Автор Тема: За другите неща  (Прочетена 129022 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: За другите неща
« Отговор #555 -: Май 03, 2018, 04:08:23 pm »
Тази клоака сама си я създала, поощрявайки интригите. Не си с нищо по-различна.
Така че не съм аз човекът, който ти разваля форума.

Просто и тук е покълнало дефектно семе, каквото се случи и с астроартис. А как мазно мятаха опашки и там.
Рано или късно и този форум ще го сполети същата съдба. Приятно отглеждане на гробищен парк ти желая.  :)

Преди две години една друга енергийна и начетена личност предсказа, че след няколко месеца форумът ще си замине. Е, и ти не си по-различна :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: За другите неща
« Отговор #556 -: Май 03, 2018, 04:10:32 pm »
...щото ако има някой незаменим тук е тя  :012:

Защо не й обясниш на украинчето, че ние не можем безкрай да търпим благородните жлъчни изяви, нужна е елементарна култура-аз й дадох избор и тя избра, можеш да й се нацупиш

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: За другите неща
« Отговор #557 -: Май 03, 2018, 04:38:30 pm »
Аа, да не съм адвокат на Дявола ,че да и обяснявам .  :012: \каквото горе-такова долу ,хората и навън се карат и повишавот тон, защо да е по-различно тук -да не е стерилна фашистска лаборатория с тоя тоталитаренен ,ретрограден модел. Важното е да няма грозни псувни и обиди на баби, лели, вайни и мазни х уйсве примерно .Да не е пенсионен клуб ,санаториум за нервно болни или гробище ,че да се пази тишина .За мен всичко е наред .

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: За другите неща
« Отговор #558 -: Май 03, 2018, 04:43:48 pm »
Да ги пректатя мога само като банна Лила, ама нали съм все много човечна. Всички други като прекалят са получавали бан, тя беше превилегирована. И виж до къде я докара. А за удобна-удобна е, като изреве някой новак, тя е първа с отговорите. Но и на простотиите е първа. Обаче стига вече. Относно моята обективност-аз не коментирам в случая твоята, и ти недей.

За обективност точно пиша и истината е, че можеше отдавна да прекратиш с намесата си целия цирк. В който не участваше само един.

Всички начинаещи сме й благодарни за отделеното време и споделени знания, а не защото е удобна.   :012:
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #559 -: Май 03, 2018, 06:34:12 pm »
Бау!  :d030:

Папинце и Радост продължават да разправят колко нещастен ми бил животът.

И продължават упорито да не виждат своите подрискани бели гащички.  :P :P :P
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: За другите неща
« Отговор #560 -: Май 03, 2018, 08:14:54 pm »
Бау!  :d030:

Папинце и Радост продължават да разправят колко нещастен ми бил животът.

И продължават упорито да не виждат своите подрискани бели гащички.  :P :P :P

Ми..да не те жаля тогава :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #561 -: Май 03, 2018, 08:24:05 pm »
Рару, циркът просто можеше да се спре, но явно нямаш интерес.

И това не е единичен случай, всеки път е така. Мания за реваншизъм ли имаш? Наред с още две потребителки – Радост и Хепи, които се включват методично при всяка поредна интрига срещу определени потребители. Акрукс може да бълва змии и гущери, но при нея реваншизъм и подлост не съм забелязала. Избухва, после се успокоява и така е до следващия път. Тя не дебне от засада. А вашето е манталитет на мишки.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: За другите неща
« Отговор #562 -: Май 03, 2018, 08:41:57 pm »
Наред с още две потребителки – Радост и Хепи, които се включват методично при всяка поредна интрига срещу определени потребители. А вашето е манталитет на мишки.  :)
Лила, това е явна ЛЪЖА, как не те е срам бе?!?!?!?! Срещу кой потребител се включвам методично?! Нека той да си каже. Такъв потребител не съществува бе Лила или го назови кой е. Срещу кого съм се включила , към когото е имало интрига.Ти сама не знаеш какво говориш вече. Срещу теб съм изразила директно недоволство от писанията ти пак последно Февруари 2015 и всеки може да го провери. Ти с лъжи ли си търсиш съжаление? Засрами се.  :-X Нямам думи.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: За другите неща
« Отговор #563 -: Май 03, 2018, 09:01:56 pm »
Рару, циркът просто можеше да се спре, но явно нямаш интерес.

И това не е единичен случай, всеки път е така. Мания за реваншизъм ли имаш? Наред с още две потребителки – Радост и Хепи, които се включват методично при всяка поредна интрига срещу определени потребители. Акрукс може да бълва змии и гущери, но при нея реваншизъм и подлост не съм забелязала. Избухва, после се успокоява и така е до следващия път. Тя не дебне от засада. А вашето е манталитет на мишки.  :)

Ужас :) трябва да решиш кучки ли сме, или мишки

Започвам да вярвам в теориите за конспирация, някакви хора, които уж познавам от години, изведнъж се разболяват ментално. Не е като само да ми се струва-ту ми е смешно, ту ми е жално, но най-вече-трудно да повярвам. Сигурно нещо в храната ли, във въздуха ли..е, разбира се, трябват и предпоставки
Я кажи, някакъв театър за пред някой ли играеш? Ако искаш на лични ми кажи

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #564 -: Май 03, 2018, 11:08:05 pm »
Лила, това е явна ЛЪЖА, как не те е срам бе?!?!?!?!

Лъжа ли? Я пак си помисли. Ама честно.
Теб почти не те виждам да пишеш във форума. Но редовно вървиш подире ми и ми дишаш прахта.  :012:
На какво ли дължа такова внимание от абсолютно непознат човек? Та с тебе дори не сме влизали в препирни по астрологични въпроси, за разлика от други потребителки. Само че от тяхна страна няма МАНИЯ ЗА ПРЕСЛЕДВАНЕ. Ти обсебена ли си от мен?  :85:

Я кажи, някакъв театър за пред някой ли играеш? Ако искаш на лични ми кажи

Защо да играя театър пред някого?
Да не би да съзираш някой враг на народа, който се е внедрил тайничко тук и ви гледа сеира, колко ниско ще паднете?  :57:

Направо ме застреля с тази конспирация.

А, знаеш ли? Направихме нов форум и искаме да затрием този. Станал е прекалено скучен и предсказуем. Такъв отговор устройва ли те?  :043:



« Последна редакция: Май 03, 2018, 11:12:14 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: За другите неща
« Отговор #565 -: Май 04, 2018, 12:03:06 am »
А, знаеш ли? Направихме нов форум и искаме да затрием този. Станал е прекалено скучен и предсказуем. Такъв отговор устройва ли те?  :043:

Егото ми е прекалено голямо, за да го разклатиш ти, каквото и да направиш :)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: За другите неща
« Отговор #566 -: Май 04, 2018, 08:39:27 am »
меркурий овен излезе вчера от следретроградната си сянка в каре с диспозитора си марс съвпад плутон козирог

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: За другите неща
« Отговор #567 -: Май 04, 2018, 09:51:17 am »
Всички начинаещи сме й благодарни за отделеното време и споделени знания, а не защото е удобна.

Така е, само че монетата има две страни, и негативната доста често надделява. Всъщност циркът можеше да го прекрати тя, но не пожела, колкото и да ти е тъжно.
А ти-защо реши, че модератор трябва да разтърва няколко възрастни интелигентни жени? Още с това настояване признаваш, че аз съм права - няма мярка, няма възпитание, няма уважение. Затова преди време имаше бан за всеки, който си изтърве нервите, но тогава пък някои твърдяха, че не е естествена тази стерилна среда, животът бил шарен и било лицемерно да търсим само любезности. Е-ето ви реалния живот, с всевъзможни излагации, простотии, интриги

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: За другите неща
« Отговор #568 -: Май 04, 2018, 11:41:17 am »
Лъжа ли? Я пак си помисли. Ама честно.
Теб почти не те виждам да пишеш във форума. Но редовно вървиш подире ми и ми дишаш прахта.  :012:
На какво ли дължа такова внимание от абсолютно непознат човек? Та с тебе дори не сме влизали в препирни по астрологични въпроси, за разлика от други потребителки. Само че от тяхна страна няма МАНИЯ ЗА ПРЕСЛЕДВАНЕ. Ти обсебена ли си от мен? 
Няма какво да си мисля, факт е че лъжеш най-безцеремонно. За мен е кристално ясно, че не можеш да си докажеш обвиненията си. Това означава, че всеки път когато си разказвала/споделяла истории е възможно да е имало лъжа. :) Историите с колежките, с делото, със съседите, всичко. Сигурно и за тях си използвала лъжи, за да спечелиш съчувствие и да се изкараш жертва на 'лошите' хора.  Знаеш ли колко ниско е да се лъже и набеждава, да се обижда с грозни думи?! Имаш ли си на идея каква карма си навлече тея дни?! Всички си получаваме заслуженото за постъпките и думите Лила, не го забравяй! Никой не е над вселенските закони.
За няколко дни те видях в толкова лоша светлина, че се чудя какво добро остана да притежаваш. В опита си да се защитиш, за нещо за което носиш пълна вина, послужи си с обиди, интриги, лъжи, нападки. Интриги защото не спря да споменаваш и намесваш и други потребители, лъжи, които могат да се осветлят от коментарите ми досега във форума , обиди и нападки още си стоят някои, други са изтрити, но доста ги видяха. Ти си зла и лоша за мене. Точно последните дни ходя след тебе да ти разобличавам фалшивите обвинения , защото си имам чест и достойнство, ако не са ти познати тези качества. Далеч не е мания за преследване, защото нямаш нищо специално в моите очи, точно обратното.  Знам, че не трябва да ти се обръща внимание, но името ми няма да петниш, не си го позволявай повече никога! Аз съм чиста пред съвестта си, чернилката с която ме заливаш си остава в теб.
Все ми е тая дали ме виждаш да пиша във форума. В препирни по астрологични въпроси не влизам, ако това си чакала, че да ме забележиш. За мене си жалко падение, това ми показа, това научих за тебе. Няма какво повече да си доказвам. И все пак бъди щастлива, ще си помогнеш!
« Последна редакция: Май 04, 2018, 11:43:27 am от Radost »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: За другите неща
« Отговор #569 -: Май 04, 2018, 02:36:42 pm »
Радост, не се коси, Лила си е такава-интриги, спам и негативизъм, отдавна не се трае, ами все айде-от мен да мине, викам си-астрологията ще надделее. Помни, че не е лично