Автор Тема: Коронавирус  (Прочетена 51375 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Коронавирус
« Отговор #420 -: Ноември 26, 2021, 04:56:06 pm »
NE/HA    тежки епидемии, пандемии
SA/NE = МА    инфекция

Какво е NE/HA,SA/NE MA?

atiart

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Коронавирус
« Отговор #421 -: Ноември 26, 2021, 05:04:20 pm »
полупунктове , но това е за познаващите ураниевата астрология

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Коронавирус
« Отговор #422 -: Ноември 26, 2021, 05:10:51 pm »
полупунктове , но това е за познаващите ураниевата астрология
Аха,благодаря!А можеш ли да прогнозираш/изчислиш с този метод, дали наистина тази пандемия ще приключи 9 месец 2025г.,както е написала астроложка?
Щом нещо има начало,има и край. :)

atiart

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Коронавирус
« Отговор #423 -: Ноември 26, 2021, 05:17:24 pm »
аз мисля, че май-август 2024

atiart

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Коронавирус
« Отговор #424 -: Ноември 26, 2021, 05:30:30 pm »
AD  край

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Коронавирус
« Отговор #425 -: Ноември 26, 2021, 06:31:05 pm »
аз мисля, че май-август 2024
Благодаря!Обнадеждаващо е.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Коронавирус
« Отговор #426 -: Ноември 29, 2021, 05:08:19 am »
Нашите политици защо не затворят границите,заради новият африкански щам?Чакат заповед.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Коронавирус
« Отговор #427 -: Ноември 29, 2021, 07:53:39 am »
Нашите политици защо не затворят границите,заради новият африкански щам?Чакат заповед.
от МВнР спряха полетите от/до ЮАР и от/до няколко съседни държави още миналата седмица, написаха на кои телефони да се обаждат българите там при нужда
« Последна редакция: Ноември 29, 2021, 10:51:40 am от akruks »

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Коронавирус
« Отговор #428 -: Ноември 29, 2021, 09:56:16 am »
Едно не мога да разбера- хората забравят какъв е смисъла на мутациите в еволюцията, а именно подобряване на вида. Какво означава това за един вирус, да циркулира по-дълго време, т.е. да е максимално безопасен. Психозата, която се налага върху анти-научни аргументи е потресаваща. Интересно, че хората дори не се замислят дали е вярно, това, което се говори. Сега тържествува анти-науката и анти-медицината и човечеството дълбоко заспа, а може би се събужда не знам  ???.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Коронавирус
« Отговор #429 -: Ноември 29, 2021, 12:18:39 pm »
Събужда се да- в гробищата. Вече трудно се справят, чака се доста време ред.До нас цветарският магазин се превърна в траурна агенция, пак продават цветя, но по-брандирани...Купиха си катафалка и частна линейка ,трябва да се провра му тях, за да вляза в супермаркета.Преди продаваха цветя мартеници и подаръчета .Кой се е събудил -антиваксърите ли, че погребаха толкова близки.. Това е безкрайна траурна процесия и всеки час научавам за нови трагедии и осиротели деца. Не от телевизора -не ползвам такъв ,а от безкрайната мъка и експертното тайно знание на антиваксърите.Ако си саможив, самогъз гъз -па мри си на воля ,ама носиш семейна и социална отговорност да опазиш по-старите и болни от стадото.Или да има кой да им гледа децата .

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Коронавирус
« Отговор #430 -: Ноември 29, 2021, 01:37:25 pm »
Събужда се да- в гробищата. Вече трудно се справят, чака се доста време ред.До нас цветарският магазин се превърна в траурна агенция, пак продават цветя, но по-брандирани...Купиха си катафалка и частна линейка ,трябва да се провра му тях, за да вляза в супермаркета.Преди продаваха цветя мартеници и подаръчета .Кой се е събудил -антиваксърите ли, че погребаха толкова близки.. Това е безкрайна траурна процесия и всеки час научавам за нови трагедии и осиротели деца. Не от телевизора -не ползвам такъв ,а от безкрайната мъка и експертното тайно знание на антиваксърите.Ако си саможив, самогъз гъз -па мри си на воля ,ама носиш семейна и социална отговорност да опазиш по-старите и болни от стадото.Или да има кой да им гледа децата .

Хората умират от анти медицината, неправилни протоколи и липса на грижа. И двамата ми родители са лекари, наясно съм с проблема, как хора с инфаркти и други тежки заболявания не могат да стигнат да животоспасяваща помощ, а българите са много  много болни и то доста отдавна, причините няма да ги коментирам. Аз имам точно такива примери. И не се считам за антиваксър, напротив вярвам в науката, не в психозата и лудостта, също не съм привърженик на конспиративни теории, винаги сме били зависими от големите капитали, нищо ново под слънцето. Отвращаваме бизнеса на гърба на човешкото страдание.
« Последна редакция: Ноември 29, 2021, 01:41:06 pm от Kleo »

atiart

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Коронавирус
« Отговор #431 -: Ноември 29, 2021, 03:06:40 pm »
Абе ,хора нали се намирам в секцията за астрология ? Резонно е да си мисля ,че повечето хора тук във форума са поне малко наясно с филма наречен живот. Би трябвало да сте наясно с  КАРМА . Какви са ви притесненията ? Каквото трябва да се случи в генерален план разбира се ,то се случва с или без вашето съгласие. Така ,че пей сърце и не се притеснявайте . На вируса  :P ! ;)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Коронавирус
« Отговор #432 -: Ноември 30, 2021, 05:48:29 am »
Абе ,хора нали се намирам в секцията за астрология ? Резонно е да си мисля ,че повечето хора тук във форума са поне малко наясно с филма наречен живот. Би трябвало да сте наясно с  КАРМА . Какви са ви притесненията ? Каквото трябва да се случи в генерален план разбира се ,то се случва с или без вашето съгласие. Така ,че пей сърце и не се притеснявайте . На вируса  :P ! ;)
Ще се случи,да......правим опити да прогнозираме какво точно ще се случи,дори да не доживеем това........Засега безуспешни,поне при мен. ;)


atiart

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35