Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 97796 пъти)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #285 -: Юли 11, 2022, 01:35:19 pm »
Благодаря!

Merry

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
Re: Общи хорари
« Отговор #286 -: Юли 11, 2022, 02:12:53 pm »
Merry, Луната на к3,. Луната освен сребро е и бял цвят.
Благодаря, Сафо! 😘

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #287 -: Юли 11, 2022, 08:03:21 pm »
Привет на всички 😊, давам обратна връзка по този хорар от 15  стр. Да, на 1 /07 си получих колата 🍀 Известно време изчаках и последно в края на май началото на юни поднових търсенето по съвет на Сафо и Акрукс. Изборът и покупката бяха изцяло по интернет нет с доставка пред дома. По скъпа от предвиденото, с 1год. гаранция и бяла, това изобщо не го очаквах от себе си като избор. Не знам в астрологията на коя планета отговаря бялото..
Със здраве да я ползваш/ползвате, че въпросът беше "ще си купят ли скоро кола"!
Кои трябваше да я купят така и не разбрах, майка ти или свекъра? Бяло и сребристо са по Луната.
При колите бялото е най-евтин цвят.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #288 -: Юли 11, 2022, 08:12:02 pm »
Благодаря ви, Рени, Корея, Сафо! Ще дам ОВ, ако все пак излезе истината!

Вече имам ОВ - Да, излъгал ме е и ме върти яко.
Аз нещо не разбирам, останах с впечатление, че сте в неангажиращи отношения, в които никой нищо не дължи на другия, изведнъж те върти…
Освен ти да си била с очаквания за нещо повече, а човекът не
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #289 -: Юли 11, 2022, 08:16:46 pm »
Привет... Понеже тази година си развалих отношенията с много хора, пуснах хорар Ако аз потърся човекът Х, ще иска ли да говори с мен?
Не знам да опитам ли..
  Луната У3 на Х. е в твоя 1д и в сходящ хармоничен аспект с твоя У3., може би той ще инициира разговор с теб, ще имате комуникация.

Merry

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
Re: Общи хорари
« Отговор #290 -: Юли 11, 2022, 08:25:54 pm »
Привет на всички 😊, давам обратна връзка по този хорар от 15  стр. Да, на 1 /07 си получих колата 🍀 Известно време изчаках и последно в края на май началото на юни поднових търсенето по съвет на Сафо и Акрукс. Изборът и покупката бяха изцяло по интернет нет с доставка пред дома. По скъпа от предвиденото, с 1год. гаранция и бяла, това изобщо не го очаквах от себе си като избор. Не знам в астрологията на коя планета отговаря бялото..
Със здраве да я ползваш/ползвате, че въпросът беше "ще си купят ли скоро кола"!
Кои трябваше да я купят така и не разбрах, майка ти или свекъра? Бяло и сребристо са по Луната.
При колите бялото е най-евтин цвят.
Благодаря много, Акрукс 😘
Абсолютно сама финансирам, няма външна помощ, важно е здраве да има!

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #291 -: Юли 11, 2022, 09:09:25 pm »
Akruks, честно казано колкото и да се надявам не мисля, че ще ме потърси. Искам аз да иницирам разговор, но не знам дали е желано това от отсрещната страна... Виждаш ли такова нещо в картата

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #292 -: Юли 12, 2022, 09:53:04 am »
Аз не виждам желание на комуникация от човека, ти си в негов 12- ти дом.
Той пък е в твой 8- ми- вероятно приятелче за секс или човек , с когото си споделяла съкровени неща.
Няма хубави аспекти между ваши У1 и У3, та и да има разговор, той няма да е това, което очакваш, а просто любезност в името на доброто старо време.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Общи хорари
« Отговор #293 -: Юли 12, 2022, 02:02:16 pm »
Явно само аз виждам тук готовност от него да комуникира и дори активност. Но и вероятно повторение на колизията.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #294 -: Юли 12, 2022, 02:42:19 pm »
За първи път има толко противоречиви мнения за хорар, който пускам...  ::) тотално съм объркана.. Аз самата се хващам за някой дребен аспект и си вярвам, че ще стане нещо, но сигурно така ми се иска.. Скед всяко мнение по картата ту тръгвам да го търся, ту се отказвам..

Корея, предполагам съм в негов 12д,понеже криеше от хората, че общуваме
« Последна редакция: Юли 12, 2022, 02:43:53 pm от 666 »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Общи хорари
« Отговор #295 -: Юли 12, 2022, 02:47:29 pm »
Мненията не са противоречиви, напротив. Въпросът ти е  :"Ако аз го потърся, ще говори ли с мен?" Да, ще говори. Почти всеки е написал това. Но, ако го потърсиш, разбира се.... Ако не го потърсиш, как ще говори с теб? Ти задаваш въпрос с АКО😉

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #296 -: Юли 12, 2022, 02:58:24 pm »
Така е, Сафо. Обърква ме така да кажа "пълнежа" на хорара, който стои зад моя въпрос. Тоест този разговор дали ще има смисъл, дали е желан, дали ще постигна нещо въобще. Защото се надявам да има смисъл, но ако е просто "как си, добре съм" не, мерси...
Искам да положа усилия, ако си струва.
Например най - близката ми приятелка ме блокира без причина и обяснение, мъжа й също. Без нищо да е ставало. Там не желая и да се пробвам, това е подигравка с годините приятелство, които имахме. Но случая с този хорар е друг и съм на кантар..

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #297 -: Юли 12, 2022, 03:06:50 pm »
Романтика, за да заработи тригонът на Луна със Сатурн, ще трябва да се самозазидаш някъде и да учиш, учиш... Пълно отдаване на Сатурня.
Всяко комбиниране с летни приключения трябва да отиде в каторга.
Успех!
П. С. Но и не забравяй, че веднъж се живее, и ако решиш да му отпуснеш края, няма да свърши светът.

Мда, има шанс да го вземеш от първи път, успех!

Благодаря ви! Успях, но не съм доволна от резултата.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Общи хорари
« Отговор #298 -: Юли 12, 2022, 08:40:58 pm »
romantika,браво на теб ,на Люба и Акрукс също,за верния прочит по картата.Но с Юпитер в твой 1ви,каквато и да е оценката,няма да си удовлетворена. ;)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #299 -: Юли 12, 2022, 08:53:10 pm »
romantika,браво на теб ,на Люба и Акрукс също,за верния прочит по картата.Но с Юпитер в твой 1ви,каквато и да е оценката,няма да си удовлетворена. ;)

Цитат
.Но с Юпитер в твой 1ви,каквато и да е оценката,няма да си удовлетворена 
Ако при такава ситуация не е, то при коя ще е ? ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“