Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 93522 пъти)

Bodra

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Общи хорари
« Отговор #690 -: Февруари 28, 2023, 09:05:13 am »
Моля за помощ. Тази сутрин не намерих талона на колата. Много неприятна ситуация. Ще съм благодарна, ако някой има желание да разтълкува картата.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #691 -: Февруари 28, 2023, 12:03:38 pm »
Моля за помощ. Тази сутрин не намерих талона на колата. Много неприятна ситуация. Ще съм благодарна, ако някой има желание да разтълкува картата.
А защо си сложила транзити за 13 януари 2023г? Объркваща е за гледане картата така...
Ще си намериш талона, провери някъде сред документи, свързани с чужбина, последно е бил в твоите ръце.

Bodra

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Общи хорари
« Отговор #692 -: Февруари 28, 2023, 02:13:17 pm »
Защото така съм се ошашкала, че изобщо не гледам... Извинявам се и благодаря. Ще дам обратна връзка скоро

Bodra

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Общи хорари
« Отговор #693 -: Февруари 28, 2023, 04:25:01 pm »
Значи, след като се успокоих и обмислих къде съм била и какво съм правила, обиколих местата, накоито съм била вчера - офиса, спортен център и магазин за дрехи. Талонът беше в магазинът за дрехи, продавачките го бяха прибрали при някакви книжа. Предполагам документи, свързани с ежедневната им работа. Така, че огромно благодаря на Akruks! Бъди здрава! Между другото, магазинът продава вносни дрехи. И да допълня, изхлузил се е от портфейла като съм вадила картата да плащам...
« Последна редакция: Февруари 28, 2023, 08:51:43 pm от Bodra »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Общи хорари
« Отговор #694 -: Март 03, 2023, 10:09:11 pm »
Ще пътуваме ли с Х до Гърция?
Заплюх си една кратка екскурзия, обаче има разминавания в инфото за нея.
Каро гледам картата, съм за отговор ДА.
И аз съм за Да.Ъглови планети-Венера и Марс.
Ще смените нещо-град,превозно средство-няма да е това,което е първоначално замислено.
Луната е сх.аспект Слънце,упр.на крайното развитие на въпроса.
Сафо и Теодор , оказахте се прави. По Великден сме на друго място в Гърция, отдавна мечтано от мен.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #695 -: Март 04, 2023, 05:47:11 pm »
Корея,благодаря за ОВ. :)

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Общи хорари
« Отговор #696 -: Март 13, 2023, 03:40:27 pm »
Дъщерята пита дали ще има повишение в работата.Тя си пита за себе си.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #697 -: Март 14, 2023, 07:02:32 am »
Магика,коя Луна да разглеждаме?Хорараната карта на коя от двете дати е построена?Ако е с Луна в стрелец,да.Последният аспект е тригон с Венера.Дъщеря ти е представена от Слънце в риби,в 8ми дом-интересува се от финансовата част на въпроса.Ще има бонус.

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Общи хорари
« Отговор #698 -: Март 14, 2023, 02:53:25 pm »
Благодаря!
Хорарната карта е от момента на задаване на въпроса вчера(часа в който пита).,идея нямам какъв е този 7.03
Това е картата,направих я на компютъра,но я снимах през телефона за да прикача по-лесно.
« Последна редакция: Март 14, 2023, 02:59:20 pm от Магика »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #699 -: Март 14, 2023, 04:20:48 pm »
Дъщерята пита дали ще има повишение в работата.Тя си пита за себе си.
Да, ще има повишение

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Общи хорари
« Отговор #700 -: Март 17, 2023, 06:59:08 am »
Реших все пак да задам въпроса дали ще ме мобилизират до края на годината и дали ще участвам в някакви военни действия? Прави ми впечатление точният квадрат между Марс и Меркурий в момента на задаване на въпроса.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #701 -: Март 17, 2023, 07:18:28 am »
Квадратът е отрицателен отговор по принцип.
Защо ще те мобилизират?Бивш военен ли си,или настоящ?
Ако те мобилизират,това означава,че всички мъже от 18 до 50/55 годишна възраст,ще бъдат мобилизирани.Кой политик, ще има неблагоразумието да го направи,кой има тази смелост?
Ти представяш ли си при такъв сценарии,какво ще настане?Това метежът в Румъния и публичният разстрел на Чаушеско ,ще е като лек водевил.
Нали всяка,или почти ,бг жена има син,мъж,любовник и т.н  ;)
Ще ви защитим Веско,споко .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #702 -: Март 17, 2023, 12:05:22 pm »
Реших все пак да задам въпроса дали ще ме мобилизират до края на годината и дали ще участвам в някакви военни действия? Прави ми впечатление точният квадрат между Марс и Меркурий в момента на задаване на въпроса.
ама той умрел бе  :D за Меркурий го казвам – в падение по знак, изгорял е и не на място в 12д.
Марс е квадрат и на Слънцето, и на Нептун, а с този риби стелиум в 12д. е добре да се погрижиш за душевното си здраве. Напълнил си главата с въображаеми образи, плод на конспиративни теории.
България е член на алианса, украинците не са, затова мобилизираха мъжете им, за да си защитават държавата. Мисли малко, преди да задаваш безпочвени въпроси.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Общи хорари
« Отговор #703 -: Март 17, 2023, 01:46:50 pm »
Благодаря ви много, Сафо и Акрукс! Румен Радев наскоро беше говорил за мобилизация, ако се наложи, така че не съм си измислил аз тези неща.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Общи хорари
« Отговор #704 -: Март 17, 2023, 01:51:27 pm »
Аа, то ако чакаме съвременната младеж да ни защитава, по- добре да купят десет слона и двайсет лъва от Африка.