Автор Тема: Коронавирус общи приказки  (Прочетена 90521 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #495 -: Февруари 26, 2021, 09:08:31 am »
По-интересен е Вашият плам, с който защитавате каузата им.
Ваксините в майчин дом са друга бира, ама много друга. И сега ги слагаме на децата си, даже и незадължителните.
Лошото е, че с ковидовите пънат да не оставят шанс на хората да решават сами. Но да, както се каза по-рано, добре, че сме в България, ще намерим врътка.
20000 ваксинирам за едно денонощие, хаха, не им вярвам грам. Уж много доброволци, осъзнати и отговорно, не като нас, простите, а пък зорът е голям, извиване на китки на работа и какво ли не. Язък за чувалите, артиста полимерът.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #496 -: Февруари 26, 2021, 10:07:30 am »
Въобще не им вярвам на политиците, както и на СЗО, че са толкова загрижени за здравето ни. Досега как въобще не им пукаше, а изведнъж загрижеността им и любовта им към нас така пламна...

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #497 -: Февруари 26, 2021, 01:05:00 pm »
 Много се радвам на коментарите, и в темата тук. Българите винаги са били умни, нали сме арийска раса ;D
На мен ми хареса това:
666 (нерегистриран)
реплика
+5  -1
Този единен номер къде ще ни го татуират? На челото или на ръката?

 
2021-02-26 12:37:09
хм (нерегистриран)
реплика
+2  -0
на двете бузи
 :D

Който иска го прави - ваксинира се, не убеждава никого, а който не е много сигурен се опитва да убеждава други хора, в ползата от ваксините. Колкото по-несигурен, толкова по-настоятелно се самоубеждава като агресивно агитира в тяхна полза. ;D

На тоталитарният подход е даден ход:
dir.bg: ЕС въвежда единен номер за ваксинираните и преболедувалите COVID-19

Мнения от форума на дир:
Цитат
Alexn (нерегистриран)

Абе едно време на евреите не им пришивали шестолъчки?
Абе една време в освиенцим на евреите не им ли слагаха едини номера за добре дошли в Лагера?
Абе едно време нямаше ли една велика раса която избиваше различните.
Сега новите СС формирования ще са от ваксинирани!
Хайл ваксинус!

Цитат
Риба Меч (нерегистриран)

Всичко това започва да ми прилича на някаква форма на фашизъм. Само на ме ли ми се струва така?

Цитат
Право Ценков (нерегистриран)

Призовавам тези, които разбират от право, да направят една платформа където може да се запишем и да се заведе колективен иск от хиляди хора срещу съответното правителство и ЕС! Със сигурност иска ще успее! Не може да се използват недоказани ваксини,жвбекспериментален стадий, при това срещу изменчив РНК вирус( т.е. доказано неработещи!), като основание за певилегии и ограничаване ноемалните ЧОВЕШКИ права на останалите!!!!!!!!!!!!!

Цитат
Ясно е само едно (нерегистриран)

На ваксинираните зелена звезда, на чакащите ваксина жълта звезда, а отказалите ваксинация ще ги пращат на доживотна карантина в Освиенцим.

Цитат
Nik (нерегистриран)

Да бяхте така единни и настоятелни за обща минимална заплата в ЕС.  И какво става сега. Всяка година по една ваксина ако искаш да пътуваш само, че втората няма да е безплатна вече. Евал съм ти и ЕС смешниците по зле от комунизма станахме

Цитат
Дигиталния концлагер. Добре дошли в 1984г. на Оруел.

Цитат
Гласът на Северозапада (нерегистриран)
скоро ще получите бар кодове на челото, врата и  задника и така ще бъдете Свободни! нали затова скачахте кат шебеци?

Цитат
хахаха (нерегистриран)

те ви го "чипа". разбрахте ли сега говедца - под номер ще ви водят на отчет и на паша. кво беше свободно движение на хора, стоки и капитали. крайно време е за напускане поради промяна на общите условия

Цитат
yosaryan (нерегистриран)

И замириса на фашизъм. Истински, социализмът беше невинна имитация. Малоумниците, управляващи  ЕС, водят Европа към пълно унищожение. Континент, подложен на повсеместно следене /в името на народа, разбира се/, където противни на човешката природа извращения се превръщат в морална норма, краде се като за последно, няма бъдеще.  Маргарет Тачър беше последният здравомислещ политик, след нея всичко е потоп. Бог да прости европейската цивилизация.

Цитат
Ти да видиш (нерегистриран)

Горкия Оруел! Оказа се прост аматьор с бедна фантазия...

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #498 -: Февруари 26, 2021, 02:58:27 pm »
Много се радвам на коментарите, и в темата тук. Българите винаги са били умни, нали сме арийска раса ;D
На мен ми хареса това:
666 (нерегистриран)
реплика
+5  -1
Този единен номер къде ще ни го татуират? На челото или на ръката?

Ето къде ще го татуират, това е патента с номер 060606:
https://patentscope.wipo.int/search/en/detail.jsf?docId=WO2020060606

CRYPTOCURRENCY SYSTEM USING BODY ACTIVITY DATA - Криптовалутна система използваща биологичните данни на тялото каквото и да означава това.

Нищо чудно и да е просто един баркод, защото във всеки баркод има три 6ци:


В началото, в средата и в края. Технически изобщо не са нужни такива разграничители. WWW преди всеки уебсайт, това е буквата "вав" или "Waw/Vav (wāw "hook") is the sixth letter of the Semitic abjads", шестата буква, всеки път когато някой пише дабъл ю, дабъл ю блаба пише три 6ци... Белият цвят в програмирането е #FFF, което отговаря на ... F=6 ... същото.

Хората просто са слепи.

https://www.youtube.com/watch?v=RuFys7OeEKY

Every city, every state, every country you know
All around the globe
Every city, every state, every country you know
This is how it goes...
« Последна редакция: Февруари 26, 2021, 03:20:40 pm от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #499 -: Февруари 26, 2021, 11:05:42 pm »
Ама какво пълните форума с неграмотни цитати?!? Да ви е за последен път! Мнението на Пенка и Ганчо не ме интересуват, а и да ме-ще ги чета другаде, нали разбирате, че те не са никакво доказателство, или по-точно доказват защо има пропаганда.

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #500 -: Февруари 26, 2021, 11:33:13 pm »
Ама какво пълните форума с неграмотни цитати?!? Да ви е за последен път! Мнението на Пенка и Ганчо не ме интересуват, а и да ме-ще ги чета другаде, нали разбирате, че те не са никакво доказателство, или по-точно доказват защо има пропаганда.
Ако не те интересуваха нямаше да реагираш така.
What you know about rolling down in the deep?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #501 -: Февруари 26, 2021, 11:35:28 pm »
Ама какво пълните форума с неграмотни цитати?!? Да ви е за последен път! Мнението на Пенка и Ганчо не ме интересуват, а и да ме-ще ги чета другаде, нали разбирате, че те не са никакво доказателство, или по-точно доказват защо има пропаганда.
Ако не те интересуваха нямаше да реагираш така.

Това не е подчинено на никаква логика; не искам да цапаш форума с простотии-така ясно ли го казвам...

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #502 -: Февруари 26, 2021, 11:45:18 pm »
Ама какво пълните форума с неграмотни цитати?!? Да ви е за последен път! Мнението на Пенка и Ганчо не ме интересуват, а и да ме-ще ги чета другаде, нали разбирате, че те не са никакво доказателство, или по-точно доказват защо има пропаганда.
Ако не те интересуваха нямаше да реагираш така.

Това не е подчинено на никаква логика; не искам да цапаш форума с простотии-така ясно ли го казвам...
За съжаление не са простотии, подчинено е на опит :) знам за какво става въпрос... ако щеш ми вярвай. Няма да ти "цапам" форума с простотии.
What you know about rolling down in the deep?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #503 -: Февруари 27, 2021, 12:06:15 am »

За съжаление не са простотии, подчинено е на опит :) знам за какво става въпрос... ако щеш ми вярвай. Няма да ти "цапам" форума с простотии.

Мда, опит, то всеки според гледната си точка го приема този опит. А и както казах-това няма значение. Има значение, че за някои хора този вирус е смъртоносен и други хора могат да направят нещо, за да го спрат. Обаче те не искат-пречат им маските, от тях развиват опасни бактерии, пречи им изолацията, полудяват, пречат им ваксините-ще ги подчинят, пречи им разхлабването на мерките-нарочно искат да се заразяват, пречи им затягането-искат да останат без доходи и да умрат от глад...още? Все е техен личен опит

Айде сега всеки да действа според съвестта и акъла си, няма да ви занимавам повече

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #504 -: Февруари 27, 2021, 02:02:44 am »
Папи, в обществото няма само академици, но всеки има някакво мнение, което е показателно, доказателство само за това какво мисли този, който го е написал.
Иначе да, отдавна сме в света описан от Оруел. Имаме достъп до много ползи, свобода, но ги плащаме с цената на достъп до личното пространство. Новите технологии, изкуствения интелект са едно по-усъвършенствано средство за следене, манипулация и контрол на големи групи от хора. 
Няма място за сравнение между ваксините, които ни поставят в детските години и сегашната ситуация. Първите са проверени, тази не е, но пък се опитват принудително, насилствено да я наложат.  Все едно е нещо съвсем в реда на нещата, някой външен да взема решение за индивидуалното здраве, но успоредно с това да не носи никаква отговорност за евентуалните вреди. Чрез ваксината се създават условия за дискриминация и сегрегация. Ако искаш да пътуваш в чужбина  - ваксинирай се.

На Водолей астрологично се приписват значения като социален, прогресивен, либерален, а той си е сатурнов фиксиран знак. Досега на фона на Юпитер - Сатурн във Водолей не изглежда много демократичен. Статичен въздух=социален контрол, контрол чрез информацията, комуникацията, общуването, в името на фанатично следване на някаква доктрина, идеология. Предходният цикъл Юпитер - Сатурн в Телец беше в квадратура с Уран във Водолей. И вероятно ще бъде запомнен в историята и с тероризма като вид насилие, фанатизъм (във Водолей - Уран) срещу символи на капиталистическото общество и европейската култура (Телец).

Цитат
Уикипедия: Като тероризъм се разбират насилие и акции на насилие (като напр. отвличания, атентати, удари с взривни вещества) срещу политическия ред, за да се постигне политическа промяна. Терорът служи като средство за натиск и преди всичко трябва да разпространи несигурност или страх или да създаде симпатия или готовност за подкрепа. Тероризмът не е военна стратегия, а основно комуникационна стратегия. Въпреки че терористите се стремят към промяна на съществуващия ред, те не завземат територия по военен начин (като напр. партизаните Guerillero), а искат да завладеят мисленето – до 2014 г.

Понякога като тероризъм обобщаващо се назовават лицата или групите, които извършват покушения (терористи, респ. терорни организации), напр. в понятия като „международен тероризъм“ или „радикално левия тероризъм“. Понятието държавен терор/ държавен тероризъм обозначава налагането на страх у гражданите пред монопола на властта за стимулиране на покорство пред закона и държавно организирани актове на насилие, които нямат законово основание.
« Последна редакция: Февруари 27, 2021, 03:34:02 am от starinthenightsky »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #505 -: Февруари 27, 2021, 08:58:53 am »
Papy, започвам да си мисля, че някой ти плаща, за да защитаваш във форума техните каузи и мнения. След като този вирус е толкова смъртоносен според тебе, защо ти не си от първите, която да изтича да се ваксинира, за да се защити? Или се правиш на тарикат и само караш другите да го правят?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #506 -: Февруари 27, 2021, 10:01:46 am »
Е това за буквата вав от еврейската азбука наистина е един път! Признах им въображението дето е сътворило тази фантасмагория!

Весо, ти ли твърдеше, че всичко от конспирациите се сбъдвало - кое по-точно ама да си конкретен ако обичаш.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #507 -: Февруари 27, 2021, 10:24:44 am »

В такъв случай нямаш никакво право да караш другите хора да се ваксинират, при положение, че засега ти няма да го правиш.  ;D

Искаш да кажеш, че ако съм ваксинирана, мога да те принудя по някакъв начин и ти да се ваксинираш ли?

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #508 -: Февруари 27, 2021, 11:23:05 am »
Е това за буквата вав от еврейската азбука наистина е един път! Признах им въображението дето е сътворило тази фантасмагория!

Весо, ти ли твърдеше, че всичко от конспирациите се сбъдвало - кое по-точно ама да си конкретен ако обичаш.

По същата тази случайност първият компютър на Apple е продаден за 666 долара:

https://en.wikipedia.org/wiki/Apple_I


Сори, че цапам форума, не мога да не споделя. Телата ни са създадени основно от химичният елемент въглерод със символ "C" (Carbon). Всеки атом има еднакъв брой електрони, протони и неутрони. Въглерода е номер 6 в химичната таблица.



Матей 11:15
"Който има уши да слуша, нека слуша."

Откровение 13:16
"И принуждаваше всички, малки и големи, богати и сиромаси, свободни и роби, да им се тури белег на десницата или на челата им"

Откровение 13:17
"Така че никой да не може нито да купува, нито да продава, ако няма този белег, който е името на звяра или числото, съответстващо на името му."

Книга писана преди стотици години, това не е случайно, живеем в библейски времена.
« Последна редакция: Февруари 27, 2021, 11:32:04 am от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #509 -: Февруари 27, 2021, 12:41:35 pm »
Алфа, ти Откровение чел ли си го? А някакви проучвания върху самата книга?

Щото аз съм чела например, мнение на сериозен теолог, че Откровение е разказ за преминаването от Стария към Новия завет между Бог и човеците, а не пророчество за бъдещи събития.
Frankly, my dear, I don't give a damn.