Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 115988 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13605
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: %u041E%u0431%u0449%u0438 %u0445%u043E%u0440%u0430%u0440%u0438
« Отговор #1200 -: Юни 28, 2024, 10:14:39 pm »
Излязоха много странни символи след редакция.
Ако на някого се занимава... въоросът ми е дали с мъжа ми ще сменим къщата до 3 месеца. Снощи и тази стурин много го ядсаха. Мен също де... та се чудя дали до 3 месеца с мъжа ми ще сменим къщата (дано бабата си тръгне, но това няма как да стане, има къде да отиде, но не желае) също така резонира с това, което акрукс каза за последния ми хорар, че въпросът ми ще се обезсмисли. Ако сменим жилището дали ние, дали тя, наистина въпросът се обезсмисля.
Мъжът ти и неговата баба по бащина линия са представени от Уран в техен 4д. – те са си в техния фамилен дом, но твоя 4д е представен от ретро планета и да не се върнеш откъдето си дошла? Мъжът ти ви обича теб (Слънцето) и детето (Меркурий), но си обича и къщата (Венера) и няма да хукне по квартири, за да ти угоди на горделивия характер. Смири се малко, майка си вече, виждаш как се гледа дете, гради семейство и дом, имай малко уважение към тази възрастна жена, ако нея я нямаше, нямаше да го има мъжа ти и къщата му.

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Общи хорари
« Отговор #1201 -: Юни 29, 2024, 01:55:08 am »
Акрус, благодаря за отговора, но аз нямам отношение към техния спор от година поне. Напротив, казах на мъжа си, че не желая скандали и съм свикнала там. Казах му да не се карат. Аз задавам въпроса, не я харесвам, но в случая нямам вина, нито пък съм показала неуважение, напротив, а може би той го е казал, защото беше много ядосан и аз го свързах с отговора ти към предишнуя хорар. Иначе да, там, откъдето съм дошла съм в момента, но с него и по негово предложение. Ще се постарая да приключа с личната драма  :)
Благодаря отново :)  :-*
« Последна редакция: Юни 29, 2024, 02:03:50 am от vivi »

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Общи хорари
« Отговор #1202 -: Юни 30, 2024, 10:22:05 am »
Подготвям проектно предложение, до голяма степен дали ще бъде прието зависи от мнението на Х, назован по име. Въпросът (карта от преди два-три дни) е дали моето предложение ще  бъде добре прието от Х?

На пръв поглед аспектирането изглежда благоприятно - тригон и секстилите между Луната и двата сигнификатора, има рецепция между няколко планети - Венера, Луната, Юпитер У9, Меркурий У3 - всичко зависи от няколко човека, а последен аспект на Луната е с Меркурий - т.е. ОК.
Но от друга страна моят сигнификатор Марс У1 е в Д1 перегрин в Телец, подвластен изцяло на У7 Венера, т.е. всичко зависи от Х, представен от Венера, а тя не се интересува особено от Марс и е в 4 дом от него - т.е. края (на проекта?), от друга страна е Венера е изгорена от Слънцето У6; а Луната е в 12д (изолация) или по-позитивно: в Д6 на Х, на излизане от съвпад със Сатурн (трудности, забавяне), но пък Сатурн е У11/У5.
« Последна редакция: Юни 30, 2024, 03:02:48 pm от terrarossa »