Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 98215 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #405 -: Август 11, 2022, 03:38:48 pm »
Люба, понеже въпросът ти клони към здравословно състояние на квезита, аз бих разгледала картата по- различен начин.
Ти питаш, как да разчиташ Венера, която упр. на квезита. Венера е топла и влажна планета във влажен и студен знак, което на теория, не  е  лошо. Диспозиторът й е  Луна, студена и влажна планета във влажен и топъл знак, което не е точно нейната среда. Луната идва от аспект с Юпитер у8, който е ретро- върнала се е някакв акриза,  а фазата й е отразява качествата топло  сухо. Има излишък на влга, значи някъде има задържане на слуз. Венера, ще смени знак, но влизайки в Лъв, ще се чувства още по-зле, но диспозиторът й е силен, Луната също сменя фаза, където обаче ще се чувства по-добре, и в знак сходен с нейната природа.
Лечението.лекарствата,  Сатурн и той, Венера, нямат връзка- или вече не му влияят или трябва да се коригира дозата/ сатурн е на трон/. у7 и 10, лекарят и лечнието са били в твърд аспект, значи преценката на лекаря за заболяването е грешно. В 1-ви дом на квезита, са Марс и възела- вероятно се налага интервенци/някаква процедура с игла, Венера, тялото на квезита приема/ се нуждае от  това.
Преди Луната да направи последния аспект с Марс, се среща със Слънцето у 4, което е на трон, значи "краят " /"резултатът" ще се задържат 2-8 дни, 2-8 седмици, Луната и Слънце във фиксирани знаци, но в падащи домове.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #406 -: Август 11, 2022, 03:40:19 pm »
Предстои пълнолуние,опозиция на Луната със Слънце,накрая съвпад Сатурн и каре Марс.Как да кажеш нещо хубаво,освен, както казвам - това са само хорари!Често грешат и ,като тарото показват,проектират страховете ни.Гледай му натала.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #407 -: Август 11, 2022, 03:47:33 pm »
Няма значение каква е картата, тя отразява момент. Моментът е такъв какъвто е - жълт, червен, черен, радостен, тъжен. Проекциите са си наши човешки.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #408 -: Август 11, 2022, 03:51:46 pm »
Рени,как да няма,ако натала предвещава здраве нима един хорар ще е по -показателен за оздравяване?Нямам нужда от отговор де.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #409 -: Август 11, 2022, 03:59:20 pm »
Ребека, ако в  натала пише  "здрав като пън", тогава ще има ли хорар за здраве ?!
Човек, който пита себе си, винаги има нужда от отговори.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #410 -: Август 11, 2022, 06:42:43 pm »
Ребека, ако в  натала пише  "здрав като пън", тогава ще има ли хорар за здраве ?!
Човек, който пита себе си, винаги има нужда от отговори.  ;)
Безсмислен спор,защото към натала има прикрепени прогресии,транзити,дирекции и др  методи вкупом.Разбира се ,че разумното решение е да се гледа прогностика по натлната карта ,а не хорар за толкова сериозен въпрос.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #411 -: Август 11, 2022, 06:49:14 pm »
Няма спор. Наталната карта показва рождената конституция, хорарната карта, единствено може да определи какъв и къде е дисбаланса в момента. Няма нищо несериозно в хорарните карти.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #412 -: Август 11, 2022, 09:29:47 pm »
Преди 2г трябваше да ме оперират,тогава се обърнах към астролог и хорара крещеше "да, трябва операция", по транзити обаче имах само + аспекти отвсякъде, та в крайна сметка не ме оперираха,не се наложи. В хорара излезе според мен моята нагласа за операцията и съм повлияла.по принцип не вярвах,че е много възможно, но ето ..

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Общи хорари
« Отговор #413 -: Август 11, 2022, 10:13:48 pm »
666, това е особено мнение за форумист, който участва тук главно на хорарна тематика.

Така или иначе е все едно дали е или само мое налудничаво предположение, но за твоя профил съм със звездичка, че вероятно си от онези, мултиплицираните, които си имат мисия към основен участник тук. Това е, което мисля, дори съвсем да не е вярно, казвам си, няма да се обяснявам повече. От известно време съм с това съмнение.

И още, през февруари съобщаваш за особена бременност с близначета. Вероятно си загубила и второто, защото в следващите месеци темата рязко се сменя. Това, разбира се, е огромна лична женска трагедия, но няма последваща ОВ, затова го отбелязвам.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #414 -: Август 11, 2022, 10:31:44 pm »
Нищо не разбрах от поста ти. Ама нищичко. Каква мисия,към кого тук ,ъъ?! Обикновен човек,който до преди няколко години не знаеше що е то астрология,имам правен хороскоп при астролог и се запалих сама да чета това онова единствено по моя натал. Хорарите са ми безкрайно интересни,но осъзнавам, че не ме бива и не виждам нещата,които би трябвало. Много пъти пък аз мисля, че тук не приемате "фенове"на астрология та,а само хора,които доста разбират. Жалко, защото на мен ми е много интересно, но нямам капацитета да съм разбирач. Все пак не разбрах какво имаш предвид,но реших да се "представя".

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #415 -: Август 12, 2022, 12:12:25 am »
Явно ми е ден.
Мой познат/приятел/колега/седмодомник втора година бори тежки осмодомни болести, кампании, чужбина, отписван, оплакван, възкръстващ и после пак.
Как ще се развият нещата за него според вас? Как да я разчитаме тази Венера?
Можете да напишете директно каквото смятате.
За крайното развитие на въпроса за здраве се гледа 9д, Венера е извършила опозиция с К9, Луната в 9д с последен негативен аспект - квадрат с Марс У12 в негов 1д. Венера ще смени знак в рамките на хорара, преминава в Лъв, което я поставя в сходящ негативен аспект със Сатурн У9, а докато е в Рак нейният диспозитор Луната ще се съедини със Сатурн. Юпитер У8 при него е ретро - връщане назад към осмодомни теми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #416 -: Август 12, 2022, 09:20:45 am »
Преди 2г трябваше да ме оперират,тогава се обърнах към астролог и хорара крещеше "да, трябва операция", по транзити обаче имах само + аспекти отвсякъде, та в крайна сметка не ме оперираха,не се наложи. В хорара излезе според мен моята нагласа за операцията и съм повлияла.по принцип не вярвах,че е много възможно, но ето ..
Това като обратна връзка по кой от въпросите ти трябва да се приеме? И към кой астролог си се обърнала тогава – нямам спомен да си ми била клиент, а тук сме съфорумци, които споделяме мнение по споделени карти – хорарни, натални и други... Ти колко време отдели досега да се изкажеш по нечия чужда карта, ъъ?

https://astra.la/forum/index.php?topic=164.msg184032#msg184032 – 8 февруари 2020г. си задала въпрос:
Цитат
Здравейте! Много, много съм се уплашила и до понеделник ще се побъркам. Установи се, че имам гинекологичен проблем ( дали ще има операция или не  още не е решено), но вчера ме изненада докторката и, че вижда нещо странно над яйчника. Не разбрах къде точно и какво е, тя самата каза, че не е сигурна какво може да е ( някакво образувание) и понеделник съм на друг лекар. Но не мога да си намеря място, звучи ми страшно. Пуснах хорар Лечими ли са здравословните ми проблеми?
Моля, кажете поне нещо по картата, каквото се вижда. Може да е нещо и по червата..иначе гинекологичния проблем е ясен.

После на 10 март 2020г самата ти казваш, че ще ти правят операция при новия си хорарен въпрос:
Цитат
Здравейте! Много съм тъжна и притеснена  ??? ще ми правят гинекологична операция и пуснах хорар Ще забременея ли след операцията?
Всъщност то това й е целта...или поне вижда ли се дали ще мога по естествен път или инвитро? 5 и 8 дом са празни, аз нищо не мога да си разтълкувам...моля някой да се включи ,че какви страхове имам в главата си...
https://astra.la/forum/index.php?topic=164.msg184516#msg184516

Следва нов въпрос по същата тема на 14 март 2020г.
Цитат
Здравейте, пускам хорар Ще ми отменят ли операцията?
Тя е бърза процедура без болничен престой и има шанс и да се осъществи, за което много се моля...
https://astra.la/forum/index.php?topic=164.msg184682#msg184682

И още, и още... Определено ти е интересна хорарната астрология, но форумът не е безплатен онлайн оракул, където да се допитваш когато ти скимне, а после да се сърдиш и критикуваш, че не ти е познал някой...

« Последна редакция: Август 12, 2022, 09:29:10 am от akruks »

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #417 -: Август 12, 2022, 01:30:02 pm »
Кога съм негодувала ,че някой не ми е познал,особено пък ти?! Да видя?На по-миналата страница точно за твой хорар дадох Ов,ама както и да е. И форумът е безплатен,да, но явно искате да сте само отбран кръг хора. Преди питах някой дали ще ми обясни някои неща срещу заплащане,никой не се отзова. После пак питах,пак никой.. нямам против и да си платя ,но такива коментари са грозни при положение,че съм питала хора тук за заплащане.
Живи и здрави, жалко, че форумът е приятно място,но само за просветени. Всичко добро :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7370
Re: Общи хорари
« Отговор #418 -: Август 12, 2022, 03:05:38 pm »
Здравейте. Много моля за един спешен въпрос. Ще се състои ли виждането ни с човека Х?
Ну,заяц!И Акрукс спешно ти отговори,поне едно Извинявай да беше казало
« Последна редакция: Август 12, 2022, 03:10:01 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7370
Re: Общи хорари
« Отговор #419 -: Август 12, 2022, 03:07:34 pm »
Не се репликирайте, няма смисъл. Дори аз подминах коментара на Сафо.
 Но щом ти е интересно, Сафо,  относно" този същия" много искам да сме приятели, но неговите мераци развалиха всичко, объркаха ми главата. Явно няма да ни се получи на приятелски начела. Та това е, няма нужда да коментираш излишно. Впрочем, сега разбрах, че си жена, за заядливото го бях забелязала отдавна.