Автор Тема: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница  (Прочетена 173399 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #900 -: Февруари 02, 2022, 04:16:12 pm »
Помните ли преди години,когато някаква жена каза,че детето и е изчезнало и пред президентството се събраха таксиметрови шофьори на митинг.След това се оказа,че тя го е убила.Скоро попаднах на една снимка в клюкарски вестник.Жената си има ново семейство.Замислих се,дали всичко е такова,каквото изглежда?!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #901 -: Февруари 02, 2022, 05:06:26 pm »
Каза,че го е обесила с връзките на обувките.Никой не може да спре хората с отклонения да се възпроизвеждат.Или имаш предвид ,че някой и внушава,че е убила детето.Полит.интереси.Може да построиш някаква карта,винаги съм се чудила дали астрологията може да помогне при студени досиета,неразкрити случаи от миналото.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #902 -: Февруари 02, 2022, 05:14:30 pm »
Каза,че го е обесила с връзките на обувките.Никой не може да спре хората с отклонения да се възпроизвеждат.Или имаш предвид ,че някой и внушава,че е убила детето.Полит.интереси.Може да построиш някаква карта,винаги съм се чудила дали астрологията може да помогне при студени досиета,неразкрити случаи от миналото.
Не,не....мисля,че тая жена е откачена,брутална и психически неустойчива.И замалко да и повярва цяла нация,съчувстваха и.А изглежда толкова скромно.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #903 -: Февруари 02, 2022, 05:29:52 pm »
Като си пият хапчетата и са в ремисия,може да изглеждат почти нормално и човек с не особена емоционална интелигентност ,да не разбере нищо.Мой бивш колега се ожени за жена с дете,работеща сравнително престижна работа.Дали е била в ремисия ,но той нищо не е знаел,въпреки че е била вече с доказана шизофрения.Докато един ден не започнаха сцени от филм на ужасите,та момчето разбра за шизото.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #904 -: Февруари 02, 2022, 07:19:28 pm »
Хората стават все по-луди, за съжаление! Това са моите наблюдения.

Няма политика по отношение на психичното здраве, което е изключително голям проблем.
Медиите са пропити да бълват само негативизъм и насилие. Това резонира сред хората, като увеличава ефекта лавинообразно.

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #905 -: Февруари 05, 2022, 08:04:09 pm »
What you know about rolling down in the deep?

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Готвене и онлайн рецепти (анкета)
« Отговор #906 -: Февруари 07, 2022, 09:23:09 pm »
Здравейте!)

Правя проучване за готвенето и начините, по които хората търсят, избират,
съхраняват и използват готварски рецепти в интернет пространството.

Ще съм ви безкрайно благодарна, ако попълните анкетата.
Кратка е, няма да ви отнеме повече от 5 минутки;

https://forms.gle/GBEqEqYuqPTo9oPt9

Благодаря предварително!))) :-*

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #907 -: Февруари 07, 2022, 11:18:28 pm »
Попълних анкетата,но след последния въпрос при натискане -Напред,формуляра се изчиства и не разбирам дали е изпратен.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #908 -: Февруари 07, 2022, 11:53:45 pm »
Благодаря, Ребека!))
Трябва да го е регистрирало;

Видях и аз, че се чисти формата и позволява да се попълва отново.
Явно го прави, защото анкетата в момента не събира имейли, по които да идентифицира... Умна работа:Д
Отново благодаря!)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #909 -: Февруари 08, 2022, 02:07:54 am »
При мен този линк не работи.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #910 -: Февруари 08, 2022, 02:40:38 pm »
При мен този линк не работи.
Благодаря, Люба!)

При мен се отваря, не знам откъде идва проблемът.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #911 -: Февруари 08, 2022, 04:38:42 pm »
Вече работи, успех!

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #912 -: Февруари 11, 2022, 07:05:13 pm »
https://astroamor.wordpress.com/за-мен-2/астро-загадка/

Автор: Маргарита Паскалева
03.09.2014 год.

"А дано, ама надали"

От web.archive.org се вижда, че през 2014-та я е имало тази статия, но... доста по-кратка и без сензационно точните пророчества.

Не ѝ ли е неудобно да лъже така хората ::) ...
What you know about rolling down in the deep?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #913 -: Февруари 11, 2022, 09:30:37 pm »
https://astroamor.wordpress.com/за-мен-2/астро-загадка/

Автор: Маргарита Паскалева
03.09.2014 год.

"А дано, ама надали"

От web.archive.org се вижда, че през 2014-та я е имало тази статия, но... доста по-кратка и без сензационно точните пророчества.

Не ѝ ли е неудобно да лъже така хората ::) ...
Не ,не я е срам,нейният/техен (на този тип "астролози") господАр е друг.Маркетинга е Цар,в свят ,в който властва материалистичният светоглед,лъжата е истина,достойнството е безчестие за слабите,а спортното его е корона на амбициозната глупост.Би била чудесна свита на Воланд от "Майстора и Маргарита"и то не само заради името си.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Размисли и страсти - a.k.a Лаладжийница
« Отговор #914 -: Февруари 12, 2022, 06:00:11 am »
Конкуренцията е голяма. Под астрологичното небе. Летвата е доста по-висока. Клиентите имат по-голям избор. Затова се вадят дипломи от чужбина при утвърдени имена, "пие се вода" от манускрипти, традиционната школа, от Индия, стават астролози с опит още от бебета,  специализира се по много дялове от астрологията в т.число и по-екзотични и не толкова масово използвани. Докато преди интернет и медийната астрология гравитираше около астропсихологията, ретрограден Меркурий и лунните фази бяха на мода, сега почти всички се заеха да анализират я сезонни карти, я планетни цикли т.е. мунданни анализи. Не е като преди години, когато изгря от форумите на астрологичният и медиен небосклон. Не е лесно да си интересен и актуален. Все още да си предпочитан като астрологичен консултант. На този фон.
Всеки се бори със средствата, които умее. Моралът, астрологичната компетентност, авторският подход, опит и почтеността не са нещо повече от агресивната реклама на посветения пенкилер, папагалстването, послъгването, захаросаните лафове, кармичните локуми, които предлагат кокошка за кон. Животът подкрепя, дава зелен светофар, постила червен килим и на хора със съмнителни професионални, морални и човешки качества.

Твоят въпрос може да породи и други въпроси. На Алена защо й дават скъпо телевизионно време, щом с прогнозите си в годините, оставя съмнение за своята астрологична компетентност ?
Защо се рекламират и се дава трибуна или ефирно време на хора, които говорят общи приказки ?
« Последна редакция: Февруари 12, 2022, 07:03:42 am от starinthenightsky »