Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 97711 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #270 -: Юли 05, 2022, 12:55:59 pm »
Ще започна ли работа до два месеца?
ОВ-Не
Рени беше точна. :)
А ти търсеше ли си работа, регистрира ли се в бюро по труда или ти повлия на подсъзнателно ниво отговора на Рени, че няма да започнеш работа?  :) Луната е с последен хармоничен аспект, удовлетворена ли си от крайното развитие по въпроса? Картата е преди Новолуние, Луната У3 ще се съедини със Слънцето У4 - домът и семейството ли бяха пречка да си търсиш работа, макар че ти реално нали работиш от дома за мъжа си, тъй че всъщност въпроса ти се отнася за нова работа по 11д., а там Венера У1, У6 е в съвпад с Юпитер У11 - все някакъв нов ангажимент трябва да имаш по Венера, Юпитер и Нептун в Риби - козметика, фитокозметика, фотография, йога, билки, спа

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Общи хорари
« Отговор #271 -: Юли 05, 2022, 07:35:47 pm »
Ще започна ли работа до два месеца?
ОВ-Не
Рени беше точна. :)
А ти търсеше ли си работа, регистрира ли се в бюро по труда или ти повлия на подсъзнателно ниво отговора на Рени, че няма да започнеш работа?  :) Луната е с последен хармоничен аспект, удовлетворена ли си от крайното развитие по въпроса? Картата е преди Новолуние, Луната У3 ще се съедини със Слънцето У4 - домът и семейството ли бяха пречка да си търсиш работа, макар че ти реално нали работиш от дома за мъжа си, тъй че всъщност въпроса ти се отнася за нова работа по 11д., а там Венера У1, У6 е в съвпад с Юпитер У11 - все някакъв нов ангажимент трябва да имаш по Венера, Юпитер и Нептун в Риби - козметика, фитокозметика, фотография, йога, билки, спа
Акрукс,не се регистрирах в бюрото по труда.И да,домът и семейството ми бяха пречка да си търся работа,против са.Нов ангажимент имам,мисля целенасочено се действа от страна на ММ.Озеленявам,интериор и дизайн ,избирам обзавеждане.Билки наистина събирам,основно за чай и лична употреба.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Общи хорари
« Отговор #272 -: Юли 05, 2022, 07:37:53 pm »
Благодаря ви, Рени, Корея, Сафо! Ще дам ОВ, ако все пак излезе истината!

Вече имам ОВ - Да, излъгал ме е и ме върти яко.
maimunka365,Меркурий на човека ,какви аспекти прави и в кой знак е,ако можеш да споделиш?

Сафо, ако часът е верен - Меркурий на асц Везни квадрат Юпитер, квадрат Луна/Сатурн.
maimunka,благодаря!

Турмалин

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Общи хорари
« Отговор #273 -: Юли 06, 2022, 02:07:05 pm »
Здравейте,

Аз съм нова тук, но съм любител и бих искала и аз да се включа в хорарите. Прикачам картата на хорар "Жива ли е Ружа Игнатова?", като въпроса зададох аз самата. Имам колега, който каза, че познава нейни познати "съдружници", а тези хора не си поплюват. Последно май тя се е изплашила като е видяла мащаба на измамата и е била решила да се откаже, това разбира се е непотвърдена информация.
У1 Плутон е 3 дом - може брат ѝ да има информация за нея, но да мълчи, ретрограден, има аспекти към Луната, Марс и Нептун. У8 е в 8ми дом и в знак, в който не се чувства добре, а Луната е 4ти след 8ми, т.е. да не е вече между живите. Като Луната прави от 11ти опозиция към Нептун, т.е. може да е имала връзка с някой от тези "съдружници"

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Общи хорари
« Отговор #274 -: Юли 06, 2022, 02:35:58 pm »
По тази карта и този въпрос аз гледам Ружа по дсц и за мен отговорът е, че категорично е жива. Вероятно слухът за сменена визия е верен, макар да го е направила с неохота, уран с възел в 1, каре луна Венера и нов знак на диспозитора на венерата и луната.
Мъж/е са й помогнали/помагат. Марс в 12, нов, диалогичен, неин знак. Вероятна сделка със съдружниците.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Общи хорари
« Отговор #275 -: Юли 06, 2022, 04:52:48 pm »
Здравейте,

Аз съм нова тук, но съм любител и бих искала и аз да се включа в хорарите. Прикачам картата на хорар "Жива ли е Ружа Игнатова?", като въпроса зададох аз самата. Имам колега, който каза, че познава нейни познати "съдружници", а тези хора не си поплюват. Последно май тя се е изплашила като е видяла мащаба на измамата и е била решила да се откаже, това разбира се е непотвърдена информация.
У1 Плутон е 3 дом - може брат ѝ да има информация за нея, но да мълчи, ретрограден, има аспекти към Луната, Марс и Нептун. У8 е в 8ми дом и в знак, в който не се чувства добре, а Луната е 4ти след 8ми, т.е. да не е вече между живите. Като Луната прави от 11ти опозиция към Нептун, т.е. може да е имала връзка с някой от тези "съдружници"
Жената, за която питате е представена от Венера в близнаци, в нейн 2ри дом. Венера не е аспектирана, не е ранена от малефици. Дсц е съвпад с не подвижната звезда Шератан, която дава неочаквано богатство, но също така необмислени постъпки, рани/травми по главата. Луната е сх. аспект тригон Плутон, би трябвало да е Да. Жената пътува, или води разговор, счетоводство, сметки и т. н. по време на задаване на въпросът.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #276 -: Юли 06, 2022, 11:57:12 pm »
Моля, помогнете по хорара - "Дали ще успея да взема изпита по Х от първия път?"

Материалът по въпросния предмет е огромно количество. Не искам да претупвам, защото е много важна дисциплина и ми е интересно. Но вече се чувствам много изтощена, уморена, прекалено разсеяна и сили нямам вече...
Носят се какви ли не истории за въпросната катедра и за сложността на изпита, тъй като е многокомпонентен.

Благодаря!

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Общи хорари
« Отговор #277 -: Юли 07, 2022, 04:56:32 am »
Романтика, за да заработи тригонът на Луна със Сатурн, ще трябва да се самозазидаш някъде и да учиш, учиш... Пълно отдаване на Сатурня.
Всяко комбиниране с летни приключения трябва да отиде в каторга.
Успех!
П. С. Но и не забравяй, че веднъж се живее, и ако решиш да му отпуснеш края, няма да свърши светът.  ;)

Турмалин

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Общи хорари
« Отговор #278 -: Юли 07, 2022, 09:34:14 am »
Благодаря ви Люба и Сафо, аз също така разглеждах хорара, от 7ми дом като става въпрос за друг човек, но приятелка ме посъветва да го гледам от гледната точка на човека (1ви дом), за който става въпрос. А може би тук натежа и моето мение, че майка не може така лесно да зареже малката си дъщеря и да изчезне без да я вижда повече и по-скоро е умряла.   ::)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #279 -: Юли 07, 2022, 02:51:24 pm »
Благодаря ви Люба и Сафо, аз също така разглеждах хорара, от 7ми дом като става въпрос за друг човек, но приятелка ме посъветва да го гледам от гледната точка на човека (1ви дом), за който става въпрос. А може би тук натежа и моето мение, че майка не може така лесно да зареже малката си дъщеря и да изчезне без да я вижда повече и по-скоро е умряла.   ::)
Майка може да си наложи да не вижда децата си, колкото и да ги обича, когато трябва да спаси кожата. А и нали Интерпол я издирва, а те не търсят труп... Определено е сменила визията си – подмладена и неузнаваема; Може да е имала здравословен проблем, но е жива и ще остане в чужбина.
Абе ти да не си кандидат за наградата на ФБР - 100 хиляди $  :) Брат ѝ е в щатски затвор, осъден е на 90г.
« Последна редакция: Юли 07, 2022, 02:53:42 pm от akruks »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #280 -: Юли 07, 2022, 02:59:02 pm »
Моля, помогнете по хорара - "Дали ще успея да взема изпита по Х от първия път?"

Благодаря!
Мда, има шанс да го вземеш от първи път, успех!

Merry

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
Re: Общи хорари
« Отговор #281 -: Юли 10, 2022, 09:39:09 am »
Привет на всички! Пускам хорарна карта с въпрос "ще си купят ли скоро нова кола? " Търся активно, но започвам да се губят тотално от много обикаляне, километри, съвети на знаещи и прочие. А ми е важно. Ще е втора употреба, но пък имам условия и не искам да се хвърлям на сляпо. Знам, че Меркурий е ретро, но ми се ще поне средата на юни най-късно да съм намерила "моята кола"
Огромно благодаря на всеки решил да се включи! 😘
Привет на всички 😊, давам обратна връзка по този хорар от 15  стр. Да, на 1 /07 си получих колата 🍀 Известно време изчаках и последно в края на май началото на юни поднових търсенето по съвет на Сафо и Акрукс. Изборът и покупката бяха изцяло по интернет нет с доставка пред дома. По скъпа от предвиденото, с 1год. гаранция и бяла, това изобщо не го очаквах от себе си като избор. Не знам в астрологията на коя планета отговаря бялото.. Благодаря на Сафо и Акрукс 🙏💕 за вярното тълкуване!
Прекрасна неделя на всички ☺

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Общи хорари
« Отговор #282 -: Юли 10, 2022, 12:19:55 pm »
Merry, Луната на к3,. Луната освен сребро е и бял цвят.
« Последна редакция: Юли 10, 2022, 12:22:59 pm от Сафо »

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #283 -: Юли 10, 2022, 03:53:31 pm »
Привет... Понеже тази година си развалих отношенията с много хора, пуснах хорар Ако аз потърся човекът Х, ще иска ли да говори с мен?
Не знам да опитам ли..

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Общи хорари
« Отговор #284 -: Юли 11, 2022, 10:27:46 am »
Привет... Понеже тази година си развалих отношенията с много хора, пуснах хорар Ако аз потърся човекът Х, ще иска ли да говори с мен?
Не знам да опитам ли..
Ако ти го потърсиш,да,ще говори с теб.Но ,човекът не се интересува от теб на този етап.Представен е от Венера в близнаци,комуникативен е,но няма отношение към Марс,тоест,теб.