Автор Тема: Хамбургска школа- Ураниева астрология  (Прочетена 6435 пъти)

atiart

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Здравейте на всички знаещи , моля ако някой има интерес да започнем разговор за така наречената Ураниева астрология, да споделим опит(кой до колкото може разбира се).Аз съм готов да споделя и материали.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Хамбургска школа- Ураниева астрология
« Отговор #1 -: Юни 04, 2020, 12:14:44 pm »
Разкажи какво представлява.

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Хамбургска школа- Ураниева астрология
« Отговор #2 -: Юни 05, 2020, 08:56:56 am »
Ураническа астрология  на Алфред Вите,това ли имаш предвид?
Тук има започната тема :https://astra.la/forum/Themes/default/images/topic/my_hot_post.gif
Аз съм още в процес на изследване дали действа,но можеш да споделиш и материали.
Аз наскоро открих една книга на Александр Айч "Ураническаа астрология",книгата е на руски,има я в нета,там има и интерпретациите на полусумите.

atiart

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Хамбургска школа- Ураниева астрология
« Отговор #3 -: Юни 05, 2020, 03:19:26 pm »
Да Айч е добро начало, но си мислех ,че ще се включат по напреднали по темата. :'(

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Хамбургска школа- Ураниева астрология
« Отговор #4 -: Юни 05, 2020, 06:13:36 pm »
В този форум няма да откриеш нито по-напреднали, нито такива, които да се включат по темата с някакви интересни коментари.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Хамбургска школа- Ураниева астрология
« Отговор #5 -: Юни 05, 2020, 06:51:28 pm »
В този форум няма да откриеш нито по-напреднали, нито такива, които да се включат по темата с някакви интересни коментари.

Сега трябва да ходя след теб по темите и да ти апострофирам неадекватните коментари?!? Като в детската градина

atiart

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Хамбургска школа- Ураниева астрология
« Отговор #6 -: Юни 05, 2020, 06:53:46 pm »
Благодаря , Ви Om имах надежда да науча нещо повече но май ще продължа по стария емпиричен начин.
« Последна редакция: Юни 05, 2020, 06:59:09 pm от atiart »

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Хамбургска школа- Ураниева астрология
« Отговор #7 -: Юни 06, 2020, 09:07:56 am »
Какво за нея ? Не ми е известно в България да има много астролози, които практикуват и преподават ураническа астрология. Единици са.
Преди години съм срещала мнение по форумите от един астролог, който практикува ураническа и взел че развил примерна тема за ураническата астрология ... и после някой друг направил курс ... платен. Следствие на което въпросния астролог се зарекъл повече да не го прави.
« Последна редакция: Юни 06, 2020, 09:27:26 am от starinthenightsky »

atiart

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Хамбургска школа- Ураниева астрология
« Отговор #8 -: Юни 06, 2020, 12:20:40 pm »
Здравей, starinthenightsky ,ами бих желал някой да каже ,че е по напреднал по темата и тогава да се поразпитаме кой как подхожда към определени теми,варги, хармоници , формули .

atiart

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Хамбургска школа- Ураниева астрология
« Отговор #9 -: Юни 06, 2020, 12:27:37 pm »
Разбирам,че всичко е свързано с парите но има и ХОРА . :)Аз съм готов да споделя материали и линкове на всеки който е малко по напред. Все пак е нужно и малко усилие,защото всичко което съм научил е от руски и немски форуми, макар,че езиците са ми поскоро врагове с помоща на GOOGLETO се понаучих горе-долу.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Хамбургска школа- Ураниева астрология
« Отговор #10 -: Юни 06, 2020, 12:59:53 pm »
Какво за нея ? Не ми е известно в България да има много астролози, които практикуват и преподават ураническа астрология. Единици са.
Преди години съм срещала мнение по форумите от един астролог, който практикува ураническа и взел че развил примерна тема за ураническата астрология ... и после някой друг направил курс ... платен. Следствие на което въпросния астролог се зарекъл повече да не го прави.

Кажи кои са въпросните астролози.



Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Хамбургска школа- Ураниева астрология
« Отговор #11 -: Юни 06, 2020, 08:41:38 pm »
Разбирам,че всичко е свързано с парите но има и ХОРА . :)Аз съм готов да споделя материали и линкове на всеки който е малко по напред. Все пак е нужно и малко усилие,защото всичко което съм научил е от руски и немски форуми, макар,че езиците са ми поскоро врагове с помоща на GOOGLETO се понаучих горе-долу.

Добре де, ти можеш да споделяш размишления по темата, а който му е интересно-ще се включи. Един такъв пост “дайте да си говорим” не е точно начало на разговор

atiart

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Хамбургска школа- Ураниева астрология
« Отговор #12 -: Юни 07, 2020, 07:17:15 am »
Ок, Papy, като начало искам пак да кажа ,че трябват минимални познания по точно тази астрология. Тя няма нищо общо с класическата западна астрология. А пък сега да започна да разказвам за "АДАМ и ЕВА" не е нужно. Моя въпрос е- някой би ли ми казал как намира ASC на бъдещото събитие- сиреч мястото в пространството, при положение , че знае за опасно събитие през деня.  За геодезическия LA става дума.

atiart

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Хамбургска школа- Ураниева астрология
« Отговор #13 -: Юни 07, 2020, 07:41:20 am »
В темата "Полупойнтове" има участник във форума (wiserneuron), но за съжаление напуснал този форум- който явно разбира тази материя. Та въпроса ми е някой познава ли друг човек ,който се занимава точно с тази астрология? По българските астр.форуми се обсъждат въпроси отговорите на които се търсят с помоща на класическата западна астрология.Аз искам да ги намеря с помоща на Ураническата.Тук си е чиста математика и философстване и психоглупостите за ментално присъствие в пространството на даден субект въобще не ме интересуват. Ако искам психоанализа ще питам психолог или психиатър, тук  важното е определено , някакво събитие от живота на човека и моята задача е да определя дали то е добро или не ,кога е точния момент т.н.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Хамбургска школа- Ураниева астрология
« Отговор #14 -: Юни 07, 2020, 01:28:23 pm »
За геодезическия LA става дума.

Аз се занимавам с ураническа астрология от години и това, което мога да ти споделя по въпроса, който те интересува е тази моя публикация.