Автор Тема: Коронавирус общи приказки  (Прочетена 92335 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #555 -: Март 01, 2021, 01:18:57 pm »
Интересно е, че тези дето се опитват да си налагат тяхното в разговора тука, са конспираторите, дето лично и само на тях звездите им го говорят. :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #556 -: Март 01, 2021, 01:34:32 pm »
Аха, може да включим и бг мамите, и останалите профи астроложки, ако искаш ;D

Всъщност знаеш ли колко ми дреме какво мислиш?! Аз нямам проблем с китайския миналата година ходих на курс.

Имах предвид Меркурия ти в телец, важното че и Марс и Меркурий започват с буквата "М".

Ти щото си най-безгрешната, като пишеш затова бързай да коментираш, като "експерт" :P
« Последна редакция: Март 01, 2021, 01:40:11 pm от romantica »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #558 -: Март 01, 2021, 03:31:03 pm »
Опитите да се убеждава някой в името на някакви субективни истини са безсмислени.
Толкова са субективни истините ми, че от известно време започваш и да ги прилагаш :)

Ариес Пойнт, полусуми, мунданни тенденции... а скоро сигурно ще те срам да започнеш и с ураническите точки

това е самата истина дори и да отричаш.



няма нищо срамно в споделянето, всички всичко сме научили от някъде, то не е наша собственост нито откритие, ако работи защо да не го позлваме, ако някой ми покаже нещо съществено в астрологията ще съм супер щастлив и благодарен за това, и ако ме питат ще кажа "от този го научих", а той от друг го е научил и това е съвсем естествено...
« Последна редакция: Март 01, 2021, 03:34:38 pm от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #559 -: Март 01, 2021, 03:40:50 pm »
AlphaTauri, запознаването с Ураническа астрология и нейното прилагане/ практикуване не започва с твоето появяване , тук, във  форума.  :D
Точно в лицето на starinthenigthsky, откри потребител, с който да говорите на един език и това пък донесе глътка свеж въздух. Много хора от тук списващите са чели,предполагам и продължават да четат Ураническа астрология, но явно не е обект на техните предпочитания. А микса, който ти прилагаш от същата и още ..нещо, е вече въпрос на лично творчество.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #560 -: Март 01, 2021, 03:44:55 pm »
Аз ги проучвам и прилагам над 10 години - мунданна и космобиология. Изключая транснептуновите и точката на Овена. Над тях се замислих в контекста на темата и ефекта й върху целия свят. Светът не започва с теб, нито ураническата астрология, мунданната, когато Ти си ги открил за себе си.
Гали като привърженик на мидпойнтите беше обявена за нещо не кой знае какво.  ;D
Ако искаш да те вземат насериозно, не се вземай твърде насериозно.  ;)


« Последна редакция: Март 01, 2021, 03:47:57 pm от starinthenightsky »

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #561 -: Март 01, 2021, 03:55:18 pm »
Аз ги проучвам и прилагам над 10 години - мунданна и космобиология. Изключая транснептуновите и точката на Овена. Над тях се замислих в контекста на темата и ефекта й върху целия свят. Светът не започва с теб, нито ураническата астрология, мунданната, когато Ти си ги открил за себе си.
Гали като привърженик на мидпойнтите беше обявена за нещо не кой знае какво.  ;D
Ако искаш да те вземат насериозно, не се вземай твърде насериозно.  ;)

Майка ми има шофьорска книжка от 40 години и кара по-зле от учебните коли. Винаги е карала зле...
« Последна редакция: Март 01, 2021, 04:18:01 pm от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #562 -: Март 01, 2021, 04:10:19 pm »
AlphaTauri, запознаването с Ураническа астрология и нейното прилагане/ практикуване не започва с твоето появяване , тук, във  форума.  :D
Това е ясно, може да сте запознати, но като чета активните теми изобщо не я прилагате. Зеро, кръгла нула.

Точно в лицето на starinthenigthsky, откри потребител, с който да говорите на един език и това пък донесе глътка свеж въздух. Много хора от тук списващите са чели,предполагам и продължават да четат Ураническа астрология, но явно не е обект на техните предпочитания.
Не съм откривал такъв "потребител". Относно предпочитанията, като гледам има активна тема за предсказателни работи ... направих опит, но твоето не го познах, то не е било депресия а уплаха. А другите събития като жената, която се е самоубила, къде е едното, къде другото... мислех си че в по-забутаните форми има по-разумни хора, но за жалост се броят на пръсти и не мисля че си от тях.



А микса, който ти прилагаш от същата и още ..нещо, е вече въпрос на лично творчество.
Творчество е, да, направих и софтуер който да пресмята съвсем точно наталната поляризация, иска ми се да го споделя и да обясня как се работи с него, но изобщо едва ли ще стигнем до там.


Ако под "лично творчество" имаш предвид безпочвени работи не съм съгласен. В моята натална полязирация имам нужда да споделям и да уча, не е от егоцентричност, а от желание за споделяне. MC и Aриес, изобщо не е до его...
« Последна редакция: Март 01, 2021, 04:19:31 pm от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #563 -: Март 01, 2021, 04:26:09 pm »
AlphaTauri, запознаването с Ураническа астрология и нейното прилагане/ практикуване не започва с твоето появяване , тук, във  форума.  :D
Това е ясно, може да сте запознати, но като чета активните теми изобщо не я прилагате. Зеро, кръгла нула.

Точно в лицето на starinthenigthsky, откри потребител, с който да говорите на един език и това пък донесе глътка свеж въздух. Много хора от тук списващите са чели,предполагам и продължават да четат Ураническа астрология, но явно не е обект на техните предпочитания.
Не съм откривал такъв "потребител". Относно предпочитанията, като гледам има активна тема за предсказателни работи ... направих опит, но твоето не го познах, то не е било депресия а уплаха. А другите събития като жената, която се е самоубила, къде е едното, къде другото... мислех си че в по-забутаните форми има по-разумни хора, но за жалост се броят на пръсти и не мисля че си от тях.



А микса, който ти прилагаш от същата и още ..нещо, е вече въпрос на лично творчество.
Творчество е, да, направих и софтуер който да пресмята съвсем точно наталната поляризация, иска ми се да го споделя и да обясня как се работи с него, но изобщо едва ли ще стигнем до там.


Ако под "лично творчество" имаш предвид безпочвени работи не съм съгласен. В моята натална полязирация имам нужда да споделям и да уча, не е от егоцентричност, а от желание за споделяне. MC и Aриес, изобщо не е до его...

Всеки сам избира какво да уча и къда, как да го прилага.
По "лично творчество " имам предвид, каквото съдържа същото- човек, лично сътворил нещо. Не мога да коментирам качеството на това, което си сътворил защото не съм запозната  с него.
starinthenigthеsky е потребител, предимнос който си комуникираш, не знам какво означава, пък за теб, думата "открил"

Цитат
Относно предпочитанията, като гледам има активна тема за предсказателни работи ... направих опит, но твоето не го познах, то не е било депресия а уплаха. А другите събития като жената, която се е самоубила, къде е едното, къде другото... мислех си че в по-забутаните форми има по-разумни хора, но за жалост се броят на пръсти и не мисля че си от тях.
Тук вече ми трябват субтитри. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #564 -: Март 01, 2021, 04:40:32 pm »
Без субтитри. Това е темата: https://astra.la/forum/index.php?topic=1270.0 (писал съм от ник WiserNeuron)

Ако се запознаеш с това което съм сътворил ще можеш да предвиждаш събития, характер, синастрия, събития и детайли с изключителна точност.

Нали това се опитвам да обясня, открих го, метода... И на всичкото отгоре вярвам в Господ и Христос.

И в онази тема астрологично за принцеса Летисия се виждаше аборт или някакво хирургично нараняване, оказва се че е много вероятно наистина да е претърпяла таен аборт преди да стане принцеса:
https://nationalpost.com/news/new-book-exposes-spain-princess-royal-skeletons-alleges-future-queen-tried-to-cover-up-secret-abortion

Разбирам веднъж, два пъти, но около 70% от събитията бяха доста точни, това се опитвам да докажа, и се получава.

Постоянно виждам събития в които се коментират някакви тъпотии, тая луна, оная планета... bullshit, всеки си говори нещо и после спорят кой е прав, кой е крив, а в същото време според прословутите уранически транзити всичко се вижда перфектно ясно и точно, е как да не искам да говоря само за това, като това е. Той не случайно автора е кръстил книгата "The Astrology of Tomorrow" или "Астрология на Утрешния Ден"... ама май още е рано за нея.
« Последна редакция: Март 01, 2021, 05:05:06 pm от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #565 -: Март 01, 2021, 05:01:03 pm »
Астрологията преди хиляди години е открила методи за предвиждане на събития. Човек сяда, учи и прилага, който може разбира се. И си избира няколко от посочените и проверени методи, и с тях работи.
Не разбрах какво си открил-ти си избрал да изучаваш хамбурската школа и на базата на твои наблюдения и опит, чрез нея, си направил твой астрологичен софтуер- браво ! Както други правят такива на базата на античната астрология.
Навсякъде приемаме, че а+б= с и оттук тръгва проверката и наблюдението.
Решил си да споделиш, личния си опит и наблюдения, но не е задължително, той да бъде разбран, приет и да има любопитство към него. Който има желание откликва, пита те, разговаряте - така, ти трупаш още опит и усъвършенстване, така и желаещите получават, кой информация, кой знание.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #566 -: Март 01, 2021, 05:01:58 pm »
но не е задължително, той да бъде разбран, приет и да има любопитство към него
Права си, просто имам очаквания, което е грешно.
What you know about rolling down in the deep?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #567 -: Март 01, 2021, 05:10:33 pm »
но не е задължително, той да бъде разбран, приет и да има любопитство към него
Права си, просто имам очаквания, което е грешно.

Всички с "важен" Юпитер сме така.
Не знам това как се "вижда" по твоя метод.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #568 -: Март 01, 2021, 05:37:08 pm »
но не е задължително, той да бъде разбран, приет и да има любопитство към него
Права си, просто имам очаквания, което е грешно.

Всички с "важен" Юпитер сме така.
Не знам това как се "вижда" по твоя метод.  ;)
Юпитера ми прави скрити дарения и едно чувство на неудовлетвореност от материалното.

За разбирането, според мен е от поляризацията Ариес и МЦ "аз към света", в комбинация с овнешки Марс и Алдебаран със Слънце, от звездата е според мен...

whatever...
« Последна редакция: Март 01, 2021, 05:41:38 pm от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Коронавирус общи приказки
« Отговор #569 -: Март 01, 2021, 06:07:15 pm »
Прави ми впечатление,че спорът се води по двойки(точно като пълнолуние в дева).Изявен Юпитер и изявен Меркурий се изявяват,но кой има сила в момента?
Като в парламента сме.