Автор Тема: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница  (Прочетена 173983 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #840 -: Март 25, 2021, 07:22:36 am »
Сафо, пращаш ме щото мен цял живот ме влекат чужбините а съм живяла само в родния си град :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #841 -: Март 25, 2021, 07:24:23 am »
В точките има много повече дълбинна психология,  отколкото по начините, които ти разглеждаш.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #842 -: Март 25, 2021, 07:45:50 am »
В точките има много повече дълбинна психология,  отколкото по начините, които ти разглеждаш.

Докажи го с един пример.



Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #843 -: Март 25, 2021, 09:47:46 am »
Някой може да погледне карта на форума и да види защо напоследък взехте да се джафкате две по две, досега само Корея дебнеше Веско, сега авторитетите във форума взехте да се настъпвате.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #844 -: Март 25, 2021, 10:21:16 am »
Няма нужда от карта, тука вечно някой се хапе с някой ,жалко че повечето зли кучки избягаха -нямаше такава забава ,като вземат да се обиждат  :D Лилиту беше чудесна скандалджийка-от класа, чак се самозабравяше  ;D

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #845 -: Март 25, 2021, 11:10:02 am »
То тук е така, аз и с Акрукс съм се джафкала, имаше и един господин Али Лун май беше, не е само Весо потърпевш.
Иначе Ом е начело по мои виждания в размяната на любезности, по - скоро останалите към нея.😂
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #846 -: Март 25, 2021, 11:33:27 am »

Иначе Ом е начело по мои виждания в размяната на любезности, по - скоро останалите към нея.😂

Това е показателно за това колко е акъла на въпорсните пишещи.

Не очаквай от много акъл, дори и във форум по астрология. Повечето хора нямат такъв.


starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #847 -: Март 25, 2021, 11:35:56 am »
Не ми е правило впечатление тези дни, някой освен Корея, който открито да влиза в конфронтации.
« Последна редакция: Март 25, 2021, 12:00:04 pm от starinthenightsky »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #848 -: Март 25, 2021, 02:55:30 pm »

Ом-"Играта"-Майкъл Дъглас


Случайно точно този филм го гледах преди години. Иначе от години не гледам телевизия.

Защо ти напомням точно за този герой?
И други герои ми напомняш,но аз чакам отговор в темата ти за композити. ;D

Мислиш, че като героя на Майкъл Дъглас и аз съм в депресивно състояние или търся нещо откачено, за да почувствам живота?

На кои други актьори ти напомням?
Мисля,че изпитваш страх като героя на моменти,мисля,че търсиш нещо откачено,да те извади от релси,но ако се случи,изпадаш в депресия,псих.проблеми,мисля ,че имаш силен 8ми дом,или акцент на скорпион.
Другите филми са:"Шесто чувство"-Брус Уилис
"Ритни камбаната с финес"-Джак Никълсън
Прави ли ти впечатление,че само с мъже/мъжки роли те характеризирам ::)Сега се замислих,да......нищо женско не усещам в теб

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #849 -: Март 25, 2021, 02:58:20 pm »
За Папи-"Мълчанието на агнетата"-Джоди Фостър
Списъкът на Шиндлер-Лиъм Нийсън
Анна и краля-Джоди Фостър

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #850 -: Март 25, 2021, 04:56:25 pm »
Сафо, аз обожавам филма "Шоколад" и бих се припознала на моменти в персонажа на Жулиет - иначе, тя е Слънчева Рибка и
  с Меркурий/Марс.  ;)

Ах,нямах представа.А другия филм дали си гледала?

Да, гледала съм го, но не съм фръцла, капризна, разглезена. Между персонажа на Голди Хоун и самата нея има доста прилика, отразяващи архетипа на Венера и Марс  в Скорпион- желаят някой да се нуждае от тях, при това много силно, не искат много независимост, особено при жените. Аз не съм съблазнителна на такова дълбоко интимно ниво. Това ме задушава. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #851 -: Март 26, 2021, 12:26:56 am »
Романтика-"Яж,моли се и обичай"Джулия Робъртс

Сафо, благодаря!
Има в някаква степен общи неща, като например това, че много харесвам Италия :)
Източните неща като Индия, Бали, йоги-та и пр. не ме влекат, а също и да пропътувам света, за да намеря себе си...

Трудно ми е да определя съфорумците с филми, но ще опитам с подправки/плодове/аромати ;D

Люба - ванилия
Рени - кокос
Сафо - джинджифил
Тагетес - портокал
Ом - морска сол
Папи - кимион
Ребека - лимон
Алфа Таури - киви
Терри - кайсия
Стар ин дъ найт скай - зелена ябълка
Акрукс - чили
Маймунка - жасмин
Гуапа - роза
Корея - мед
Хермес - куркума
 


Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #852 -: Март 26, 2021, 03:05:53 am »
Хахахаах, Романтика, много венерина подправка си ми избрала, но мисля, че грешиш, от предложените варианти аз бих се оприличила на джинджифил или кимион, нещо по-подходящо за черна овца.
Аз филми не гледам, но ми направи впечатление от дадените примери, че на Хермес и аз бих му лепнала Спайдърмен, не знам защо, но има някаква аура на свеж интелект и гъвкави свръхвъзможности на слабо тяло  :D, положителен герой  :) :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #853 -: Март 26, 2021, 05:12:28 am »
Сафо, аз обожавам филма "Шоколад" и бих се припознала на моменти в персонажа на Жулиет - иначе, тя е Слънчева Рибка и
  с Меркурий/Марс.  ;)

Ах,нямах представа.А другия филм дали си гледала?

Да, гледала съм го, но не съм фръцла, капризна, разглезена. Между персонажа на Голди Хоун и самата нея има доста прилика, отразяващи архетипа на Венера и Марс  в Скорпион- желаят някой да се нуждае от тях, при това много силно, не искат много независимост, особено при жените. Аз не съм съблазнителна на такова дълбоко интимно ниво. Това ме задушава. :)
Интересно Рени,но аз въобще не те свързах с тази част от персонажа,сюжета се разгръща ,героинята е дейна,напориста,идейна ,страстна,кавгаджийка,искрена,сърдечна,"луда глава",и края е страхотен.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #854 -: Март 26, 2021, 05:20:35 am »
За Люба,не мога да те почувствам и определя с някой филм....може би някой персонаж от "Туин Пийкс",говори се за него,говоря с него,но не го виждам?!Вероятно е до синастрия,ексцентрична си ми прекалено,а съм водолей.
"Вики Кристина Барселона"-Пенелопе Круз ,но и Хавиер Бардем заедно с всички герои от филма“Ваканцията","Изкуплението Шоушенк"
Може би имаш някой стелиум в 1ви. :)
« Последна редакция: Март 26, 2021, 05:32:01 am от Сафо »