Автор Тема: Избори и нов парламент  (Прочетена 24138 пъти)

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #135 -: Април 26, 2021, 06:03:06 pm »
Хермес, ти си толкова силно зависим от мислите си във фактите , че няма как да надникнеш отвъд. Ти си непрекъснато тук, а пък не вярваш в този свят. Имаш ли Марс, Юпитер, АСЦ в огнен знак или терма, у 9 да е Слънце, Юпитер или Марс, или поне растяща Луна в дневна карта ?  ;)

Имам Марс в Овен, Юпитер в Стрелец и Асц Близнаци. Кои терми -египетските ли? Не знам какво значи дневна карта, а у9 е Сатурн и Уран.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #136 -: Април 26, 2021, 06:11:55 pm »
Хермес, ти си толкова силно зависим от мислите си във фактите , че няма как да надникнеш отвъд. Ти си непрекъснато тук, а пък не вярваш в този свят. Имаш ли Марс, Юпитер, АСЦ в огнен знак или терма, у 9 да е Слънце, Юпитер или Марс, или поне растяща Луна в дневна карта ?  ;)

Имам Марс в Овен, Юпитер в Стрелец и Асц Близнаци. Кои терми -египетските ли? Не знам какво значи дневна карта, а у9 е Сатурн и Уран.

Е, не е зле.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #137 -: Април 26, 2021, 10:08:12 pm »
Неастрологичен коментар
Не знам дали да не съжалявам Слави. Искаше му се, вероятно, по-нисък изборен резултат, сега е в патова ситуация преди мата (като сме заговорили за шахматистки). Ниският резултат е удобен, стоиш в ъгъла на Парламента и продължаваш със скечовете. Сега обаче имаш твърде много мандати и от теб се иска отговори, същевременно мандатите  са твърде малко, за да поемеш отговорност, ако ти стиска.
Не знам дали да не съжалявам нас повече. Колкото Слави повече се дъни, толкова повече шортите се съвзема. Честно казано, освен ГЕРБ не виждам някой в Парламента да иска от сърце нови избори. Само те ще стегнат редиците и ще изскочат с подобрен резултат. Да не говорим, че ще върнат смешниците-патреоти вътре. Мая е аут. Слави е надолу. Христо не знам, сигурно той и ДПС ще си останат на удобните 10%. Като цяло лошо. Шортите не спира с пиара, Севда яко заработва имението.
Слави посочва интересни и изненадващи кандидатури дотук, шахматистката е по Уран, гръм от ясно небе. Одобрявам я, но връзките й с Божков не са достатъчно премерени от Слави, ако твърди, че е независим от него. Със сигурност след мишкуването, това е следващото петно пред избирателите му. Потенциална МП, която е твърде благодарна на Божков, защото той е повярвал в нея и е финансирал подготовката по трите й титли. Тя не може да бъде никога равнодушна към това.

Жалко,защото няма да гледаме Ива Митева. Слави като типични Везни се отметна в последния момент. Може би иска Бойко да не го мрази.  :D На нови избори едва ли ще има такъв успех. Можеше да предложи Митева за премиер, тя поне не е страхлива. Коя врачка каза, че само една жена ще оправи България? Аман от шоумени и мутри.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #138 -: Април 26, 2021, 10:39:49 pm »
Реално, Слави е последователен. Още в началото заявиха, че няма да се коалират със системните партии, а само с протестните.
Съставянето на правителство в коалиция или с подкрепа от някоя от системните, би означавало да се отметне от думите си. Да е зависим. Получаването на подкрепа за мажоритарния вот от тях - също.

Не беше кой знае каква изненада, че върна мандата.


« Последна редакция: Април 26, 2021, 10:41:51 pm от starinthenightsky »

0zz

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #139 -: Април 26, 2021, 10:40:58 pm »
Ива Митева е готина. Иначе нито Борисов, нито Трифонов ще спасят България. Ето пророчеството на Слава Севрюкова. Жената ще е блондинка от руски произход.
https://www.topactualno.com/37002/slava-sevryukova-preroden-david-i-rusa-jena-spasyavat-balgariya-vijte-koga-i-kak/

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #140 -: Април 26, 2021, 10:53:24 pm »
"Спасяването" е колективен акт, а не дело на отделен човек.

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #141 -: Април 26, 2021, 11:14:42 pm »
Да, народът ще се вдигне да се спаси. Предстоят интересни времена. Много интересно кое правителство ще продаде югозападна България на Турция. Ако вече не е продадена. Може би след това предателство българите ще се вдигнат да се освободят и ще дойде въпросната жена и преродения Давид? Трета световна война, аз мисля, че става дума за ковид, без фронт. Други държави ще потънат, България не. Бог ще спаси истинските евреи, които са били тук, а не в днешен Израел.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #142 -: Април 26, 2021, 11:44:14 pm »
Идеята за "спасяването", е че всички сме част от цялото. Всички сме зависими - едни от други, от постъпките на други хора, среда и обстоятелства. В случай, че няма достатъчно на брой хора, които искат нещо, то няма как да се случи. На магия и с магическа пръчка. Промените на глобално ниво зависят и от участието на всеки индивидуално. Колкото по-голяма група хора са в синхрон, толкова по-голям е обществения ефект.
Това са философските основи на астрологията.
« Последна редакция: Април 26, 2021, 11:46:32 pm от starinthenightsky »

0zz

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #143 -: Април 27, 2021, 12:21:15 am »
От всички сегашни партийни лидери само Христо Иванов е бил на 7 години през 80те години. Може и за друг да става дума в пророчеството. И така, ще има нови избори. Този път вече ще чакам жената.  ;D

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #144 -: Април 27, 2021, 12:47:49 am »
Не знам дали да не съжалявам нас повече. Колкото Слави повече се дъни

С какво се дъни Слави ? А с какво ние ? Все пак народните избраници са представителна извадка на обществото. Един вид заслужаваме си управниците. И професионалистите на първо място са хора и се случва да се разболяват. Не ти ли хрумна, че човекът все пак е болен и има нужда да се възстанови ? Представи си ти да не си в кондиция и да ти се изсипват хули и обиди от всички страни, как би се почувствала ? Или човещината нещо куца ? Онзи с менискуса и спешната не търпяща отлагане операция, не пропусна и пиар да си направи от престоя си в болницата. Ухилен до уши. Той никога не е спирал с пиара. В неговият стил. 

Де факто суверенът дава мандат на партията на Борисов, колкото да поеме "отговорност" при кауза пердута по дефолт. За партията на Трифонов дава мандат, само ако се следва някаква безпринципна позиция - на хора, които не са последователни. В случай, че държат да следват обявената предварително позиция и Слави не влиза в коалиции или в зависимост от подкрепата на някоя от системните партии, може от осана да се стигне до разпни го на Спасителя. ;D
И Борисов и Трифонов са само лакмус за нагласите в обществото.
« Последна редакция: Април 27, 2021, 04:05:16 am от starinthenightsky »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #145 -: Април 27, 2021, 05:09:32 am »
Както пишеш, И Борисов и Трифонов са само лакмус за нагласите в обществото.
И палачинката се обръща.
Ама аз не се радвам.
Апострофира скоро Акрукс, че не била обективна по Бойко, ти не си обективна по Слави.
Аз не съм обективна от това да се страхувам за бъдещето на децата ни и много ме вълнува този въпрос.
Разочарована съм от Слави, но както предвиждах, това е началото на края му, уморен и изтормозен е, боли го тялото, личи му, оттеглянето може и да е целенасочено. Професионално критикарите се увеличават, шоуто не е така блестящо, и визуално, и идейно. Заради дисциплината Сатурн му позволи дълголетие на екрана, но възвратът си е възврат, нови отговорности или край.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #146 -: Април 27, 2021, 05:50:59 am »
Хермес и Озз,
Според мен пророчеството на Севрюкова е или силно интерпретирано, или е станал развален телефон от много преразказване.
Защо пък ЮЗ България? Кое е ЮЗ? На запад от Якоруда, Пиринска Македония?
Мисля, че продажбата е по-скоро идейна, отколкото действително да бъде отхапано парче земя.
Поглед към картата показва че при границите около Свиленград, далеч на изток от ЮЗ има едно врязано гръцко парче, което мисля, че е пазител на Кърджали, буфер срещу лоши намерения. Има примери за отдалечена земя от основната част на дадена държава, но това се се установило в едни други времена. Мисля, че тези, които не ни обичат, ни пазят, гърците няма да си дадат своето, ако е под заплаха, примерът е Кипър и островите, въоръжението им до зъби и инвестициите в армията. Това е една от причините Западът да си затваря очите за някои техни слабости, добре плащат за отбрана. Това е причина Ердоган там да внимава, нищо че другаде е оперен, не му се влиза в сблъсък с неясен край. Но да, ако все пак се стигне до физическо отделяне, ще настане клане, след което нищо няма да е същото, вярвам в това.
За русата жена, че и руска... Не знам, дори Председателката е твърде стара за пророчеството, а и не виждам такъв потенциал. Хващаме се като удавници за надеждата. На този етап няма на хоризонта жена с голям характер и харизма, дори чернокоса или стара. Но я чакаме.
Шахматистката е род 1979 и е русолява  ;)

0zz

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #147 -: Април 27, 2021, 08:56:56 am »
Шахматистката не е от руски произход. Значи жената още не известна. Има време, ще чакаме. Ако при новите избори пак няма мнозинство, пак ще има избори и така ще стигнем до жената някой ден.  ;D

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #148 -: Април 27, 2021, 10:58:44 am »
Люба, разликата е, че нямам претенции да съм безпристрастна.
Всеки си има съдба. Никой не изниква ей така случайно в случаен момент. Неастрологично, който има нужда си търси отговорите в разни конспиративни теории, гадателки или като си потърси поредния сапун в лицето на някого, на който да делегира и личната си отговорност/безотговорност. В очакване на Годо. На някакъв имагинерен Спасител. Само за да си измие ръцете за собственото недоволство, че примерно градът е мръсен, но това не ни пречи да хвърляме боклуци през терасите. Да се правят специални дни за почистване на България, които дават пример и през останалото време от годината да хвърляме боклуци в общото, но да пазим нашето, защото общото слабо ни интересува. И после да плюем политиците що били такива или онакива. Що гледали своя интерес ? Ама нямаме нищо против да ни се падне ей така едно депутатско кюфте, нищо че следим как се раздават кюфтетата и заплатите на депутатите и изказваме недоволство ?
« Последна редакция: Април 27, 2021, 11:03:12 am от starinthenightsky »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Избори и нов парламент
« Отговор #149 -: Април 27, 2021, 11:39:00 am »
Русата жена е отдавна известна коя е. Направила си е и песен даже - https://www.youtube.com/watch?v=8TpIBidT9iI ;D