Автор Тема: За другите неща  (Прочетена 129136 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: За другите неща
« Отговор #885 -: Септември 02, 2018, 12:42:07 pm »
ама Лило, а стига си се правила на жерта, не ти ли омръзна?

изказът ми умишлено е такъв, след като ни наричаш селскостопански колектив  ;D

Никъде под материала в темата не беше упоменато, че е твой личен, авторски материал- с твоите имена, за да ги отбелязваме после в цитати и извадки от материала...

Балкански душици ще ни наричаш, все едно си се пръкнала в Лувъра и си захранена със сребърна лъжичка... Отрасла си с клозет на двора, в най-добрия случай в комунално жилище- адна комната с обща кухня на етажа, ама го раздаваш години наред префърцунено...
Пък и на когото не му харесва на Балканите, границите са отворени и берлинската стена е гътната, свят широк!
« Последна редакция: Септември 02, 2018, 12:46:08 pm от akruks »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #886 -: Септември 02, 2018, 12:43:51 pm »
Дворните клозети, драга, са вашето генетично наследство. И ви личи отдалеч, намирисвате.  ;)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: За другите неща
« Отговор #887 -: Септември 02, 2018, 01:02:33 pm »
И ние на вилата имаме 2 дворни кенефа, ама с морска панорама -докато серем гледаме морето  :D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #888 -: Септември 02, 2018, 01:08:04 pm »
И ние на вилата имаме 2 дворни кенефа, ама с морска панорама -докато серем гледаме морето  :D

И медитираме, четейки библията на Ръшман.  :D :D :D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: За другите неща
« Отговор #889 -: Септември 02, 2018, 01:17:51 pm »
Аз се страхувам да не изскочи демон или  змия от дупката която е с форма на масонски триъгълник  ;D Отдолу е тъмно с накипели от жегата лайна и като стоиш клекнал не е удобно за медитация освен ако в гените не си стар колобър като мен от деветото коляно на Ра  :D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #890 -: Септември 02, 2018, 01:46:07 pm »
Бека, много ми харесва твоят разказвателен жанр... А и днес е неделя, хората скучаят, на някои явно им трябва храна за размисъл.  :D

Но ще ви изоставям, защото си сложих таралеж в гащите. От вчера съм с бебе. Още едно.  :lol_hitting:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: За другите неща
« Отговор #891 -: Септември 02, 2018, 02:15:31 pm »
Е значи клозетното парти пропаднало, жалко  :012: Какво бебе нови котки или гугутки  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #892 -: Септември 02, 2018, 02:47:52 pm »
Вчера, като излизах да храня един сакат трикрак котарак, минах от задната страна на блока и чух пищене. Изоставено коте, още е сукалче. На видима възраст 2-3 седмици. Още не може да се храни самостоятелно. И сега му търся дом, след като малко поотрасне.
Сега тъкмо се бях запътила към ветеринарната ни клиника за суха млечна смес и на партера срещнах оня чичак, дето храни котки и беше прибрал едно малко, захвърлено насред пътя. Споделих му за проблема и той направо ми даде от неговата суха смес и шишенце с биберон. Неговото коте вече е пораснало. Напоследък много интересни неща се случват, задвижи се енергията. И повече от всякога реагирам като усетя някъде енергия на застояло блато.

Цялата съм олигавена, осмукана и опикана. Но днес ще мъча да го накарам да се изходи и по голяма. Иначе ще трябва да го водя утре на клизма – призрак коммунизма!  :d030:
« Последна редакция: Септември 02, 2018, 02:58:06 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: За другите неща
« Отговор #893 -: Септември 02, 2018, 03:03:32 pm »
Така е, като се разсмърди блатото, все се заоглеждаме за омагьосан жабок принс  :012: И аз, току реших, че ще се задвижва нещо енергията... ама при мен е още фейк, лъжливи сигнали и надежди. Дай боже на всеки да му се разпърди от нейде принсъТ в напърдяното от селяци блато ! Амин  :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: За другите неща
« Отговор #894 -: Септември 02, 2018, 03:06:22 pm »
Не разбирам от котета, ама то пък какъв запек- да не яде сухари, че се е запекло. Пък ще умре ли, че трябва чак на клизма  :017:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #895 -: Септември 02, 2018, 03:14:08 pm »
Не, просто при много малки котета, още сукалчета, липсва такъв рефлекс. Трябва да им се масажира коремчето и да ги гъделичкаш /сещай се къде/, за да се изходят. Сега ще дебнем за ла@но. И със сивия уличник така беше, няколко дни чаках да видя. Но той беше малко по-голям и вече похапваше котешка храна, не само мляко.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: За другите неща
« Отговор #896 -: Септември 02, 2018, 03:19:33 pm »
Дворните клозети, драга, са вашето генетично наследство. И ви личи отдалеч, намирисвате.  ;)
Ето ти снимка от онзи ден- на втория етаж съм живяла от бебе на 3 дни до 6г. и 3 седмици.
Балконът сега е иззидан и с три прозореца, но под него на първия етаж е остъклен и се вижда автентичното разположение на прозорците във вида, както когато съм живяла там- малкото прозорче е на просторна баня с тоалетна, следва прозорецът на кухнята, следващият е на спалнята, на хола е от другата страна- с южно изложение, голям прозорец до пода.
Там жените си говореха на фамилия, все пак офицерски съпруги, заварих в съседния вход живи две обитателки от едно време, с едната си поговорихме, помни родителите ми и сестра ми, че е свирела на пиано. Помни и украинката в блока, която създаваше интриги и напрежение с големите си претенции, нищо не се е променило, само част от героите са подменени...
Мястото е Велико Търново
https://scontent.fsof3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40511531_10209594339414532_3069369052049702912_n.jpg?_nc_cat=0&oh=8aba9585d09bf906f5035797ba35b6d6&oe=5BF7A1A9
« Последна редакция: Септември 02, 2018, 03:35:11 pm от akruks »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #897 -: Септември 02, 2018, 03:22:47 pm »
Акрукс, няма никаква снимка. Но за мен не е от значение, вЕрвам ти.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: За другите неща
« Отговор #898 -: Септември 02, 2018, 03:33:07 pm »

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: За другите неща
« Отговор #899 -: Септември 02, 2018, 07:58:05 pm »
Защо обаче я търпиш още? Мисля, че покрай нея форумът рискува да добие лош имидж.

Подозирам, че този е Христо, приятелят на Миоджералвомбо, който ми открадна снимката от Фейсбук преди години.

Само се представя като Веселин.

А искате ли да знаете какво е станало с Миоджералвомбо? Преди време описваше подробно в някакъв сайт как искал да направи Кхечари мудра и трябвало езкът му да минава зад небцето, за да пие директно течността, която третото око произвежда от време на време, но се губи, ако човек не я усвои по специален начин. И затова си отрязал езика отдолу, за да направи Кхечари мудра.

https://www.youtube.com/watch?v=tS7UKXIJKD8