Автор Тема: За другите неща  (Прочетена 129044 пъти)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: За другите неща
« Отговор #300 -: Януари 07, 2018, 09:58:32 pm »
Да нагласиш точно и прецизно капана за мишки, да туриш гъвкава пружинка, така че мишката сама да иска да влезе.

Влизам в тона на Рени, макар че като нея трудно би ми се получило.  :012:

Тъкмо де - прецизност,детайл,точност - контрол..

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: За другите неща
« Отговор #301 -: Януари 08, 2018, 07:06:14 am »
Разни жени, разни вкусове. Всичко, което по някакъв начин представлява проекция на фалическия символ - моженето, уменията, съзидателната сила, плодовитостта в най-общия смисъл на тези думи. Това което излъчва сила, боеспособност, кадърност, ловкост, умение, пробивност, здравина и твърдост, което овладява и се налага. Афродизиак може да са мъжете с униформи, с власт, с възможности, успешни и пробивни, с дебел портфейл, тембърът, плътността и дълбочина на гласа, силният характер, мъжките ръце, устни, физическите дадености, стегнатото тяло, тесните панталони, мощната кола, мотор, занимания и интереси изискащи сила на характера. Външните резултати се явяват проекция на личното можене, потентност, способност на мъжа да се наложи и победи.
Сексапилът в очите на една жена е комплекс от индивидуални фактори, който включва цялостното излъчване на мъжа.
« Последна редакция: Януари 08, 2018, 09:05:56 am от starinthenightsky »

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: За другите неща
« Отговор #302 -: Януари 08, 2018, 02:18:51 pm »
Разни жени, разни вкусове. Всичко, което по някакъв начин представлява проекция на фалическия символ - моженето, уменията, съзидателната сила, плодовитостта в най-общия смисъл на тези думи. Това което излъчва сила, боеспособност, кадърност, ловкост, умение, пробивност, здравина и твърдост, което овладява и се налага. Афродизиак може да са мъжете с униформи, с власт, с възможности, успешни и пробивни, с дебел портфейл, тембърът, плътността и дълбочина на гласа, силният характер, мъжките ръце, устни, физическите дадености, стегнатото тяло, тесните панталони, мощната кола, мотор, занимания и интереси изискащи сила на характера. Външните резултати се явяват проекция на личното можене, потентност, способност на мъжа да се наложи и победи.
Сексапилът в очите на една жена е комплекс от индивидуални фактори, който включва цялостното излъчване на мъжа.

Ха... Това... е супер пояснение...!!!  :)
Thanks!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: За другите неща
« Отговор #303 -: Януари 08, 2018, 04:33:21 pm »
Да нагласиш точно и прецизно капана за мишки, да туриш гъвкава пружинка, така че мишката сама да иска да влезе.

Влизам в тона на Рени, макар че като нея трудно би ми се получило.  :012:

Получава(т) ти се (нещата), ама ти често не си вярваш, щом като всеки   отсрещен не схване  ?  :)
Аз знам, че съм будилник/будител, не учител и знам, че  има кой да пояснява и опростява изказаното от и след  мен и затова не се бавя,, не се спирам да пояснявам на всеки, стрелката вече ми сочи друго съкровище. Не държа всички да ме разбират и вярват, аз се научих да си знам цената- в това отношение е много благодатна Венера SR в Овен със Сатурн.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: За другите неща
« Отговор #304 -: Януари 08, 2018, 04:45:05 pm »
Получава(т) ти се (нещата), ама ти често не си вярваш, щом като всеки   отсрещен не схване  ?  :)
Аз знам, че съм будилник/будител, не учител и знам, че  има кой да пояснява и опростява изказаното от и след  мен и затова не се бавя,, не се спирам да пояснявам на всеки, стрелката вече ми сочи друго съкровище. Не държа всички да ме разбират и вярват, аз се научих да си знам цената- в това отношение е много благодатна Венера SR в Овен със Сатурн.

Ехе...

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: За другите неща
« Отговор #305 -: Януари 08, 2018, 05:03:14 pm »
Жените си търсят синове и бащи, това е. :-*
//и се лъжат на думи, ако правиш анкета, за да си избереш подход;

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: За другите неща
« Отговор #306 -: Януари 08, 2018, 05:17:34 pm »
Жените си търсят синове и бащи, това е. :-*

Охо...
This is fantasy... or maybe not...

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: За другите неща
« Отговор #307 -: Януари 08, 2018, 05:22:43 pm »
Жените си търсят синове и бащи, това е. :-*
//и се лъжат на думи, ако правиш анкета, за да си избереш подход;

Синове ли си търсят... Защо тогава веднъж една... ми вика.. ''Аз не съм ти майка...,СТЯГАЙ СЕ!''

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: За другите неща
« Отговор #308 -: Януари 09, 2018, 08:07:46 am »
Синове ли си търсят... Защо тогава веднъж една... ми вика.. ''Аз не съм ти майка...,СТЯГАЙ СЕ!''

Тя е от другите - с Едиповия комплекс :57:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: За другите неща
« Отговор #309 -: Януари 09, 2018, 10:08:01 am »
Тя е от другите - с Едиповия комплекс :57:

 :012:

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: За другите неща
« Отговор #310 -: Януари 12, 2018, 07:43:57 am »
Впечатления и отзиви от онлайн магазина vivre.bg ?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: За другите неща
« Отговор #311 -: Януари 12, 2018, 08:16:16 am »
Впечатления и отзиви от онлайн магазина vivre.bg ?

Положителни, пазарувам от там вече 4-5 години. Само веднъж се е случвало да ми откажат артикул след поръчката.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: За другите неща
« Отговор #312 -: Януари 12, 2018, 09:22:42 am »
Впечатления и отзиви от онлайн магазина vivre.bg ?

Положителни, макар че доставките понякога са бавни
Веднъж ми доставиха пукната бутилка-сумата не беше голяма, оставиха ми я и ми дадоха ваучер да си купя друго. Един диван дойде със светли крачета вместо с тъмни, не съм правила рекламация. Някои мебели от дърво нямат телескопични водачи на чекмеджетата, по описанието не се разбира. Гледай и чети внимателно

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #313 -: Януари 12, 2018, 01:24:41 pm »
Не бях попадала на този сайт, но наистина има интересни идеи за декориране.
А когато за всеки артикул е посочен различен срок на доставка и поръчаш няколко неща, по различно време и с различни куриери ли идват? Харесах си няколко дреболии за интериора.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: За другите неща
« Отговор #314 -: Януари 12, 2018, 01:46:06 pm »
Не бях попадала на този сайт, но наистина има интересни идеи за декориране.
А когато за всеки артикул е посочен различен срок на доставка и поръчаш няколко неща, по различно време и с различни куриери ли идват? Харесах си няколко дреболии за интериора.

Като е обща поръчка ще си видиш в профила коя дата ти дават за доставка след поръчката. Ако днес поръчаш нещо, утре нещо друго - има вероятност да ти ги обединят (или ти мижеш да им пишеш) и ще имаш нова дата на доставката.
Както сигурно си видяла всички артикули ги предлагат за определен период от време - 4-5 дни, всеки ден се сменят офертите - излизат нови.
Хубавото е, че вече над 40 лв. е безплатна доставката, като има 3 лв. такса за наложения платеж. В български сайтове все още избягвам да плащам с карта.
Frankly, my dear, I don't give a damn.