Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 97668 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #450 -: Август 27, 2022, 11:17:19 pm »
Аз често издирвам парфюми,имам емоционална памет с благоухания.Понякога надушвам нещо и ме връхлита цяла една отминала епоха с конкретен спомен.Понякога ароматите,вече не се произвеждат и ги има само на колекционерски цени.А най-голямо разочарование срещам ,когато ползвам любими преди ,които вече са ми тежки и ми прилошава.Съвременният тренд е много леко  ,ненатрапчиво ,ефирно,гурме ухание  ,което в повечето случаи е доста краткотрайно.Старата традиция беше с плътен и дълготраен аромат.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #451 -: Август 30, 2022, 01:39:00 pm »
Ще ме прощавате, че в последно време се ровя в живота на разни хора... Отново пускам един хорар.

"Коректен човек ли е Х.? Може ли да му се има доверие?"

Благодаря!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #452 -: Август 31, 2022, 10:49:02 am »
Ще ме прощавате, че в последно време се ровя в живота на разни хора... Отново пускам един хорар.

"Коректен човек ли е Х.? Може ли да му се има доверие?"

Благодаря!
Романтика, не е от най-коректни те, но не съм сигурна вече в коректността на хората по-принцип. К10 негов е силен. За някои хора, може би е коректен.

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Общи хорари
« Отговор #453 -: Септември 03, 2022, 02:03:01 pm »
Irko_birko, въпреки че знам приказката за мнението, което е като една част от тялото, носим си го, но не винаги е добре да го показваме, близнашкото надделява и да си кажа. Разказът ти е като доказателство на тезата ми, че тия животни насила ги ловят хората и ги карат да живеят като "кукли", под предтекст колко страдат навън, а дивашката им душица всъщност си иска нейното. От още по-друга страна няма начин да гледам у нас нещо, което ме дере и хапе. Както и да е, радвам се, че сте се намерили  :-*

Да, Лисана, напълно съм съгласна с теб. Ще я пробвам тези дни дали проявява интерес да излиза и ако го направи, няма да я спра. Осъзнавам, че всяко същество има нужда от свобода, а котките още повече. Но е и факт, че животът на улицата рядко предвещава нещо добро  ??? Благодаря ти за коментара!  ;)

irko_birko " Нали планетите, които се намират в 6 дом също се смятат за управители на котката? Ако е така, Марс доста добре я описва :) " по -скоро теб описват,случката с издирането и нуждата от лека мед.грижа. ;)

Бека, не се бях замислила, че всъщност 6-ти дом е и моето здраве  :) Благодаря ти!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #454 -: Септември 04, 2022, 03:55:44 pm »
Ще ме прощавате, че в последно време се ровя в живота на разни хора... Отново пускам един хорар.

"Коректен човек ли е Х.? Може ли да му се има доверие?"

Благодаря!
непостоянен човек, материалист е, ласкател и любезен, когато има изгода

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #455 -: Септември 04, 2022, 06:23:32 pm »
Романтика, не е от най-коректни те, но не съм сигурна вече в коректността на хората по-принцип. К10 негов е силен. За някои хора, може би е коректен.

непостоянен човек, материалист е, ласкател и любезен, когато има изгода

Благодаря за отговорите!
Да, държи се мило и любезно, но е изключителен материалист.

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Общи хорари
« Отговор #456 -: Септември 06, 2022, 10:25:02 pm »
Здравейте, приятели.
...
Лекувам котка от котешки инфекциозен перитонит, това по принцип е смъртоносно заболяване,но вече има някои излекувани котки с експериментално лечение.
....
Котакът освен перитонит има и други диагнози и картинката е пълна.
....

Какво според вас казват звездите?

Котката ще оздравее ли?
Днес, 19:35, София.
....
Ако някой има опит в хорари за животни, ще съм безкрайно благодарна ако помогне.

Помните ли този хорар, приятели? Намира се на страница 13-та от тази тема (съкратих цитата), от месец Април.

Котката към днешна дата е доста добре! Последните ѝ изследвания от Юли месец си бяха Ок.

Искам отново да благодаря на Аркукс, Рени, и другите, които се включиха.

Ако нещо рецидивира със сигурност ще пиша пак. Дължа ви поне обратна връзка, но засега, да чукам на дърво, всичко е нормално.


И за котколюбителите, информация - доскоро фаталната болест котешки инфекциозен перитонит вече има лечение, макар и доста експериментално (меко казано) и доста скъпо.

Поздрави и целувки!
I deserve the best.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #457 -: Септември 07, 2022, 09:31:56 am »
Още снощи ми хрумна да задам въпроса дали през следващата 1 година някой ще се опита да ми отнеме дома, в който живея, и ако да - как ще завърши това?

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Общи хорари
« Отговор #458 -: Септември 07, 2022, 10:19:29 am »
Аз питам какво е бъдещето на господин Управителя (на фирмата, в която аз работя)? Той е наемно лице, не е собственик на бизнеса.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #459 -: Септември 07, 2022, 10:29:29 am »
Още снощи ми хрумна да задам въпроса дали през следващата 1 година някой ще се опита да ми отнеме дома, в който живея, и ако да - как ще завърши това?
А как изобщо ти хрумват подобни въпроси,след като нямате кредити и т.н,кой ще има законово основание да ти отнеме дома?Пълен абсурд.Откъде-накъде?Само ти си наследник на твоите родители и твоя брат.Ако жилището е собственост на родителите ти,то единствен наследник си ти.Защо ти хрумват такива въпроси питам аз?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #460 -: Септември 07, 2022, 10:32:22 am »
Защото има много лоши хора, които си нямат друга работа, освен да тровят живота на хората и да измислят глупости.  И защото имаме от година и нещо ново съсед, който преди се опитваше да кара майка ми да продава гаража, тъй като въпросният има кола, а няма гараж, но аз не бих го дал дори под наем, защото ми трябва и ми върши добра работа.
Какво показва хорара?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #461 -: Септември 07, 2022, 10:35:51 am »
Защото има много лоши хора, които си нямат друга работа, освен да тровят живота на хората и да измислят глупости.  И защото имаме от година и нещо ново съсед, който преди се опитваше да кара майка ми да продава гаража, тъй като въпросният има кола, а няма гараж, но аз не бих го дал дори под наем, защото ми трябва и ми върши добра работа.
Какво показва хорара?
Веселин,никой не може да ти влезе в собственността.Огледай се около теб.Има и други хора.Разгледай и техните въпроси и хорари.
Аз например имам доста имоти,но никога не се замислям кой ми ги иска и кой ще ми ги вземе и такива неща.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #462 -: Септември 07, 2022, 10:38:17 am »
Аз питам какво е бъдещето на господин Управителя (на фирмата, в която аз работя)? Той е наемно лице, не е собственик на бизнеса.
Бъдещето на господина е обречено на провал като "Управител на фирмата"мисля.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Общи хорари
« Отговор #463 -: Септември 07, 2022, 10:39:23 am »
За Веско
Аз не бих била толкова категорична като Сафо, но не заради хорара, него не съм го гледала.
Имотните измами бълват. Зависи колко е голям залогът, апетитен имота, слаб собственика и силен гърба.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #464 -: Септември 07, 2022, 10:45:24 am »
Още снощи ми хрумна да задам въпроса дали през следващата 1 година някой ще се опита да ми отнеме дома, в който живея, и ако да - как ще завърши това?
Марс упр.на 7ми(другите)на к2 и няма аспект с Луната упр.на твоя 4ти дом.Луната в козирог описва дома ти.