 2017, 07:46:04 pm »
Извън шегата, ако трябва да сме напълно коректни и обективни до дребнавост, вафлата трябва да се разглежда ,като вид отрова .Напълно буквално и неметафорично -подсладител, оцветители, консерванти-карциногенни отрови, та може и по 8 дом да отиде-отровите там ли са Месалина като видна отровителка трябва да знаеш  ;D

 :57:
Отровата е по Нептун според мен и 12-ти дом.

При индийците е по Кету.

Абсолютно съм съгласна с подчертаното.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Експерименти
« Отговор #64 -: Май 29, 2017, 09:10:10 pm »
Извън шегата, ако трябва да сме напълно коректни и обективни до дребнавост, вафлата трябва да се разглежда ,като вид отрова .Напълно буквално и неметафорично -подсладител, оцветители, консерванти-карциногенни отрови, та може и по 8 дом да отиде-отровите там ли са Месалина като видна отровителка трябва да знаеш  ;D

Има и такива: http://biomag.bg/probiotichna-vafla-harmonica-30g :) . И си е храна отвсякъде.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3370
Re: Експерименти
« Отговор #65 -: Май 30, 2017, 09:40:10 am »
По картата на Тери ,

Управителя на квернента е Слънце в 10 . В тригон с ретро Юпитер в 3-ти.
Бих предположила среща , социални ангажименти , разговор с по-високопоставен човек.

Разговори доста, заради евентуална измама с пари.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Експерименти
« Отговор #66 -: Май 30, 2017, 09:54:07 am »
Разговори доста, заради евентуална измама с пари.

Благодаря за отговора. :)

Колко интересно  :72: Меркурий управлява 2-ри и е в секстил с управителя на 8-ми Нептун.

Меркурий е в 10-ти. Господар на същия е Венера в 9-ти. Венера ще направи съвпад с управителя на 7-ми Уран.

Дали няма да стигнеш до дело за тези пари?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Експерименти
« Отговор #67 -: Май 30, 2017, 11:27:41 am »
Свързано с чужбина.

Свързано с Китай.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13704
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Експерименти
« Отговор #68 -: Май 30, 2017, 01:24:41 pm »
Тарото отразява вътрешния свят. Моментната карта отразява как си кореспондираш и се вписваш в качеството на времето. Каква ти е водещата мотивация за някакъв момент и какво виждаш и те интересува от негова гледна точка.
Изгряващ Скорпион, Слънце, че и Марс в Близнаци в осми дом не ни говори за това, че си яла вафли, а че нещо осмодомно, плутоново-марсово, ресурсите и енергията на другите от третодомно естество те интересува и свързва с момента, за който си построила карта. Ако трябва да бъдем буквални  - по-скоро някакви отходни, пречистващи процеси свързани със стойността, качеството на някакви мисловни модели, идеи, информация, които влизат в контакт с теб посредством взаимодействието ти с обкръжаващата среда. Понеже комуникационно-свързващата ос Близнаци - Стрелец, е заключена, това може да е индикация за известни затруднения в тази сфера.
Плутон У1, У2 в 3д опозиция на Луна (естествен У4) - може картата да е уловила състоянието ми от малко по-рано вечерта, когато си мислех как трети ден не успях да отида до наследствения имот, понеже не спираше да вали, а последно като бях там черешите и вишните бяха почти узрели, мислех си и за ореха- дали сега е момента да си набера и направя ликьор, ей такива неща ме глождеха отвътре като слушах как тропа дъжда по парапета на балкона  :)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3109
Re: Експерименти
« Отговор #69 -: Май 30, 2017, 02:55:31 pm »
 ::)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3370
Re: Експерименти
« Отговор #70 -: Май 30, 2017, 03:03:34 pm »
Нещо свързано с пари за етажната собственост? ::)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3109
Re: Експерименти
« Отговор #71 -: Май 30, 2017, 03:05:11 pm »
Нещо свързано с пари за етажната собственост? ::)
не

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Експерименти
« Отговор #72 -: Май 30, 2017, 03:18:53 pm »
Абе гадателки ли ще ставаме..  :012: Как съм? -добре си, за кво мисля?-за нищо, къде го мисля?-в тоалета ;D   Стреличка мисли за пари за кръщене или подобно  :012: Свързано с внучето  :012:
« Последна редакция: Май 30, 2017, 03:31:52 pm от Rebeka »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13704
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Експерименти
« Отговор #73 -: Май 30, 2017, 03:42:47 pm »
Абе гадателки ли ще ставаме..  :012: Как съм? -добре си, за кво мисля?-за нищо, къде го мисля?-в тоалета ;D
Ами то горе-долу като виртуално хвърляне на боб се получи този експеримент.

И няма как да е другояче, защото събитийната карта отбелязва началото и процеса на дадено събитие, въпросната (хорарна) карта отразява конкретен въпрос, а това тук е все едно се пробва кой колко познава, което дава фалшиви карти, и като цяло не се отличава от темата, която имаше по едно време и налучквахме кой какво прави в момента  :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7914
Re: Експерименти
« Отговор #74 -: Май 30, 2017, 07:15:18 pm »
Към стреличка-емоционално натоварен и затормозен кверент заради семейни дела