Автор Тема: За другите неща  (Прочетена 129392 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #225 -: Декември 06, 2017, 07:25:02 pm »

Веднага се сетих да си погледна и транзитите и транзитния Марс ми е на асцедента.  :)


Транзитният Марс на АС предполага фул контакт. А тоя нали не ти е налитал? Само е забравил да си закопчее панталона.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #226 -: Декември 06, 2017, 07:32:19 pm »
Аз с транзитен Марс на Асцендента се бях скарала с един тъп и нагел съсед, но тогава беше и ретрограден. А по транзитен Марс в съвпад с наталната ми Луна дойде да ме бие в нас.  :043: :043: :043:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #227 -: Декември 06, 2017, 07:58:13 pm »
Дълга история. Няма да го преразказвам пак, за да не ми скочи и цял форум.  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: За другите неща
« Отговор #228 -: Декември 06, 2017, 11:24:46 pm »
Моят шеф има Марс в риби в квадрат с Венера в близнаци - постоянно се пипа там отпред, засичала съм, че не си вдига ципа на панталона, редовно се разкрачва. Голямо конте е, носи много впити панталони, "пакета" постоянно му изпъква. Когато посочва нещо на монитор или документ винаги ползва среден пръст ;D Има циничен и груб изказ. Имам усещане, че е доста похотлив, макар и да се прикрива.

Много ми са противни такива типове. Гнусно ми е, ама като гледам на повечето колежки не им прави впечатление или им е кеф, че един дърт пергиш им се сваля ;D
« Последна редакция: Декември 06, 2017, 11:26:42 pm от romantica »

DaisyD

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: За другите неща
« Отговор #229 -: Декември 09, 2017, 11:45:02 pm »
Знаете ли, че анимационния филм "Семейство Симпсън" предсказва бъдещето и има много видеокливое, които показват как са предсказали много неща, като унищожаването на двете кули в Ню Йорк и други.

И там семейство Симпсън пътуват в бъдещето отново. И има Institute for Soul Extraction. Инстинтут за екстракция на души.

Това потвърждава намерението да се извлича човешкия ум и да се слага в компютър.

The Simpson предсказва и избирането на Тръмп, като президент на Америка.

Ето и нещо интересно около 9/11 - https://www.youtube.com/watch?v=1LqM3564Ur8

Холивуд се управлява от ционисти. Ционистите контролират света.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: За другите неща
« Отговор #230 -: Декември 10, 2017, 12:40:18 am »
Тука малко като рекламен каталог на изд. "Паралелна реалност" е станало :017: Om, постни някое видео на Дейвид Айк, и на Алекс Джоунс може.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: За другите неща
« Отговор #231 -: Декември 10, 2017, 09:49:56 am »
Айде двамцата с промитите мозъци от паралелна реалност си направете отделна тема (а още по-добре форум) и си хортувайте на воля :D

Бонус от мен - vigilantcitizen е оригинала.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #232 -: Декември 10, 2017, 03:09:51 pm »
Африканското е по-яко  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: За другите неща
« Отговор #233 -: Декември 10, 2017, 09:37:01 pm »
Мислех да предложа и дневна извадка на the best of Breitbart, но явно съм закъснял ::)

Лили, не очаквах от теб такова нещо! Значи, абсолютно не е вярно, еврейските танци са най-яки! Евентуално българо-украино-еврейските са най-най-яки, но принципно еврейските са връхта.

https://www.youtube.com/watch?v=eonPVJO5mVg

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #234 -: Декември 10, 2017, 09:39:47 pm »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: За другите неща
« Отговор #235 -: Декември 18, 2017, 12:21:38 am »
https://yoannablog.wordpress.com/2016/02/11/capsule-wardrobe/?relatedposts_hit=1&relatedposts_origin=3777&relatedposts_position=0&relatedposts_hit=1&relatedposts_origin=3777&relatedposts_position=0&relatedposts_hit=1&relatedposts_origin=3777&relatedposts_position=0&relatedposts_hit=1&relatedposts_origin=3777&relatedposts_position=0&relatedposts_hit=1&relatedposts_origin=3777&relatedposts_position=0
Случайно попаднах на тази статия в блога и се припознах в нея .
Никога не съм била от хората с безброй дрехи и съм хвърляла/ раздавала/ продавала неносените през даден сезон, но напоследък много ги редуцирах .И съм много доволна, когато имам гардероби, в които дрехите имат пространство да дишат, всички са ми любими и комфортни и харесвам как ми стоят
Не знам тази чистка на Венера или Луна се дължи.
Имам колежки с палта от студ. години, пола от годежа и прочие събития отпреди десетилетие или две. Факт е, че модата се върти и новото е добре забравеното старо, но мине крайно непонятен такъв сантимент към стари дрехи- колкото и фешън да са, материи, конци стареят и излиняват от времето.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: За другите неща
« Отговор #236 -: Декември 18, 2017, 08:39:33 am »
Корея, 'чистките" са обикновено по Сатурн, Нептун и Плутон, ангажиращи падащи домове или току на ъгъл, в края на ъглови домове, ингрес на планети, дните преди Новолуние ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: За другите неща
« Отговор #237 -: Декември 18, 2017, 10:08:35 am »
Понякога въпросът е поради финансови причини. Който има повече пари, може да си позволи да си купува по-често дрехи. И да ги носи само по един сезон.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: За другите неща
« Отговор #238 -: Декември 18, 2017, 10:12:59 am »
Днес се появиха някакви проблемчета ... мотивирани от добри причини.  :012: Ако има баланс би трябвало да има решение за тях. Да има добро  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #239 -: Декември 18, 2017, 11:16:42 am »
Днес се появиха някакви проблемчета ... мотивирани от добри причини.  :012:

Стар, пак говориш с оксиморони.  :017:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui