Автор Тема: Избори и нов парламент  (Прочетена 24149 пъти)

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #90 -: Април 16, 2021, 06:21:37 pm »
ДБ предложиха лустрация в институциите. Държавна сигурност и до днес действа задкулисно, чудно защо Борисов толкова години досега на власт не е предложил лустрация. Той от магистрали нямаше време. Пък може и да са му стари приятели. Важното е, че има магистрали за джипката.
Може би си малка/малък и не помниш, но когато дойде на власт подгони мутри и олигарси, снима от хеликоптер палатите им в полите на Витоша, изкара на показ кои ползват промишлен ток и вода в частните си имоти и ги приспадат като консумативи на фирмите си, и до там- видяхме ги как живеят, разбрахме какви ги вършат и после го поеха основните ангажименти. И не го мислете Борисов, това че напусна парламента не означава, че напуска политиката- още лятото на протестите каза, че ще се откаже от министерското кресло и ще се отдаде на работа в партията, която е основал. Сега е шеф на партията си, която е субсидирана от държавата, както всяка друга партия прехвърлила 4%, тъй че няма да умре от глад  :)
Добре си ме определила. Хермес/Меркурий е безполов/андрогинен като планета.  ;D
Изглеждаш доста пристрастна към ГЕРБ, а каза, че не гласуваш от години. Все пак харесваш Борисов, личи си.  ;)
Това, което е направил е било показно, да го харесат като Батман с дългия шлифер. Иначе това не са били действителните лица на мафията. Кадрите на ДС не биха позволили такова посегателство.
« Последна редакция: Април 16, 2021, 06:26:59 pm от Хермес »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #91 -: Април 16, 2021, 06:29:46 pm »
Добре си ме определила. Хермес/Меркурий е безполов/андрогинен като планета.  ;D
Изглеждаш доста пристрастна към ГЕРБ, а каза, че не гласуваш от години. Все пак харесваш Борисов, личи си.  ;)
Всичко, което пиша тук е обективно и безпристрастно, написала съм как беше, защото всички обещават едно преди да влязат, а после или не могат, или не искат да го изпълнят и се отмятат, както Слави днес за мажоритарния вот, който беше една от точките в референдума, на който гласувах през 2017г :)

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #92 -: Април 16, 2021, 06:35:49 pm »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #93 -: Април 16, 2021, 06:46:16 pm »
Слави не е забравил.
https://dnevnik.bg/izbori_2021/2021/04/16/4199157_slavi_trifonov_namekna_za_novi_izbori_za_da_ima/
И това не е отмятане и лъжа? Никъде в референдума не е имало подобно условие, че трябва да изчезне Герб и тогава да влизат в действие гласуваните точки! Че той по-зле от Борисов, който в началото само опяваше, че БСП му пречат да работи...
На този референдум гласувахме привърженици на всякакви партии и идеологии, а самите Герб после гласуваха в парламента да се приеме референдума и намали субсидията на 1лв и я намалиха! Не знам защо никой не си прави труда да следи дейността на НС и МС, която се изнася в техните сайтове публично, има всичко архивирано и документирано, а повтарят като мантра площадни опорки, спуснати от платежоспособни, криминални елементи?!

0zz

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #94 -: Април 16, 2021, 07:05:37 pm »
Телците са толкова спокойни, дори Уран не може да ги разтревожи.  ;D
Например речта на Мая Манолова. Аз имам чувството, че й доставя удоволствие да е на микрофона. Дори и да говори срещу някой, не вярвам, че тя може наистина да е ядосана или да мрази някой. Също Карадайъ беше толкова спокоен.
Хитлер също е телец, Тошко Йорданов и той  ;D
а Мая да говори спокойно, кога е било това, като не ѝ млъква устата и говори/вика истерчно
Този комикс ми харесва  :D

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #95 -: Април 16, 2021, 07:12:00 pm »
Телците са толкова спокойни, дори Уран не може да ги разтревожи.  ;D
Например речта на Мая Манолова. Аз имам чувството, че й доставя удоволствие да е на микрофона. Дори и да говори срещу някой, не вярвам, че тя може наистина да е ядосана или да мрази някой. Също Карадайъ беше толкова спокоен.
Хитлер също е телец, Тошко Йорданов и той  ;D
а Мая да говори спокойно, кога е било това, като не ѝ млъква устата и говори/вика истерчно
Този комикс ми харесва  :D
Този е по-смешен  ;D

0zz

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #96 -: Април 16, 2021, 07:22:11 pm »
На Бойко ще му отиват обеци, ако изпее и Едно Ферари, ще го преизберат отново с 100%  :D

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #97 -: Април 16, 2021, 07:31:50 pm »
Това е добра идея за предизборна кампания. И ще трябва да се татуира. Да заприлича на младеж.  :D

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #98 -: Април 16, 2021, 07:36:06 pm »
Младежта се вози на тротинетки, не се татуира  ;D

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #99 -: Април 16, 2021, 07:36:48 pm »
Още комикси от Дневник  8)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #100 -: Април 18, 2021, 07:30:48 am »
С Уран там кравата не е това, което е. ;D
Телците са толкова спокойни, дори Уран не може да ги разтревожи.  ;D
Например речта на Мая Манолова. Аз имам чувството, че й доставя удоволствие да е на микрофона. Дори и да говори срещу някой, не вярвам, че тя може наистина да е ядосана или да мрази някой. Също Карадайъ беше толкова спокоен.

Преди време я наричаха острието на БСП. Говоренето и защитаването на тези, е в основата на нейната работа. Професионално.
Уран в Телец в квадратура със Сатурн във Водолей, би трябвало да даде повод за размисъл. Какви хора към момента на парламентарните избори (на фона на новолуние в Риби на мидпойнт Сатурн-Уран), са в съзвучие с някоя от астрологичните тенденции за спецификата на периода ? Какви хора астрологично са за или против едно или друго политическо лице ? И защо символиката на Телец би била говорител на принципа на Уран ? Какво отразява и резонира с настоящите обществени нагласи ?

Можем ли да търсим връзка между натални предпоставки и начин на гласуване? Това, че най-много гласуват за Слави какво значи? Тук според мен е огънят, емоцията като експресивност, вълнение, изкарване навън, непокорство, масата.

Мая Манолова е родена с аспект между Слънце към Уран и Сатурн т.е. по рождение има отношение към принципите на Уран и Сатурн. През призмата на  кулминацията в техния цикъл т.е. опозицията като астрологичен аспект. Израз на нейното ново, промяна е зодиакалният знак Дева, - Уран, Плутон и Марс в Дева. Взаимна рецепция между Марс и Меркурий. Транзитният Уран е в зодикалния знак Телец. Тя е слънчев Телец.

Слави Трифонов е роден с тао-квадратура, на която своеобразен рупор на опозицията Уран в Дева - Сатурн в Риби и Плутон - Сатурн по същата зодиакална ос, е Луна в Стрелец. Пренатално слънчево затъмнение в Телец. Транзитен Уран в този знак. Понастоящем е актуално слънчево затъмнение в Стрелец.Това затъмнение като тема, се предполага, че ще е от по-голямо значение, за това което предстои да се случи в рамките на следващите 20 години. С какви отправни точки по символиката на Стрелец, ще се развиват обществено-политическите процеси (цикъл Сатурн - Юпитер във Водолей). Защо гласуват за Слави ? Защото се припознават, намират допирателна чрез призмата, чрез която той възприема света и условията, които има потребност да промени, да направи структурни промени. Защото неговото съзнание резонира на общественото съзнание и нагласи. В една по-глобална перспектива изборът за Слави Трифонов, може да означава, че общественото съзнание е дорасло за нови хоризонти, да промени наболели теми. Да изчисти авгиевите обори. Астрологично индивидуално можем да попитаме рождения Юпитер и знакът Стрелец. В какво човек вярва, влага ентусиазъм, вижда перспектива, възможност за промяна, нови хоризонти ?

Христо Иванов е слънчева Дева. С пренатално слз в Близнаци в тригон с Уран във Везни.
« Последна редакция: Април 18, 2021, 11:15:09 am от starinthenightsky »

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #101 -: Април 19, 2021, 09:33:59 am »
Всичко, което пиша тук е обективно и безпристрастно

Това че имаш мнение, не означава че то е обективно и безпристрастно. Личните впечатления за Слави Трифонов са субективни. Всеки може да има всякакво мнение за него. Различни хора могат да твърдят напълно различни неща. Опит за безпристрастност е астрологичният анализ. Все пак сме в астрологичен форум, а не в този на привърженици на тази или онази партия, защото симпатизират на лидера й.

Слави Трифонов не е причина за протестния вот, протестните нагласи и настроения. Само се оказа подходящия човек, чрез който той да се изрази. Събирателен образ. В подходящото време, на подходящото място. Реално това е закономерна тенденция. Не е случайна. Астрологично.

Не съм гласувала за Референдума. Два пъти съм имала по-изразена позиция по отношение на избори. На президентските, на които беше избран Румен Радев и сегашните парламентарни.
« Последна редакция: Април 19, 2021, 09:36:06 am от starinthenightsky »

0zz

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #102 -: Април 19, 2021, 08:15:02 pm »
Борисов много се заиграл с топката и сега е в болница. Не се знае дали ще се яви в парламента в сряда. А утре президента връчва мандат за съставяне на правителство. Бойко циркаджията.  :D
« Последна редакция: Април 19, 2021, 08:20:09 pm от 0zz »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #103 -: Април 19, 2021, 08:58:32 pm »
Ozz,ако подходим астрологично все пак,соларът му от миналата година Марс от риби му квадрати Слънцето,а и няколко цикли започнаха в квадрат със Слънцето на Борисов,което е в 21*на близнаци.Там е и моята Луна,та никак не ми е смешно.

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #104 -: Април 19, 2021, 09:22:12 pm »
На неговата възраст и с наднормено тегло, не става за футболист. Иначе досега да са го взели в Левски или ЦСКА. 😁