Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 844753 пъти)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Събития и транзити
« Отговор #5565 -: Ноември 27, 2019, 04:34:42 pm »
Момичета ,някой може ли да хвърли едно око на мойта карта и да ми каже,някъде виждали се нещо положително изобщо,за рамките на три месеца ,всичко се обърна надолу с главата имам усещането ,че няма скоро да излезе от тая дупка.Разделих се с бившият ми мъж,преживях една прекрасна връзка,която също се разпадна и си страдам още ,останах без работа ,по приятели съм , заради влошените отношения със семейството ми и не виждам от никъде светлина в тунела,знам че това не е форум за жалване преди ,някой да е гракнал ,но ако може някой да ми погледне картата има шансове за излизане от тая дупка ще съм благодарна.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Събития и транзити
« Отговор #5566 -: Ноември 27, 2019, 04:59:51 pm »
Имам усещането,че в картата ми буквално е заложен провал във всичко с всичките,тия гадни аспекти.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #5567 -: Ноември 27, 2019, 10:28:38 pm »
Имам усещането,че в картата ми буквално е заложен провал във всичко с всичките,тия гадни аспекти.

Не знам за картата, но напредваш с правописа, още малко работа по запетайките, и ще си е направо прилично положението

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #5568 -: Ноември 28, 2019, 05:22:01 am »
Имам усещането,че в картата ми буквално е заложен провал във всичко с всичките,тия гадни аспекти.
Аделина,транзитен Уран е опозиция на Луната и квадрат Венера.
Чудя се само дали въобще научи нещо(астрологично)от дългогодишното ти висене по форуми?
Забелязвам,че някои съфорумци са тук само за да "смучат",искат,питат...........

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Събития и транзити
« Отговор #5569 -: Ноември 28, 2019, 08:07:10 am »
Не съм ,тук за това,но ако не си забелязала времето ми стига,толква че не съм влизала,потчти две години във форума.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5570 -: Ноември 28, 2019, 08:24:07 am »
Не съм ,тук за това,но ако не си забелязала времето ми стига,толква че не съм влизала,потчти две години във форума.
да беше сложила картата си, че я нямам на телефона
Запомнила съм, че имаш Луна в Скорпион, а транзитен Уран е в Телец, което ги поставя в опозиция- напрегнат аспект. Та оттам идва чувството, че нищо хубаво нямаш в хороскопа, лунната природа е чувствителна, свързана с вътрешните преживявания и душата, с дома и семейството, жените в него
Какво се случва с твоята дъщеричка, върна ли си родитрлските права?
Сатурн в момента как ти аспектира картата, ти не беше ли Козирог? В този случай Сатурн и Плутон ти мачкат Слънцето- самочувстеието, личната реализация и мъжете в живота. Юпитер от декември е в Козирог, в хармония с Луната ти и със Слънцето (ако е козе) :)
Нали знаеш, че личния хороскоп е карта с пътни знаци, но пътя всеки си изминава сам!

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Събития и транзити
« Отговор #5571 -: Ноември 28, 2019, 08:28:51 am »
Ето я картата.Заедно с транзитните.Но се чудя не е ли ранно ,да ги усещам Сатурн и Плутон,като те са в седми,а слънцето ми е в началото на осми дом.
« Последна редакция: Ноември 28, 2019, 08:52:44 am от adelina »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5572 -: Ноември 28, 2019, 08:59:58 am »
Ето я картата.Заедно с транзитните.
На този етап Уран ти оказва влияние- това, което написах вече за опозицията му с Луната, като всичко това при теб е раздуто (преувеличено) от нейния съвпад с Юпитер (натално).
Имаш напрегнат аспект между Слънце и Сатурн/Плутон, който ще бъде активиран от транзитни Сатурн/Плутон догодина, но понеже аспектите на тези планети са продължителни, се усещат много преди да станат точни. И на помощ очаквай добрия Юпитер догодина, винаги има светлинка в тунела, никога нещата не са толкова мрачни, както изглеждат, но нали си Козитог е разбираемо- мъжът ми има същото Слънце като твоето- по знак и градус, не се издържа напоследък покрай него. Не ми се мисли какво ще бъде като влезе и Марс в Козирог през зимата 😳
Успокой се, всеки преминава през твърдите аспекти на Сатурн, периодично, тъй че няма лоши карти, а само периоди, но се преживяват...
« Последна редакция: Ноември 28, 2019, 09:03:02 am от akruks »

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Събития и транзити
« Отговор #5573 -: Ноември 28, 2019, 09:03:01 am »
Благодаря ти ,явно не съм единственото нетърпимо същество.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #5574 -: Ноември 29, 2019, 08:33:18 pm »
Брей брей-транзитното марсче лошо ми се отразява

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5575 -: Декември 05, 2019, 11:04:08 pm »
Папи, сега тр. Марс, според теб,  какви събития ще индикира ? На трон, източен спрямо Слънце, видим.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

ani_parusheva

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Събития и транзити
« Отговор #5576 -: Декември 08, 2019, 11:29:09 am »
Akruks, попитах за транзита между Уран и моят асцендент, понеже доколкото разбрах ще бъде свързано по някакъв начин с Венера. Съжалявам, че задавам тъпи въпроси като идиот, но тези неща са ми важни, а не съм толкова навътре в нещата. В смисъл нещо свързано с любовна връзка, пари и т.н. ? Благодаря ви предварително...!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Събития и транзити
« Отговор #5577 -: Декември 12, 2019, 11:23:40 am »
Аз имам поредния проблем в работата, даже не мога да си тръгна от нея без да се случи нещо :91:

тр. Слънце/У6 е в съвпад с нат. Сатурн в 10 дом, днешното пълнолуние ми е в опозиция с МС - искат да ми отрежат 1 ден от отпуската, която ми се полага, т.е. отказват да ми изплатят деня. Нормативно те са в нарушение, пуснах вече и сигнал, където трябва. 
« Последна редакция: Декември 12, 2019, 06:54:40 pm от romantica »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #5578 -: Декември 12, 2019, 11:32:08 am »
То изброи полвиният Зодиак-лайнари  :012: :D Но все пак има и хубави алтруисти, аутисти ,комунисти и дъновисти с по нещо в Риби и Овен  ;D Аа и Скорпион естествено.., а сред тез мръсни ,мръсни хора, дето ги изброи, барем една Дева да имаше, ама без да ми кажеш знам-поне асцендентите и Луната им е там -Комерсиалисти  ;D

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Събития и транзити
« Отговор #5579 -: Декември 12, 2019, 11:57:16 am »
Беки, специално за теб качвам картите им.

Дано никой да не среща същества като тези!
« Последна редакция: Декември 12, 2019, 06:55:25 pm от romantica »