Автор Тема: Мунданни хорари  (Прочетена 14722 пъти)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Мунданни хорари
« -: Октомври 28, 2020, 07:40:36 am »
Тръмп ще спечели ли изборите?

Дата и момент на задаване: 14/10/2020 10:28, София

Изгрява Скорпион, в кулминация е Дева. Изгрява мидпойнтът МС/Уран. Плутон и Марс аспектират меридиана. Триплицитетен управител на изгряващия знак и на 12,7,4 и 10 дом, съответно на Уран в Телец, Сатурн, Юпитер и Плутон в Козирог, е Венера в Дева. Луна в Дева в десети дом й предстои съвпад с Венера в Дева, тригон с ретрограден Уран в Телец и Юпитер, Плутон и Сатурн в Козирог. Балсамична фаза.  Луната се намира на мидпойнта Плутон/Уран.

Изборите за президент ще се случат на фона на новолуние във Везни и сизигия пълнолуние по оста Скорпион-Телец, при която Луната е в точен съвпад с Уран в Телец. Уран се намира в шести дом на хорарната карта.

Тръмп е със Слънце в Близнаци на 24-ия градус. В хорарната карта, то се намира на куспидата на осми дом. Попада на мидпойнта Ас/Плутон. Управителят на Слънцето на Тръмп в тази карта, Меркурий  в Скорпион е ретрограден и няма акцидентална сила  - в 12 дом. Плутон, управителят на Меркурий, аспектира с квадрат и половина меридиана. Нов цикъл на Меркурий - долен съвпад.

Ако търсим печалби най-общо казано, Венера в Дева е в дневна карта, предполага по-скоро разочарования, отколкото безапелационна победа, въпреки акциденталната си сила. По-скоро Тръмп няма да спечели изборите за президент на Щатите. Възможно е изненадващо развитие на ситуацията. Промени с кардинален характер.

« Последна редакция: Октомври 28, 2020, 07:56:42 am от starinthenightsky »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Мунданни хорари
« Отговор #1 -: Октомври 28, 2020, 08:41:48 am »
Тръмп ще спечели ли изборите?

Дата и момент на задаване: 14/10/2020 10:28, София

Изгрява Скорпион, в кулминация е Дева. Изгрява мидпойнтът МС/Уран. Плутон и Марс аспектират меридиана. Триплицитетен управител на изгряващия знак и на 12,7,4 и 10 дом, съответно на Уран в Телец, Сатурн, Юпитер и Плутон в Козирог, е Венера в Дева. Луна в Дева в десети дом й предстои съвпад с Венера в Дева, тригон с ретрограден Уран в Телец и Юпитер, Плутон и Сатурн в Козирог. Балсамична фаза.  Луната се намира на мидпойнта Плутон/Уран.

Изборите за президент ще се случат на фона на новолуние във Везни и сизигия пълнолуние по оста Скорпион-Телец, при която Луната е в точен съвпад с Уран в Телец. Уран се намира в шести дом на хорарната карта.

Тръмп е със Слънце в Близнаци на 24-ия градус. В хорарната карта, то се намира на куспидата на осми дом. Попада на мидпойнта Ас/Плутон. Управителят на Слънцето на Тръмп в тази карта, Меркурий  в Скорпион е ретрограден и няма акцидентална сила  - в 12 дом. Плутон, управителят на Меркурий, аспектира с квадрат и половина меридиана. Нов цикъл на Меркурий - долен съвпад.

Ако търсим печалби най-общо казано, Венера в Дева е в дневна карта, предполага по-скоро разочарования, отколкото безапелационна победа, въпреки акциденталната си сила. По-скоро Тръмп няма да спечели изборите за президент на Щатите. Възможно е изненадващо развитие на ситуацията. Промени с кардинален характер.

http://tayni.net/ ;)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Мунданни хорари
« Отговор #2 -: Октомври 28, 2020, 08:42:14 am »
Нима има нужда от хорари? Слънчевото затъмнение декември е в опозиция със слънцето му (както и с това на Бацето) - няма изключения, това е отнемане на власт и позиция.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Мунданни хорари
« Отговор #3 -: Октомври 28, 2020, 08:45:09 am »
Нима има нужда от хорари? Слънчевото затъмнение декември е в опозиция със слънцето му (както и с това на Бацето) - няма изключения, това е отнемане на власт и позиция.

за нас хорари за други ударението е на първата сричка,кинематографично ;)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Мунданни хорари
« Отговор #4 -: Октомври 28, 2020, 09:25:44 am »
http://tayni.net/ ;)

?! Какво от сайта на Алдебаран предлагаш да четем ?! По въпроса.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Мунданни хорари
« Отговор #5 -: Октомври 28, 2020, 09:41:43 am »
Нима има нужда от хорари?

Като видях хорарния въпрос на Сафо, реших да го разгледам. И ми си видя добра идея, да има отделна тема, в която се обсъждат по принцип хорари, които касаят глобални процеси.

Тръмп ще спечели ли изборите?
според натала му, а и тази карта тук, има реални шансове да спечели

Акрукс,благодаря!И аз мисля така.
« Последна редакция: Октомври 28, 2020, 10:03:00 am от starinthenightsky »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Мунданни хорари
« Отговор #6 -: Октомври 28, 2020, 10:21:04 am »
Стар, благодаря!
Любопитна съм какво ще се случи... Луната ми е там, върху Слънцата на Тръмп и Борисов.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Мунданни хорари
« Отговор #7 -: Октомври 28, 2020, 10:23:33 am »
Нима има нужда от хорари? Слънчевото затъмнение декември е в опозиция със слънцето му (както и с това на Бацето) - няма изключения, това е отнемане на власт и позиция.
Да Тери, но изборите са минали вече декември, за САЩ имам предвид🙄

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Мунданни хорари
« Отговор #8 -: Октомври 28, 2020, 11:58:22 am »
Нима има нужда от хорари? Слънчевото затъмнение декември е в опозиция със слънцето му (както и с това на Бацето) - няма изключения, това е отнемане на власт и позиция.
Да Тери, но изборите са минали вече декември, за САЩ имам предвид🙄

Знам, затова е възможно да го изберат, а Байдън да обжалва или да броят ръчно като при Буш младши и декември да стане ясно, че няма да е президент.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Мунданни хорари
« Отговор #9 -: Октомври 28, 2020, 11:59:20 am »
http://tayni.net/ ;)

?! Какво от сайта на Алдебаран предлагаш да четем ?! По въпроса.
неговата прогнозата за изборите

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни хорари
« Отговор #10 -: Октомври 28, 2020, 06:48:37 pm »
Един въпрос, който зададох спонтанно по време на протестите през септември, РР ще бъде ли избран втори път за президент? КАРТА

Като назован по име е представен от Венера, която е извършила хармоничен аспект с Уран У10 на негов АС и ще извърши опозиция със Сатурн У9,10 в 9д- според мен няма да има подкрепа от чужбина, а и Луната без курс- каквото било, било

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Мунданни хорари
« Отговор #11 -: Октомври 29, 2020, 11:49:49 am »
Дами, вижда ли й се края на тази пандемия?

Дата и момент на задаване на въпрос
23/10/2020  21:55, София



Като хорарен въпрос. Задали сте въпроса с изгряващ зодиакален знак Рак, Луна във Водолей.  Лунна фаза - първа четвърт. Нощна карта. Управител - Сатурн в Козирог, нов Уран в Телец.  Триплицитетен управител на Луна - ретрограден Меркурий в Скорпион.
Оста 1/7 в кардинални знаци предполага условия и обстоятелства, които тепърва ще търпят развитие. В движение. Играят ролята на ново начало, зараждане, мотивация, подготовка. В контекста на изгряващ Рак, Водолей и новолуние във Везни -  социална дистанция. Условия и обстоятелства, които е възможно бързо и рязко да се променят. Може да излезе наяве някаква скрита досега информация. Като времеви период. Понастоящем и кулминацията може да е около 30 октомври  - 1 ноември. Луната метафорично казано идва от Сатурн - ограничения и върви към Уран - промяна, катализиране на ситуацията. Луната е в сходящ аспект с ретрограден Уран в Телец и ретрограден Меркурий в Скорпион. Точен с ретрограден Нептун.
Ретрограден Меркурий като управител на кардинална мутабелна ос, предполага  повторение, на приливи и отливи. Ъглов Нептун - развитие, което трудно може да се определи. Меркурий и Нептун са в квадрат и половина, което подсилва ефекта фалшиви новини и даване на по-голяма гласност на всякакви конспиративни теории. Заглушаване.


Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Мунданни хорари
« Отговор #12 -: Октомври 29, 2020, 08:46:51 pm »
Въпрос,който вълнува всички."Вижда ли и се края на пандемията"малко странно ми звучи.Вероятно някои ще видят края,други не.Асц вижда ли края?Пандемията по Сатурн ,7ми дом ли е?Ако е така,края е по 10д.Асц вижда ли Юпитер?Вижда Нептун.Кой вижда Нептун и кой Юпитер?Луната от водолей сходящ квадрат Уран и Меркурий,последен аспект сексил Марс ли е?Марс е ретрограден.10 дом е в риби,Нептун е ъглов,силен ,ретрограден.Мъгла,объркване,лъжи,измами.Като тука има,тука нема........края е далече според мен.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни хорари
« Отговор #13 -: Октомври 30, 2020, 09:41:34 am »
+1 за интересната тема
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни хорари
« Отговор #14 -: Октомври 30, 2020, 09:52:31 am »
По хорара на Сафо, нали Тръмп е по 10-ти, а опонентите му по 7 ми, защото тя пита за действащ Държавна глава, а не за просто някой Тръмп. Триплицетните управители са : Венера, Луна, Марс, диспозитор ретрограден. В дневна карта всички управители са извън секта, нямат есенциални достойнства с изключение на Марс, който е есенциално силен, в секта,  но отива към "залез". Венера е ъглова, тя е в позиция да произвежда събития и е в 7 ми дом на неговите опоненти. Харизмата я носи този по 10-ти. 1-ви дом народа, със същите триплицитетни управители, като връзката между тях е Меркурий- връщане на ситуация. Опонентите са по Риби- Юпитер, Венера, триплицитетни управители Венера, Марс, Луна.
Упр у10 Меркурий, у 4 Юпитер се виждат опоненти- държавен глава , но Марс - народ, не вижда  Държавен глава,освен с диспозиция или Марс ще управлява сферите по Меркурий. Или населението няма пряко  думата, а е въпрос на стратегия,  повтаря се сценария от 2016 г, рецепцията Венера- Меркурий е в помощ на 10-ти .Меркурий е фазов . За мен отг. е Да
« Последна редакция: Октомври 30, 2020, 10:34:31 am от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“