Автор Тема: Цикъл Юпитер - Сатурн във Водолей  (Прочетена 27425 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Цикъл Юпитер - Сатурн във Водолей
« Отговор #75 -: Юни 02, 2021, 08:35:03 pm »
Извън астрологията витамин Е +колаген и проверка нивото на естрогена .

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7374
Re: Цикъл Юпитер - Сатурн във Водолей
« Отговор #76 -: Юни 02, 2021, 10:32:59 pm »
Сафо, в момента огледалото на Меркурий е замъглено. Изчакай, след 7.07. и пак се огледай.
Нептун близо ли ти е до Венера, срещу АСЦ ?
В натала Нептун е опозиция асц и квадрат Венера,която е в 1*на риби.Юпитер е в/у нея.Обаче транзитен Нептун е квадрат Луната в 1ви.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7374
Re: Цикъл Юпитер - Сатурн във Водолей
« Отговор #77 -: Юни 02, 2021, 10:37:52 pm »
Извън астрологията витамин Е +колаген и проверка нивото на естрогена .
Ребека,непонятни са ми тези неща :-*Не пия витамини,хапове и нищо.Ям и пия нормални неща:Ракия и салата,уиски с фъстъци,бира и картофки . ;)
Откакто ми спря цикъла се сбабичосах.Такъв е живота. ;D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Юпитер - Сатурн във Водолей
« Отговор #78 -: Юни 03, 2021, 10:08:34 am »
Сафо, когато подвижността на Въздуха не е балансирана, както при теб, може да се превърне в трескавост. Умът работи непрекъснато, но не е продуктивен. По -скоро е обременен от тревожни мисли,, които не можеш да прогониш и една съща ситуация се върти непрекъснаото, зацикляш. Това създава невротични състояния, безсъние, умствено, психическо  изтощение. Щитовидната жлеза при тези проявления, реагира с хиперфункция и нейните симптоми/ ще си ги прочетеш в интернет/. Трескавата мозъчна активност води до повишено електричество в организма, което пък от своя страна  предизвиква изсушаване на тъканите и признаци на преждевременно стареене. Нивата на естроген и прогестерон при жените е добре да се балансират един друг, но в менопауза, е някак трудно. Яйчниците постепенно, може и рязко, намаляват  производството на тези два най-важни хормона  за жената и съответно настъпват изменения във физиологията. При теб изброих, кои са слабите места и реагираш/защитаваш се с тях.
Аз не съм се сбръчкала/ въпреки ранна възраст на която съм влязла/, но напълнях много и косата ми капе много  - при мен това заложено.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7374
Re: Цикъл Юпитер - Сатурн във Водолей
« Отговор #79 -: Юни 04, 2021, 08:30:59 am »
Рени,напълняване и окапване на коса как е заложено при теб?Марс в 1ви не бих предположила да пълнее човек.Меркурий в риби не е добре по знак,но всички ли с Такъв ще имат проблем с коса?Добре си ,надявам се. :-*

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Юпитер - Сатурн във Водолей
« Отговор #80 -: Юни 07, 2021, 02:29:20 pm »
Рени,напълняване и окапване на коса как е заложено при теб?Марс в 1ви не бих предположила да пълнее човек.Меркурий в риби не е добре по знак,но всички ли с Такъв ще имат проблем с коса?Добре си ,надявам се. :-*

Сафо, Меркурий какво общо има с косата, освен ако няма управление над АСЦ или е диспозитор на у1 ?
При мен : у1 Юпитер с аспект към АСЦ, силен, но лош, със слаб диспозитор. Юпитер- хипофиза. Венера у6, яйчници, слаб статус. Луна -също. На кратко това е.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7374
Re: Цикъл Юпитер - Сатурн във Водолей
« Отговор #81 -: Юни 07, 2021, 08:11:48 pm »
Рени,напълняване и окапване на коса как е заложено при теб?Марс в 1ви не бих предположила да пълнее човек.Меркурий в риби не е добре по знак,но всички ли с Такъв ще имат проблем с коса?Добре си ,надявам се. :-*

Сафо, Меркурий какво общо има с косата, освен ако няма управление над АСЦ или е диспозитор на у1 ?
При мен : у1 Юпитер с аспект към АСЦ, силен, но лош, със слаб диспозитор. Юпитер- хипофиза. Венера у6, яйчници, слаб статус. Луна -също. На кратко това е.
Меркурий има управление над всички малки /тънки неща в тялото ,като нерви,сухожилия,помислих си,че освен Венера ,може би трябва и Меркурий да се взема предвид-косми/косъмчета(тънки неща).

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Юпитер - Сатурн във Водолей
« Отговор #82 -: Юни 07, 2021, 09:29:32 pm »
Не, Меркурий няма естествена сигнификация над косата.
 Аз не съм без коса, но не е тази, която имах, а аз винаги съм имала много коса. Много хора, ако ме гледат отстрани, ще са учудени, че споменавам, че ми капи косата, не изглежда така, но фактите са други.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Цикъл Юпитер - Сатурн във Водолей
« Отговор #83 -: Юни 07, 2021, 09:53:02 pm »
Двете Ренита  :) това е при всички или почти всички жени след настъпването на определена възраст.. или хормонални изменения .Косъма става по-тънък ,косата оредява.. Затова и са малко жените в по-зряла възраст с буйни гриви. Моята коса също се измени -от гордост -в нищо  ;) Но тук по-скоро изключения се търсят . :)И Меркурий или друг нямат роля- това е цикъл от живота .

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7374
Re: Цикъл Юпитер - Сатурн във Водолей
« Отговор #84 -: Юни 08, 2021, 02:07:36 pm »
Двете Ренита  :) това е при всички или почти всички жени след настъпването на определена възраст.. или хормонални изменения .Косъма става по-тънък ,косата оредява.. Затова и са малко жените в по-зряла възраст с буйни гриви. Моята коса също се измени -от гордост -в нищо  ;) Но тук по-скоро изключения се търсят . :)И Меркурий или друг нямат роля- това е цикъл от живота .
Ребека,абсолютно вярно!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7374
Re: Цикъл Юпитер - Сатурн във Водолей
« Отговор #85 -: Октомври 09, 2021, 11:55:19 am »
Възможно ли е интернет да спре за дълго ;D
Футбол и Музика
социалните мрежи се бъгват... Всички контактуваме, пазаруваме, учим, разплащаме се, получаваме, рекламираме и почти всичко през Интернет. Напълно зависими сме и в момента в който ограничат достъп, ще има стресова ситуация, психоза, особено сред по-младите хора, които са абсолютно пристрастени. Вирусът атакува отвсякъде, телата, умът и т. н.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Цикъл Юпитер - Сатурн във Водолей
« Отговор #86 -: Октомври 09, 2021, 12:11:34 pm »
Малко по-малко започват да ни подготвят за тотален срив на интернет инсценирайки малки бъгове в социалните мрежи. Най-напред чрез така наречената пандемия гледаха да ни обвържат тотално с интернет, а сега ще гледат да въведат нов ред и в интернета, за да може всичко да контролират. След тоталния срив на интернета със сигурност ще предложат някаква платформа или нещо подобно, чрез която ще предложат уж сигурна среда, която уж ще бъде защитена от сривове и чрез която ще могат по-лесно да контролират всичко. Може и да отричате, но до ден-днешен всичко, което е описано така наречените конспиративни теории, се е сбъднало.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Цикъл Юпитер - Сатурн във Водолей
« Отговор #87 -: Октомври 09, 2021, 12:46:36 pm »
Тук вече съм на едно мнение с Веско.
Предстои да става все по- интересно .
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Цикъл Юпитер - Сатурн във Водолей
« Отговор #88 -: Октомври 09, 2021, 04:05:15 pm »
Не ползвам социални мрежи, нито една. По никакъв начин не са ми се отразили сривовете, за които четох тия дни.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Юпитер - Сатурн във Водолей
« Отговор #89 -: Октомври 10, 2021, 10:59:10 am »
Не ползвам социални мрежи, нито една. По никакъв начин не са ми се отразили сривовете, за които четох тия дни.

+1
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“