Автор Тема: Слънчево затъмнение 14 дек. 2020г.  (Прочетена 22594 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Слънчево затъмнение 14 дек. 2020г.
« Отговор #60 -: Декември 15, 2020, 01:13:10 pm »
Днес майка ми на излизане от т-маркет е претърпяла инцидент. На излизане вратата се е затворила и тя е паднала по гръб и си ударила главата, но добре, че се е разминала леко. Засега не се виждат някакви сериозни наранявания и рани.
Нали е добре жената,щом няма травми.Има ли планети в дева,риби,близнаци?
Май че няма.

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Слънчево затъмнение 14 дек. 2020г.
« Отговор #61 -: Декември 15, 2020, 05:11:03 pm »
Слънчевото затъмнение е същия градус като моето пренатално слънчево затъмнение в 23 Стрелец без аспекти, в 7ми дом. Какво да очаквам?
не ти ли квадрати Слънцето?Някъде беше писал,че си слънчева риба. :)
Затъмнение в 7 дом-партньорства ,бизнес и други.Прогресивни планети разгледай къде са.
Няма квадрат със Слънцето в 8ми градус. Имам стелиум в Стрелец - Уран, Юпитер и Нептун но не съвпада с тях.

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Слънчево затъмнение 14 дек. 2020г.
« Отговор #62 -: Декември 15, 2020, 05:18:45 pm »
Слънчевото затъмнение е същия градус като моето пренатално слънчево затъмнение в 23 Стрелец без аспекти, в 7ми дом. Какво да очаквам?

Важно е за теб.
Какво кардинално се е случило при теб в сферите по оста 1-7 домове, преди 19 г ?
Бях на 18, освен кардинално противопоставяне на родителите, друго не помня  :D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7334
Re: Слънчево затъмнение 14 дек. 2020г.
« Отговор #63 -: Декември 23, 2020, 06:46:11 am »
Слънчево затъмнение опозиция Луна в 1ви дом,няма отърване.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Слънчево затъмнение 14 дек. 2020г.
« Отговор #64 -: Февруари 16, 2021, 07:19:56 pm »
Корея, това, което се е случило на твоята приятелка не е по това затъмнение- рано е още за него, а и щом съвпада с нейното Слънце се очаква ново начало, нещо добро за нея, за мъж от нейното обкръжение- баща, син. Той може да не е припознал детето, но ако е родено по време на техния брак има права над неговата собственост. Или това е нейно дете от предишна връзка/брак?
Най-добре да се посъветва с юрист, ако няма никакви права над жилището да се насочи към общинско жилище, където са евтини наемите, може да се каже символични.
Akruks, оказа се добър пророк- това новолуние наистина ѝ донесе добро начало, заедно със съвпада на прогресивни Луна и Венера- нов дом и нова връзка.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Слънчево затъмнение 14 дек. 2020г.
« Отговор #65 -: Февруари 17, 2021, 01:32:28 am »
Akruks, оказа се добър пророк- това новолуние наистина ѝ донесе добро начало, заедно със съвпада на прогресивни Луна и Венера- нов дом и нова връзка.
браво на нея- да си ги ползва със здраве- новия дом и мъж!