Автор Тема: Неаспектирани планети  (Прочетена 27633 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12588
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Неаспектирани планети
« Отговор #120 -: Ноември 21, 2020, 10:17:10 am »
Акрукс, неаспектирана планета е тази, която няма мажорни аспекти с други планети. Съвпад от 9 * орбиса с външна планета не е съвпад.Компромис може да се направи, ако трета планета ги свързва.При теб такава няма.
Хареса ми коментара ти на моя, като очкавано  потвърждение. Благодаря. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12588
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Неаспектирани планети
« Отговор #121 -: Ноември 21, 2020, 10:20:38 am »
Това е общия случай за един изгряващ Стрелец. Ако няма някой друг фактор, един изгряващ Стрелец е отворен за възможностите, които му предлага средата. В зависимост от знака на Юпитер и шансовете.

Да. Потвърждавам.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12588
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Неаспектирани планети
« Отговор #122 -: Ноември 21, 2020, 10:22:19 am »
Никой нищо не си мери. Не се чете/ слуша.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Неаспектирани планети
« Отговор #123 -: Ноември 21, 2020, 10:23:34 am »
Ребека,  ;D!<3

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7432
Re: Неаспектирани планети
« Отговор #124 -: Ноември 21, 2020, 11:02:31 am »
Марс също е неаспектиран ,сигурно затова и аз "вдигам крак да ме подковат".
Ако не броим Луната,щото от вчера е квадрат Меркурий и секстил Марс.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12588
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Неаспектирани планети
« Отговор #125 -: Ноември 21, 2020, 08:10:24 pm »
Сафо, квадратурата Марс- Юпитер е действаща.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13570
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Неаспектирани планети
« Отговор #126 -: Ноември 22, 2020, 02:55:58 am »
Акрукс, неаспектирана планета е тази, която няма мажорни аспекти с други планети. Съвпад от 9 * орбиса с външна планета не е съвпад.Компромис може да се направи, ако трета планета ги свързва.При теб такава няма.
Хареса ми коментара ти на моя, като очкавано  потвърждение. Благодаря. :)
Рени, 8 градуса са, а не 9, твоят и толкова няма, а все пак е управител на МС и 7д.
Не знам моят коментар какво ти е потвърдил, но твоите определено потвърждават пък тебе, как упорито си държиш на твоето мнение, дори когато не е вярно, също както коментарите ти под моя публикация за сезонна карта, където се опитваше до последно да ме изкараш неука пред моите читатели, и с твоя дружка от Бургас ми се присмивахте. Накрая се наложи да ти изпратя на лични извадка от учебник по астрометеорология на руски, а коментарите ти под моята публикация изтрих, за да не те срамя :) Колкото до проблемите ми на характера - такива има в твоята глава,  защо ги проектираш върху моя Меркурий? Групата Астро Юнион напуснах доброволно, никой не ме е гонил и Вотей не е пускала запитване до другите участници дали да ме гони, както направи за тебе.
И точно моят, неставащ за нищо според теб, Меркурий те защити тогава, защо ли??

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7432
Re: Неаспектирани планети
« Отговор #127 -: Ноември 22, 2020, 05:50:19 am »
Сафо, квадратурата Марс- Юпитер е действаща.  :)
О,верно....... :-[

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Неаспектирани планети
« Отговор #128 -: Ноември 22, 2020, 09:34:08 am »
А какъв извод може да си направим от дискусия за неаспектирани планети по неаспектиран Меркурий ?

Не се получи дискусия.Което още веднъж потвърди, че неаспектираната планета е Робинзон Крузо на самотен остров. :)

Йордан Лечков, с неаспектиран Марс и то във Везни, е известен както знаем с това, че е футболист, полузащитник.
Цитат
Полузащитник във футбола е играч, който заема позиция пред защитниците и зад нападателите. Ролята на полузащитниците е да свързват нападателите и защитниците. Полузащитниците са с различни роли на терена, като те могат да са с предимно офанзивни или дефанзивни функции. Позициите, на които се делят, са: централни полузащитници, атакуващи полузащитници, дефанзивни полузащитници и леви или десни полузащитници.
« Последна редакция: Ноември 22, 2020, 09:39:04 am от starinthenightsky »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7432
Re: Неаспектирани планети
« Отговор #129 -: Ноември 22, 2020, 10:40:04 am »
Марс,неаспектиран във везни ако свързва,то моя в овен може би действа наобратно,активира ,подмолно,скрито,тайно.
Не съм много дейна и активна в ежедневието,обаче ако трябва да свърша нещо,нямам спирка.Влача като хамалин камъни,павета,дърва,копая и рия като малко японско багерче.Около мен всички са изморени,а аз продължавам.Като енергия в изобилие.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7432
Re: Неаспектирани планети
« Отговор #130 -: Ноември 22, 2020, 10:50:32 am »
Акрукс,Другите ,които са с неаспектиран Меркурий,(Хермес,Радост и Стар),приемат това спокойно,за даденост.Няма нищо лошо и нередно,има особеност.Това е.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4553
Re: Неаспектирани планети
« Отговор #131 -: Ноември 22, 2020, 10:52:49 am »

Влача като хамалин камъни,павета,дърва,копая и рия като малко японско багерче.Около мен всички са изморени,а аз продължавам.Като енергия в изобилие. Ами това си е -енергията . Марс като източник на енергия, не като У на асцендент или Луна,асцендент в ролята на разяреният бик  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12588
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Неаспектирани планети
« Отговор #132 -: Ноември 22, 2020, 06:45:11 pm »
А какъв извод може да си направим от дискусия за неаспектирани планети по неаспектиран Меркурий ?

Не се получи дискусия.Което още веднъж потвърди, че неаспектираната планета е Робинзон Крузо на самотен остров. :)

Йордан Лечков, с неаспектиран Марс и то във Везни, е известен както знаем с това, че е футболист, полузащитник.
Цитат
Полузащитник във футбола е играч, който заема позиция пред защитниците и зад нападателите. Ролята на полузащитниците е да свързват нападателите и защитниците. Полузащитниците са с различни роли на терена, като те могат да са с предимно офанзивни или дефанзивни функции. Позициите, на които се делят, са: централни полузащитници, атакуващи полузащитници, дефанзивни полузащитници и леви или десни полузащитници.

Да приемем, че е талантлив по неаспектираната си планета, в такъв аспект е коментара, нали ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12588
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Неаспектирани планети
« Отговор #133 -: Ноември 22, 2020, 06:53:56 pm »
Акрукс, талантлива си, умна, знаеща, научена, изучена, просветена, видима, успяла . Меркурий ти е топ 10. Така  добре ли е ?  ;)

Ти не можеш да ме по/засрамиш.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Неаспектирани планети
« Отговор #134 -: Ноември 22, 2020, 06:54:22 pm »
Модерният ляв пък е с неаспектиран Марс в Риби. В един знак със Сатурн. Съвпад няма.

Да приемем, че е талантлив по неаспектираната си планета, в такъв аспект е коментара, нали ?

Проверка чрез практически примери, на спецификата на една неаспектирана планета. За един футболист и човек, който занимания са тясно свързани с физическа активност, се предполага че Марс излиза на преден план.
« Последна редакция: Ноември 22, 2020, 07:10:36 pm от starinthenightsky »