Автор Тема: Композит  (Прочетена 8159 пъти)

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Композит
« Отговор #15 -: Октомври 20, 2020, 09:19:19 pm »
Сафо —Davison  relationship

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Композит
« Отговор #16 -: Октомври 21, 2020, 09:56:26 am »
Клео,коя е опцията за комбин в астроком.?.......ще разгледам утре,че ми стана интересно.
 :)

Davison Relationship Chart Corrected
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Композит
« Отговор #17 -: Октомври 21, 2020, 11:56:39 am »
Клео, Yaya, благодаря!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Композит
« Отговор #18 -: Октомври 21, 2020, 12:14:26 pm »
Ето и комбин
няма представа как се тълкува, но да се пробвам:на пръв поглед изглежда устойчива връзка, дългогодишна, заради Сатурн у4, края, в 4 дом, водолей. Първи дом е във везни, знак на партньорствата, бизнес и др., красотата и хармонията. Виждат двойката като хармонична и красива, която си помага в бизнеса например. 10 дом е в рак. Луната е в 9, силна по знак, но в дом на страдание, ранена от Марс, който е в 12 дом и управлява 2ри и 7ми домове в картата. Вероятно някой се намесва във връзката, възможно е да има финансови затруднения, или укриване. Венера, която е у1 ви дом е в 10, но изгорена от Слънцето, което е у11 дом.Може би надеждите се сриват, не са това, което двойката очаква, любовта изстива. Слънце /Венера са опозиция Сатурн. Дълга връзка, но мъчителна. Стелиум в 11 дом, може би приятели са били ангажирани, или пречи ли по някакъв начин. Слънцето тук е на трон, Сатурн също, но е ретрограден. Луната е силна, но ранена, в дом на страдание и няма аспект със Слънцето. Виждам двойката най-общо казано така:Общ бизнес, мъжът е царя, командва парада,жената прилежна майка и домакиня, обгрижваща, но самотна и не разбрана.
Клео, моля за повече информация относно картата/връзката. Поправи ме, ако греша, но мисля, че тук има намеса на други лица заради Юпитер на к7, също и финансова измама, или обремененост.

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Композит
« Отговор #19 -: Октомври 21, 2020, 03:47:29 pm »
в голяма степен не грешиш, външно вмешателство-да, от родител и то сериозно, укриване също , външния изглед перфектен, направо за завист, всичко необходимо за демонстрация на благосъстояние. Много ревност, следене, обвинения, но и хубави неща, любов също и най вече намеса

eliy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 58
Re: Композит
« Отговор #20 -: Октомври 21, 2020, 05:34:25 pm »
Здравейте,
прикачам нашия комбин, връзката ни е доста динамична и като че ли изцяло пасва на АС на картата - водолей.В случай,че на някой му се занимава ще се радвам да разбера повече :)
« Последна редакция: Октомври 21, 2020, 09:55:45 pm от eliy »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Композит
« Отговор #21 -: Октомври 21, 2020, 09:48:04 pm »
Ели,ако има брак,картата трябва да е комбин.......по-горе Рени и Стар са писали.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Композит
« Отговор #22 -: Октомври 21, 2020, 09:49:58 pm »
Клео,детето на двойката с Венера в 19*на някой знак ли е?

eliy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 58
Re: Композит
« Отговор #23 -: Октомври 21, 2020, 09:55:21 pm »
Ели,ако има брак,картата трябва да е комбин.......по-горе Рени и Стар са писали.
Благодаря ти за включването Сафо :)
Сега прочетох за разликата между комбина и композита в темата, и всъщност съм направила комбин ,но по погрешка съм написала композит.В астро ком избрах опцията Davison Relationship Chart Corrected.Това е комбин нали?

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Композит
« Отговор #24 -: Октомври 21, 2020, 10:11:14 pm »
Клео,детето на двойката с Венера в 19*на някой знак ли е?
Има две деца първото момче—риби, второто момиче— телец.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Композит
« Отговор #25 -: Октомври 21, 2020, 10:39:56 pm »
Клео,детето на двойката с Венера в 19*на някой знак ли е?
Има две деца първото момче—риби, второто момиче— телец.
на някое от децата,Венера в 19* ли е на който и да е знак?
Как да разберем по какъв начин ще приключи една връзка?Всичко приключва все някога,при едни е развод,при други смърт на единия партн.
В картата Асц и Сатурн са в тригон,а Луна у10 дом сх.квадрат асц.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Композит
« Отговор #26 -: Октомври 21, 2020, 11:11:41 pm »
Здравейте,
прикачам нашия комбин, връзката ни е доста динамична и като че ли изцяло пасва на АС на картата - водолей.В случай,че на някой му се занимава ще се радвам да разбера повече :)
Aсц водолей-странна двойка,нещо нестандартно има във вас,особеност.Сатурн е в 6ти дом,рак,не добре поставен-задруднения в работа,ежедневие натоварено ,грижи около дом,родител?Сатурн няма мажорни аспекти с други планети,никой не помага,но и никой не пречи.Тригон е с МЦ,вероятно това държи връзката.Луната е във втори дом,имате нужда от финансова независимост или/и стабилност.Стелиум в 8ми предполага дълбока психологическа страстна връзка,основана на секс.По 8ми дом са чуждите пари,данъци,такси,заеми,кредити.Интересен е съвпадът Уран/Меркурий-може би разговорите се въртят около тези теми основно.Някой близък на двойката претърпял инцидент?И тук Венера е изгорена.На к9,а Юпитер в 1ви дом-нещо свързано с юужденци,религия,някой да е друг етнос,нещо свързано с църква,висше образование,далечни пътувания?
Имате ли куче?
« Последна редакция: Октомври 21, 2020, 11:17:47 pm от Сафо »

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Композит
« Отговор #27 -: Октомври 22, 2020, 08:38:59 am »
Сафо направо съм изумена, сега видях, че и на двете деца слънцата са на 19,42-19,52гр. в риби и телец. Венера на първото дете е в 20 гр на овен и слв 20 гр водолей. Кое те накара да акцентираш върху това? Много интересно хм. Това в комбинация с женското слънце в точен съвпад с АСЦ
« Последна редакция: Октомври 22, 2020, 08:49:38 am от Kleo »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Композит
« Отговор #28 -: Октомври 22, 2020, 08:58:34 am »
Сафо, стана ми много интересно.  :-\ На какво се опираш при тълкуванието на картата?

Аз се опитвам да тълкувам и нещо се обърквам.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Композит
« Отговор #29 -: Октомври 22, 2020, 11:52:34 am »
Вероятно има предвид градусите на У5.