Автор Тема: Кармична/Съдбовна любов  (Прочетена 7219 пъти)

birliban

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Кармична/Съдбовна любов
« -: Юли 04, 2021, 01:56:46 pm »
Здравейте, тези редове са пропити с много болка и сълзи, както и надежда последно намиране на изход/решение. Дегенериращи отношения 5 години, трансформиращи бавно и болезнено душа, сърце, ум. Пет години зависимост, непрестанна борба със себе си, постоянни опити за излизане/тръгнане от тези отношения - безуспешни, затягайки примката все по-силно. Затова се обръщам, с молба за разтълкуване на картата ни по рожденните дати и дата на срещата, възможно ли е да става дума за кармични отношения и как би могло да се разреши тази карма? Ако не е възможно ще помоля за връзка/предложение за астролог. Който е изживял това, ще да почувства поне частица от това, скоето са пропити дните и нощите ми.

Ж - 01.07.1977/00:55
М - 11.12.1979/ часът е неизвестен

Събитие - 08.09.2016/преди обяд

"Ти знаеш ли колко е дълго туй “никога”? Не знаеш. Понякога тъй става, че му окъсява и отеснява пътят. И тогаз “никога” се превръща в днескашна нужда."
Редактиране на публикация

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #1 -: Юли 04, 2021, 04:45:42 pm »
birliban, картите Ви няма как да бъдат тук разтълкувани, защото се изисква много време. Но може да получите обща информация за сферата лични взаимоотношения, по данните на жената, ако посочите и местоживеене.
По посочената дата за срещата между мъжа и жената е необходим час и местоположение, за да се определи развитието и предназначението/защо саа се срещнали мъжа и жената.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

birliban

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #2 -: Юли 04, 2021, 07:53:48 pm »
Благодаря за отделеното внимание, Рени. Обстойно тълкуване на картите не ми е нужно, достатъчно ми е да "получа обща информация за сферата лични взаимоотношения", както и "определяне на развитието и предназначението/защо са се срещнали мъжа и жената". Необходимо ми е да знам, нуждая се от знание, сърцето ми да разбере. Жена е родена в София, среща също се състояла в София приблизително около 10-10.30 часа преди обяд. Мъж роден в Джебел.

Душите подобно на поточетата и растенията, също се нуждаят от дъжд, но по-различен - дъжд от надежа, от вяра, от нещо заради което си заслужава да живеят. Когато не вали такъв дъжд, всичко в душата умира, въпреки че тялото продължава да живее...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #3 -: Юли 04, 2021, 09:47:11 pm »
Добре. Ще построя картите и който ще желае ще тълкуваме. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

birliban

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #4 -: Юли 04, 2021, 09:57:45 pm »
Добре. Ще построя картите и който ще желае ще тълкуваме. :)

Благодаря

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #5 -: Юли 05, 2021, 02:38:50 am »
Здравейте, тези редове са пропити с много болка и сълзи, както и надежда последно намиране на изход/решение. Дегенериращи отношения 5 години, трансформиращи бавно и болезнено душа, сърце, ум. Пет години зависимост, непрестанна борба със себе си, постоянни опити за излизане/тръгнане от тези отношения - безуспешни, затягайки примката все по-силно. Затова се обръщам, с молба за разтълкуване на картата ни по рожденните дати и дата на срещата, възможно ли е да става дума за кармични отношения и как би могло да се разреши тази карма? Ако не е възможно ще помоля за връзка/предложение за астролог. Който е изживял това, ще да почувства поне частица от това, скоето са пропити дните и нощите ми.

Ж - 01.07.1977/00:55
М - 11.12.1979/ часът е неизвестен

Събитие - 08.09.2016/преди обяд

"Ти знаеш ли колко е дълго туй “никога”? Не знаеш. Понякога тъй става, че му окъсява и отеснява пътят. И тогаз “никога” се превръща в днескашна нужда."
Редактиране на публикация

Вярвам, че знам от какво са пропити дните и нощите ти... честно да ти кажа, не съм виждал по-труден транзит и ти съчувствам... стискай зъби, моли се и започни пост. Имало е и хубави моменти, като зимата на 2018-та... а сега е период на страдания, който ще отмине.

Кармично или не... никой обикновен човек не може да каже. Прикачил съм ти една книжка, която можеш да четеш.
« Последна редакция: Юли 05, 2021, 02:49:31 am от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #6 -: Юли 05, 2021, 09:42:07 am »
Всички по-големи любови са кармични/съдбовни.
Ти изглеждаш деликатна и емоционална натура. Емоционално налагаща се. Вероятно ти харесва да има повече драматизъм във взаимоотношенията ти.  Мечтател, романтик и идеалист. Периодът, в който си го срещнала предполага подобна специфика "трансформиращи бавно и болезнено душа, сърце, ум" Лична метаморфоза на емоционално ниво,  която може да те разтърси до дъно, чрез взаимоотношения. Това се предполага че е основната задача на срещата Ви. Емоционална осъзнатост, избистряне, метаморфоза. 2016 г. са на мода слънчеви затъмнения по оста Дева - Риби. В композита Слънцето и Меркурий Ви е в Дева, Луната в Скорпион и Венера в Риби. В събитийната - Слънце и ретрограден Меркурий в Дева. Управителят на изгряващия знак е Венера във Везни, в 12 дом, която е в квадратура с Плутон.

Чужденец, друговерец ли е човекът ? Игра на думи - той е Стрелецът - вълшебник, по който си губиш ума. Стрелецът като символика за теб е повод за обръщане с хастара наопаки.
« Последна редакция: Юли 05, 2021, 10:03:15 am от starinthenightsky »

birliban

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #7 -: Юли 05, 2021, 11:00:23 am »
Здравейте, тези редове са пропити с много болка и сълзи, както и надежда последно намиране на изход/решение. Дегенериращи отношения 5 години, трансформиращи бавно и болезнено душа, сърце, ум. Пет години зависимост, непрестанна борба със себе си, постоянни опити за излизане/тръгнане от тези отношения - безуспешни, затягайки примката все по-силно. Затова се обръщам, с молба за разтълкуване на картата ни по рожденните дати и дата на срещата, възможно ли е да става дума за кармични отношения и как би могло да се разреши тази карма? Ако не е възможно ще помоля за връзка/предложение за астролог. Който е изживял това, ще да почувства поне частица от това, скоето са пропити дните и нощите ми.

Ж - 01.07.1977/00:55
М - 11.12.1979/ часът е неизвестен

Събитие - 08.09.2016/преди обяд

"Ти знаеш ли колко е дълго туй “никога”? Не знаеш. Понякога тъй става, че му окъсява и отеснява пътят. И тогаз “никога” се превръща в днескашна нужда."
Редактиране на публикация

Вярвам, че знам от какво са пропити дните и нощите ти... честно да ти кажа, не съм виждал по-труден транзит и ти съчувствам... стискай зъби, моли се и започни пост. Имало е и хубави моменти, като зимата на 2018-та... а сега е период на страдания, който ще отмине.

Кармично или не... никой обикновен човек не може да каже. Прикачил съм ти една книжка, която можеш да четеш.

AlphaTauri, благодаря за съпричаността и подкрепата. Книжката ще ми е полезна. Може би ще отмине, но кое ли не зная..., но знам, че невидима сила ме тласка към самоунищожение. Лице, което не е моето, душа, която усещам чужда, непознати усещания като е радост и усмивка...

birliban

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #8 -: Юли 05, 2021, 11:32:15 am »
Всички по-големи любови са кармични/съдбовни.
Ти изглеждаш деликатна и емоционална натура. Емоционално налагаща се. Вероятно ти харесва да има повече драматизъм във взаимоотношенията ти.  Мечтател, романтик и идеалист. Периодът, в който си го срещнала предполага подобна специфика "трансформиращи бавно и болезнено душа, сърце, ум" Лична метаморфоза на емоционално ниво,  която може да те разтърси до дъно, чрез взаимоотношения. Това се предполага че е основната задача на срещата Ви. Емоционална осъзнатост, избистряне, метаморфоза. 2016 г. са на мода слънчеви затъмнения по оста Дева - Риби. В композита Слънцето и Меркурий Ви е в Дева, Луната в Скорпион и Венера в Риби. В събитийната - Слънце и ретрограден Меркурий в Дева. Управителят на изгряващия знак е Венера във Везни, в 12 дом, която е в квадратура с Плутон.

Чужденец, друговерец ли е човекът ? Игра на думи - той е Стрелецът - вълшебник, по който си губиш ума. Стрелецът като символика за теб е повод за обръщане с хастара наопаки.

С благодарност и към теб, starinthenightsky, за взетото отношение. Да, човекът изповядвам ислям и да, той е моята неизбежност. Няколко пъти изчетох изписано дотук, умът ми следвайки думите... това не е Любов. Тази дума, е примамка, зад която е скрита целта - Трансформация-промяна на всяка моя клетка.  Никога няма да изляза/спася от това състояние, това което мога да направя е да се сбогувам със себе си.

И още веднъж, благодаря на всяка една от вас, отзовала се и отделила време за мен, която и да съм аз.

Има неща, които се случват в живота ни, за да ни върнат към истинския път на нашата Лична легенда. Други изникват, за да можем да приложим всичко онова, което вече знаем, а трети се появяват, за да ни учат.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #9 -: Юли 05, 2021, 11:35:31 am »
Това са картите . Първата  е на жената. Втората карта е събитийната, картата на срещата
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

birliban

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #10 -: Юли 05, 2021, 12:37:50 pm »
За мен би било любопитно да прочета интерпретациите на профитата тук на въпросния транзит. Моя позната в момента преминава през същия. В резултат на раздяла преди две години жената все още не е напълно себе си, не може да се събере и посещава психолог. Желая ви от сърце достатъчно вътрешна сила, за да го преодолее те.

Благодаря, Bodra, за пожеланията. Транзитът го приемам за руска рулетка - ще оцелея ли или "отвъдното" ще ме призове. Какво се случва по време на този тразит, какъв би бил резултатът, отминавайки? Това, да знам, е предупрещение за връхлитащото неизвестно. Относно психолога, за да търсиш помощ е необходима воля за живот и сила, при мен има само тъга, умора и безсилие. За мен самата си, искам да знам, какво предстои и затова се нуждая от вашата светлина, която да озари пътя.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #11 -: Юли 05, 2021, 02:22:25 pm »
birliban,за кой точно транзит говорите ,че не се ориентирам.През 2017/2018г.Уран е стационарен в съвпад с точката на асц ти.Ти си асц овен и интерсептиран знак телец в 1ви дом.Два живота в един.Около тази възраст се преживява уранова опозиция ,а ти си с Уран на дсц.
Омъжена ли си?Човекът Х,женен ли е?Ако сте свободни,нищо не ви пречи ,ако сте заети/ангажирани и се обичате-отново нищо не може да ви попречи /раздели,защото няма нищо срамно и нередно в това да се разведеш и да влезеш в нова връзка.КОгато има любов,никакви оправдания не са приемливи.Стягай се,ще премине.Трябва време,ще станеш по-силна,отколкото можеш да си представиш.

birliban

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #12 -: Юли 05, 2021, 03:24:14 pm »
birliban,за кой точно транзит говорите ,че не се ориентирам.През 2017/2018г.Уран е стационарен в съвпад с точката на асц ти.Ти си асц овен и интерсептиран знак телец в 1ви дом.Два живота в един.Около тази възраст се преживява уранова опозиция ,а ти си с Уран на дсц.
Омъжена ли си?Човекът Х,женен ли е?Ако сте свободни,нищо не ви пречи ,ако сте заети/ангажирани и се обичате-отново нищо не може да ви попречи /раздели,защото няма нищо срамно и нередно в това да се разведеш и да влезеш в нова връзка.КОгато има любов,никакви оправдания не са приемливи.Стягай се,ще премине.Трябва време,ще станеш по-силна,отколкото можеш да си представиш.

Благодаря, Сафо. "На война като на война". Не съм запозната за кой транзит става дума, интересът ми към астрологията е на ниво любител.  Сега, макар и да се получи Искрено и лично, ще споделя - Разведена съм, окончатело спряхме да живеем заедно от м. 12.2017, а разводът е 5 години преди това. Катализатор за края на съвместното съжителство, дори и след развод, е въпросният мъж, който е семеен. ТОЙ НИКОГА НЯМА ДА СЕ РАЗВЕДЕ, НИКОГА, ако ще от любов да умре по мен. Но и аз няма и не искам да градя щастие върху чуждо нещастие, затова искам да си тръгна. За семейния му статус, разбрах няколко месеца след като връзката ни беше започнала и той случайно. Оттогава до ден днешен е моята епична борба за раздяла. Знам, че всеки заслужава щастие на тази земя - семеен или не, но ако знаех преди това, тази връзка НЯМАШЕ ДА СЪЩЕСТВУВА. Не знам на него какво му е, но моята душа гори в ада. И тук не става въпрос за мен като любовница (темата не искам да се измества) и търсене успокоителни/оправдателни думи, а за моето състояние и отношенията ни с този мъж, който прониква в същността, чрез манипулация наречена обич. Какво ще се случи с НАС, с него и с мен, дали ще има ли някога друг до мен, или ще се превърне в хронично прогресиращо разстройство, неконтролируемо от моята сила и желание.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #13 -: Юли 05, 2021, 07:10:20 pm »
birliban, предразположена сте да влизате в конфликтни връзки у7 Венера съвпа с у1 Марс и/или вие самата провокирате другия. Създавате впечатление на жена, която е готова да си сътрудничи с другия, да е приспособима, покорна/ съвпада е в Телец/, но всъщност това е резултат от липсата на самочувствие, Венера квадрат Сатурн, Луна в Козирог. Съществува конфликт, разкъсана сте между желанието за постигане на хармония и стремежа да се утвърждавате. За вас е важно или имате очаквания вашите близки връзки да са хармонични, романтични, стабилни. Венера тук напарво е удушила Марс, обезсилен е  или вашата крачка, желания, действия, зависят силно от другия. Изчезнала е автономиятам а това е пагубно за Венера, коят е в знак, на своето достойнство. След като Венера и Марс така силно са се вкопчили един в друг, значи и вие така се вкопчавате във връзките си. Ами ако другоят няма такава необходимост ? Всеки път, когато е активиран този съвпад, сте в позиция да овладявате малко по малко това желание някой да се нуждае от вас и вие да се нуждаете от някой, да се научите да пускате на свобода натрупаните емоции, чувства.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

birliban

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #14 -: Юли 05, 2021, 09:11:01 pm »
birliban, предразположена сте да влизате в конфликтни връзки у7 Венера съвпа с у1 Марс и/или вие самата провокирате другия. Създавате впечатление на жена, която е готова да си сътрудничи с другия, да е приспособима, покорна/ съвпада е в Телец/, но всъщност това е резултат от липсата на самочувствие, Венера квадрат Сатурн, Луна в Козирог. Съществува конфликт, разкъсана сте между желанието за постигане на хармония и стремежа да се утвърждавате. За вас е важно или имате очаквания вашите близки връзки да са хармонични, романтични, стабилни. Венера тук напарво е удушила Марс, обезсилен е  или вашата крачка, желания, действия, зависят силно от другия. Изчезнала е автономиятам а това е пагубно за Венера, коят е в знак, на своето достойнство. След като Венера и Марс така силно са се вкопчили един в друг, значи и вие така се вкопчавате във връзките си. Ами ако другоят няма такава необходимост ? Всеки път, когато е активиран този съвпад, сте в позиция да овладявате малко по малко това желание някой да се нуждае от вас и вие да се нуждаете от някой, да се научите да пускате на свобода натрупаните емоции, чувства.

Предварително моля за извинение, ако Ви засегна със следващото - Моята натална карта ли тълкувате?, защото не се съгласявам с написаното. Не припознавам себе си и то в сегашния момент. Не съм покорна, напротив опърничава съм, също така не страдам от чувство за малоценност. Не съм романтична. Да, важно е човекът до мен да е на моята емоционална вълна и връзката да е стабилна, противното на това били се нарекло връзка? Да, била съм прекалено всеотдайна за другия човек, и тази връзка ме научи - че непоискано добро не е добро. Емоциите и чувствата не са подтискани в мен, дори и с цената на конфликт, споделям мислите и усещанията си. Да, вкопчвала съм се в предишни връзки, но...  точно поради тази причина се разведох - исках моята сбовода, исках моята независимост. В момента, този мъж, който е до мен ме прави ментално зависима и контролирана чрез вменяване на вина, страх какво ще каже, какво ще направи, всяка дума и действие което не му хареса е последвана от жестокост, но не във физическия смиъл. Той е доминантен.
« Последна редакция: Юли 05, 2021, 09:39:05 pm от birliban »