Автор Тема: Урок по астрология  (Прочетена 8190 пъти)

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Урок по астрология
« -: Февруари 09, 2018, 06:36:48 pm »
Здравейте съфорумци,
 Не веднъж съм казвала,че я обичам и същевременно астрологията ми е непонятна, над 15 г чета и нищо,книги на Линда Гудман и на кой ли не не четох,във форуми,в безброй интернет страници,но ц, всичко ми се изпарява от главата и има нещо хаотично в нея ,което може би ми пречи да я схвана. Много харесвам интерпретациите на Хули Леонис, мисля,че доста ги разбира нещата този човек. Та от него бях чула,че Сатурн води със себе си събития, Юпитер променя енергетиката.А какво правят другите планети? Знам им значенията,знам и домовете, знам и аспектите ,използвам зет 7, но до там.Гледам спектите и нищо.Например транзитен Нептун в квадрат с Сатурн, какво трябва да значи, Предполагам Нептуна нещо предизвиква Сатурна ми, ама не мога да си го преведа. Има ли някой желаещ сред вас ,който да ми обясни като на олигофрен как да си тълкувам хороскопа.Разбирам прекрасно че това не е детска книжка,че да ми я разкажете,но може би ако някой ми каже, първо гледай това,после онова, Нептуна прави това,Марса онова. Предполагам и на други ще е полезна,а и току виж спести теми от невежи като мен. Благодаря ви.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Урок по астрология
« Отговор #1 -: Февруари 09, 2018, 06:41:34 pm »
Мисля, че с обяснения във форум няма как да стане. Твърде комплексен е материалът. Щом досега след толкова четене не си усвоила астрологията, може би по-скоро си за дистанционен или присъствен астрологичен курс. Различните хора по различен начин усвояват материала – едни са самоуки, могат да се обучават самостоятелно, други имат нужда да бъдат водени, напътствани, да се занимават в група.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Урок по астрология
« Отговор #2 -: Февруари 09, 2018, 06:55:57 pm »
Ами вероятно курс би помогнал,но нямам възможност за такъв. Предполагам,че все пак някой може да има желание да удари едно рамо. Ето например сега се чудя кое аджеба причини тежки роднински скандали последните дни.Дали Сатурн квадрат луна, дали Нептун опозиция Сатурн или сатурн съвпад марс, и ще е така май цяла година като си гледам хороскопчето :( Сатурн ще ми види сметката явно :(

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Урок по астрология
« Отговор #3 -: Февруари 09, 2018, 06:57:11 pm »
Примерно кое е по важен/силен  аспект в случая

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Урок по астрология
« Отговор #4 -: Февруари 09, 2018, 07:02:02 pm »
на 3 март заминавам за Рим и точно същия ден е точния аспект Нептун опозиция Сатурн, кво да очаквам, среща с св Петър ли или прсто заблуда или може би провал в пътуването?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Урок по астрология
« Отговор #5 -: Февруари 09, 2018, 07:25:35 pm »
eses,щом за 15 г не се "разбирате", не се посрещате с астрологията просто я остави, не е задължително след като си решил да учиш нещо да схващаш алгоритъма му и как действа. Но може да продължаваш да наблюдаваш, да си четеш по-леко  и за масово ползване литература, да питаш и да си  планираш бъдещето чрез поръчване на съответния хороскоп по вълнуваща те тема.
И аз няколко години съм учила за тока и неговата добра воля, но не пипам жички. :)
Иначе, когато на човек му се учи намира и време, и начини.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Урок по астрология
« Отговор #6 -: Февруари 10, 2018, 01:02:59 pm »
Добре някой може ли да каже нещо за опозицията Сатурн Нептун на 3 март, найстина летя със самолет тогава, Рим ми е мечта, ще оставя децата си на бабата с която в момента точно не сме в цветущи отношения и отделно някога отдавна прочетох някакво пророчество ,че Рим щял да бъде изравнен с земята, да не вземем че да го улучим егати. Какво може да значи този аспект?

Happy58

  • Гост
Re: Урок по астрология
« Отговор #7 -: Февруари 10, 2018, 01:13:43 pm »
Добре някой може ли да каже нещо за опозицията Сатурн Нептун на 3 март, найстина летя със самолет тогава, Рим ми е мечта, ще оставя децата си на бабата с която в момента точно не сме в цветущи отношения и отделно някога отдавна прочетох някакво пророчество ,че Рим щял да бъде изравнен с земята, да не вземем че да го улучим егати. Какво може да значи този аспект?

Пусни и карта де

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3357
Re: Урок по астрология
« Отговор #8 -: Февруари 10, 2018, 01:34:26 pm »
Добре някой може ли да каже нещо за опозицията Сатурн Нептун на 3 март, найстина летя със самолет тогава, Рим ми е мечта, ще оставя децата си на бабата с която в момента точно не сме в цветущи отношения и отделно някога отдавна прочетох някакво пророчество ,че Рим щял да бъде изравнен с земята, да не вземем че да го улучим егати. Какво може да значи този аспект?

Оле стига глупости! Фащай самолета и заминавай, нищо няма да се случи. От мислене на простотии и притеснения ще си провалиш хубавото пътуване.

Frankly, my dear, I don't give a damn.

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Урок по астрология
« Отговор #9 -: Февруари 10, 2018, 01:35:38 pm »
Разбира се, ама ,че съм ...  :57: понеже пътуваме сутринта,съм поставила място Рим

Happy58

  • Гост
Re: Урок по астрология
« Отговор #10 -: Февруари 10, 2018, 01:43:24 pm »
Е, Рим. Дай си натала. По -удобно е астро.ком

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Урок по астрология
« Отговор #11 -: Февруари 10, 2018, 01:45:34 pm »
ето го

Happy58

  • Гост
Re: Урок по астрология
« Отговор #12 -: Февруари 10, 2018, 01:52:15 pm »
Ок, ще напиша после и по двата въпроса

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Урок по астрология
« Отговор #13 -: Февруари 10, 2018, 02:21:25 pm »
Happy58 нали ти се занимаваше с нумерология също. В една книга -Нумерология на Александер ,е написано че има два начина за изчисляване на важни години. Според единия начин всичките ми важни години (доста са, поне 7 до сега) са били превратни и много тежки. Втория начин за изчисление не е описан и първата важна година в живота ми по този метод е сегашната 2018г. Та се чудех ти знаеш ли за два начина на изчисляване, метода който е описан е този - И така - вземете годината на вашето раждане, определете су¬мата на кръст и я прибавете към годината на раждането ви.
Например: Родени сте през 1965 г. Необходимо е да прибави¬те редуциран сбор на тази година. 1965 + 1+9 + 6 + 5= 1986 г. Тази година е съдбоносна за човек, роден през 1965 г. За да по¬лучим втора съдбоносна година, необходимо е да се прибави към 1986 година редуциран сбор на същата година. 1986   + 1  + 9 + 8  + 6 = 201. Тази операция можете да извършвате безкрайно много пъти.
И мислиш ли ,че след като по този метод годините са били тежки,дали пък по другия да са хубави :) нали знаеш, надеждата крепи човека

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Урок по астрология
« Отговор #14 -: Февруари 10, 2018, 02:24:07 pm »
всъщност виждам че по таблицата не само че тази съдбовна година за първи път ми е такава,но май и за единствен ,ето таблицата за моята година 1978 и това което е болд е метода който не е описан. 1978   1985   1990   1991   1993   1997   2005   2012   2017   2018   2020   2024   2032