Автор Тема: Прогресии vs. Дирекции  (Прочетена 13330 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Прогресии vs. Дирекции
« Отговор #60 -: Март 21, 2018, 10:22:51 pm »
Да, а тук може би прогресията се намесва как чувства той своите отделни постижения. Преди да започне неговия спад, бях чела някъде негово интервю, споделяйки, че вече не изпитвал удоволствие от играта. Беше ми направило впечатление.

По време на директираната карта той е в началото на пътя, не намерих нищо за проблеми с бащата, гаджето-бъдещата съпруга е от 2005, 2017 вече плъзват слухове за разни изневери, разделя се с дотогавашния си треньор Джон Макенроу, уж проблеми с лакът и рехабилитации, никакви значими победи, раждане на 2-то дете. (Първото е родено 2014, май сватбата е същата година)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Прогресии vs. Дирекции
« Отговор #61 -: Март 22, 2018, 04:53:21 pm »
и такъв аспект ли има  :-\
Вигинтил.Четях ги в руски сайт,но не зная как да сваля линк.Сатурн/Нептун също 18*.Дирекция Сатурн съвпад Нептун
« Последна редакция: Март 22, 2018, 04:59:14 pm от Сафо »

Happy58

  • Гост
Re: Прогресии vs. Дирекции
« Отговор #62 -: Март 25, 2018, 02:36:01 pm »
По време на директираната карта той е в началото на пътя, не намерих нищо за проблеми с бащата, гаджето-бъдещата съпруга е от 2005, 2017 вече плъзват слухове за разни изневери, разделя се с дотогавашния си треньор Джон Макенроу, уж проблеми с лакът и рехабилитации, никакви значими победи, раждане на 2-то дете. (Първото е родено 2014, май сватбата е същата година)

ако това е по повод на моето писание, да уточня, че не съм писала за проблеми - напротив - за нещо хубаво. А за жената ... няма как да знаем, какви ги е вършил на любовния фронт като е бил тинейджър, на 18г .... то пък и толкова време е имал за това :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Прогресии vs. Дирекции
« Отговор #63 -: Март 25, 2018, 04:14:35 pm »
Има как да знаем, има го в нета, както сега знаем, че потенциално кръшка-това е да си известен. За проблемите-да, не съм се изразила правилно, там не разбрах нищо повече/интересно, освен че фамилията е доста спортна като цяло