Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 112406 пъти)

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Общи хорари
« Отговор #1185 -: Юни 06, 2024, 03:33:24 pm »
Много благодаря, акрукс  :-*

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Общи хорари
« Отговор #1186 -: Юни 08, 2024, 11:32:45 pm »
Много се извинявам, снимката не се е била прикачила.  Баба е на баща му, който е починал, майка.
Щом е баба на мъжа ти по бащина линия, т.е. майка е на починалия ти свекър, значи е представена от 1д. с упр. Венера в 9д. Сатурн и Нептун са в нейния дом на здравето, а Сатурн дава стар и хроничен проблем; в сходящ квадрат с Венера У1, със Слънцето, с Меркурий, Юпитер и с Луната, сигнификатор на въпроса.
АС е в ранен градус, не си започната с подробности около въпроса, впоследствие ще се разбере нещо, което ще обезсмисли въпроса. За самата нея, за мъжа ти, както и за тебе, наскоро са настъпили промени. КОнкретно на въпроса отговорът ми е Не, няма да се излекува и оздравее.

Тук акрукс е казала, че ще се разбере нещо, което ще обезсмисли въпроса. Стана по-скоро, отколкото очаквах. С мъжа ми имаме сериозни дразги и вероятно ще се разделим, та въпросът наистина се обезсмисля.
Все пак ще кача хорар, ако искате да погледнете, въпросът ми е ще се разделим ли с мъжа ми, въпреки че отговорът е 99% положителен.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13595
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1187 -: Юни 09, 2024, 11:21:06 am »
С мъжа ми имаме сериозни дразги и вероятно ще се разделим, та въпросът наистина се обезсмисля.
Все пак ще кача хорар, ако искате да погледнете, въпросът ми е ще се разделим ли с мъжа ми, въпреки че отговорът е 99% положителен.
Луната е в дом 7 и управлява дом 7, и показва въпроса, че те интересуват партньора и отношенията с него, предстои да извърши хармоничен аспект със Сатурн, твоят у-л в хорарната карта, няма да се разделите, а заздравите връзката между вас. Все пак управителите на 5-ти и 4-ти дом за вас двамата  са в хармоничен аспект, отминал апскет, но действащ, тъй като за мъжа У4 и У5 – Плутон е ретрограден, може би има отдръпване назад по отношение на дом, семейство, дете и романтични чувства, а другият у-л на споменатите два дома е пред смяна на знак, но споко, няма да се разделите. На този етап нещо в интимната област куца, обърни внимание на тази част от съвместния живот, любовта и детето са едно, но мъжът има нужда от секс, най-доброто средство за сдобряване и изглаждане на отношения е мачкането на чаршафа :)

Bodra

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 74
Re: Общи хорари
« Отговор #1188 -: Юни 09, 2024, 12:44:06 pm »
Дадох пари назаем на Х. Ще ми върне ли Х. парите?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13595
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1189 -: Юни 09, 2024, 04:08:47 pm »
Дадох пари назаем на Х. Ще ми върне ли Х. парите?
слагайте карти от астроком, че са по-четливи
сега тази трябваше да я построя отново, за да видя куспидата на 2-ри дом
Меркурий У1, У2 за теб е извършил съвпад с Юпитер съУ1, съУ2 на Х., което показва, че е взел пари от теб, но предстои Мерурий да извърши квадрат с Нептун У1, У2 на Х. и според мен няма да ги върне

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Общи хорари
« Отговор #1190 -: Юни 09, 2024, 04:20:51 pm »
С мъжа ми имаме сериозни дразги и вероятно ще се разделим, та въпросът наистина се обезсмисля.
Все пак ще кача хорар, ако искате да погледнете, въпросът ми е ще се разделим ли с мъжа ми, въпреки че отговорът е 99% положителен.
Луната е в дом 7 и управлява дом 7, и показва въпроса, че те интересуват партньора и отношенията с него, предстои да извърши хармоничен аспект със Сатурн, твоят у-л в хорарната карта, няма да се разделите, а заздравите връзката между вас. Все пак управителите на 5-ти и 4-ти дом за вас двамата  са в хармоничен аспект, отминал апскет, но действащ, тъй като за мъжа У4 и У5 – Плутон е ретрограден, може би има отдръпване назад по отношение на дом, семейство, дете и романтични чувства, а другият у-л на споменатите два дома е пред смяна на знак, но споко, няма да се разделите. На този етап нещо в интимната област куца, обърни внимание на тази част от съвместния живот, любовта и детето са едно, но мъжът има нужда от секс, най-доброто средство за сдобряване и изглаждане на отношения е мачкането на чаршафа :)
Акрукс, отгово блаходаря!  :-* много хубаво и обнадеждаващо звучи...