Автор Тема: Коронавирус общи приказки  (Прочетена 92485 пъти)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #450 -: Февруари 23, 2021, 01:07:50 pm »
Предлагам на тези, независимо от слънчевия знак, на които парите не са приоритет, важни да работят един месец без пари, да карат само на пълен пост и молитва, какви ще са им приоритетите - да отидат на опера или нещо друго ?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #451 -: Февруари 23, 2021, 01:33:21 pm »
При мен Юпитер е високопоставен в десети дом в Стрелец в съвпад с Уран на медиум цели, който е управител на асцендента.
Да, ъглов е значи. Дневно раждане си, нали?
Да.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #452 -: Февруари 23, 2021, 01:41:23 pm »
И аз преди години отхвърлях парите като важни и по форумите ми казваха, че не привличам парите, затова и не идват при мен. Съвсем друго е обаче да се прибереш от студа в къщи и да знаеш, че поне там няма да мръзнеш, че имаш пари за нови дрехи и обувки, а не да носиш такива, които са от години и вече са скъсани и протрити. Или пък нещо се повреди и да имаш възможност да го занесеш на ремонт или да си вземеш ново, пък било то и след месец. За съжаление съвременният свят е устроен така, че без пари не може и всеки, който ги отрича, не вярвам да кара само на пост и молитви и духовна храна.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #453 -: Февруари 23, 2021, 01:46:03 pm »
Операта и книгите са с пари. И да,много ще ми е просветляващо да медитирам на Мачу Пикчу, с чай от кока и в Тибет,но ще ми трябват мноогоо миризливи, бактериални, материални пари :)
« Последна редакция: Февруари 23, 2021, 02:29:37 pm от Ребека »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #454 -: Февруари 23, 2021, 02:42:59 pm »
Ще видим какво ще стане в крайна сметка. Новата година е близо. Първо, ако няма трета вълна догодина, това ще е опровержение на писаното. И ако страните се отворят наново - също.
Стана така обаче, че трета вълна се появи, даже и нови щамове, и то няколко, за да е по-интересно. Хайде да видим, сега след като навиха доста хора да се ваксинират, дали до края на юни тази година ще се върне отново нормалния живот, на което се надяват ваксиниращите се, или не.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #455 -: Февруари 23, 2021, 07:38:48 pm »
Аз имах предвид Слънцето си и аспекта му с Юпитер.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...


AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #457 -: Февруари 23, 2021, 09:32:29 pm »
Регистъра дори е разписан астрологично.

Относно "готините" ваксини има основно няколко типа хора, които се ваксинират:

1. Много добри хора по душа, доверчиви и вярващи че отгоре искат да им помогнат.
2. Много прости хора, които следват системата.
3. Много изплашени хора, които се притесняват за здравето си.

В същото време предклиничните тестове за безопасност показват... че НЕ СА ПРАВЕНИ ТЕСТОВЕ. Това е листовката от ваксината на AZ, не е ли малоумно да ваксинираш целия свят с нещо, което дори не си тествал дали не е канцерогенно или предизвиква стерилност, генни мутации и подобни. То си го пише, ама хора, които не приспадат в горните 3 категории, интелигентни хора да се ваксинират означава че са овце.



« Последна редакция: Февруари 23, 2021, 09:34:56 pm от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #458 -: Февруари 24, 2021, 09:05:02 am »
Адвокат Кирил Петров : "Какво да направим, ако ни принуждват да се ваксинираме?
В никакъв случай не отказваме ваксинацията, а просто
изискваме следните документи:
- Сертификат за качество на продукта.
- Информация за производителя на лекарството.
- Документи с лицензите на производителя на лекарството:
а) извлечение от Единния държавен регистър за юридическите лица.
б) документи за допуск и акредитация на дружеството.
в) действащи лицензи на компанията.
- Сертификати за изпитания на препарата.
- Странични ефекти на препарата.
- Застраховка и нейния размер ако изникнат нежелани последствия.
- Документи на лицето, което ваксинира:
а) обучение
б) атестация
в) допускане до работата
д) медицинска книжка
в) удостоверение за отсъствие на COVID19
След предоставяне на ВСИЧКИ документи, трябва да вземем 1 образец от лекарството за анализ срещу подпис, след което да го изпратим за химически анализ в лабораторията.
След това задължително трябва да вземем писмено заявление, че нищо няма да ни се случи след инжекцията.
След като всичко ни бъде предоставено можем да заявим, че отказваме ваксинацията, тъй като виждаме риск за своето здраве!"

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #459 -: Февруари 24, 2021, 02:16:38 pm »
Твърде нелогично изглежда желанието на първите люде в дадена държава, да рекламират и то агресивно демонстративно ваксините с цел, да убедят хората в тях, за да се ваксинират с нещо, което не е проверено. В процес на изпитване. Сиреч опитни мишки. Освен ако зад това не стои, не е мотивирано от финансов интерес на едно доста по-високо ниво. Колко струва да си купиш опитна мишка ? Под благовидният предлог, уловка, че това се прави за да може да се пътува, да не се носят маски и да се посещават културни мероприятия. Иначе фармацевтичните компании в този процес плащат едни пари на отделни хора, за да тестват ваксината.
В този контекст предложението на ЕС за една обща база данни на ваксинираните хора изглежда като проверка как върви изпитателния процес.
« Последна редакция: Февруари 24, 2021, 02:59:17 pm от starinthenightsky »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #460 -: Февруари 24, 2021, 02:44:10 pm »
Повечето хора по света вече им показаха, че са лесно манипулируеми и могат да си правят с тях каквото си искат, и както можаха да ги убедят, че съществува животозастрашаваща болест, така дори вече да им кажа че небето пада, ще им повярват. Тези, които управляват света, вече видяха, че си имат доброволни бели роби и могат да правят с тях каквото си поискат.


Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #462 -: Февруари 24, 2021, 09:37:16 pm »
Оххх

Сега-я някой да ми покаже изследване за карцерогенност на авокадо и сол?

Икономиките страдат, управляващите не могат да се справят с безкрайни локдауни, вирусът няма желание сам да си умре, просто единственият начин е ваксинация

А и всеки да си погледне рамото или горната част на ръката-отдавна сме чипирани всички  :D

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #463 -: Февруари 24, 2021, 09:43:30 pm »
Аз имам сериозни подозрения, че тези дето питали щаба дали може да се прави секс след ваксинация са същите дето смятат, че въпросните ваксини не стават.
 Учени, компании, агенции за одобряване на лекарствата....колко народ е работил по тях, ама друго си е стрина Пена да се изкаже като последен авторитет :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #464 -: Февруари 24, 2021, 10:11:40 pm »
Други прогнози са плашещи. Няма да ни пропусне, въпреки мерките и ще става по-зле.

https://nauka.bg/nov-koronavirusen-hibrid-kombinaciya-dva-varianta/?fbclid=IwAR31aLkxly0pWud9q5CWIcgF9P3ZU-0DLlmXlcQi4ENEH_up4BArTN6WyC8
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг