Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845489 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #2985 -: Декември 03, 2015, 05:38:41 pm »
Последните три дни при мен настана някаква лудница, чак взе да ми дотяга от хорското внимание. От толкова комуникация не ми остава никакво време, дори да се нахраня.

Чудя се на какво се дължи - на съвпада на тр. Венера с нат. СЛВ в 11 дом?

Каквато стагнация беше, изведнъж започнаха да ми накъсват телефона и скайпа с позвънявания и въпроси. В професионален план също изведнъж се отпуши.

А днес неочаквано получих съобщение от първото си гадже от ученическите години, след дълго мълчание, в една социална мрежа. Забравила съм го била. Човекът вече има два брака зад гърба си, може да се е събрал и с трета вече. Не сме се виждали от 1993 година и живеем в различни държави. Не изпитвам носталгия към първи любови, пък тоя все това ми натяква. Телец с Луна в Скорпион, не спира да цикли.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Събития и транзити
« Отговор #2986 -: Декември 03, 2015, 06:57:27 pm »
За една седмица съм изпускам яко нервите два пъти - единият път потърпевшата направо ме насочи към лудницата.  ;D Аууу, какъв комплимент за моята скромна особа. Тр. Марс на К3.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Събития и транзити
« Отговор #2987 -: Декември 03, 2015, 06:59:10 pm »
Ох, той Марса в 3-ти е направо отврат  :012: Нали го имам, агресията я изкарвам с думи.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #2988 -: Декември 03, 2015, 07:02:50 pm »
Аз пък днес купих подаръците на децата за празниците ....  ;D Не виждам по кой аспект, но ....
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2989 -: Декември 03, 2015, 07:27:11 pm »
Аз пък днес купих подаръците на децата за празниците ....  ;D Не виждам по кой аспект, но ....
по тр. Меркурий  втригон с Луната У5 и по тр. Луна в тригон с нат Меркурий У3, У4, У7

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #2990 -: Декември 03, 2015, 09:01:27 pm »
Сигурна бях, че има нещо, благодаря  :)
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #2991 -: Декември 03, 2015, 09:07:07 pm »
Днес транзитният Марс е в точен съвпад с Плутона ми и нищо не се е случило. Освен да се появи някой инкуб тази нощ.  :o След обилна консумация на шоколад и червено вино, с които се запасих преди малко.  :012:

А, нали имам съобщение от първия ми бивш. И се сетих, че един практикуващ астролог свързваше Плутон и с нашите бивши.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #2992 -: Декември 04, 2015, 12:01:34 am »
При мен си действа, като стой та гледай - ама нали и двамата са ми У8, Венера в 8 дом, в скорпион, Плутон в 7 дом ....Затворили са се в един цирк и се забавляват.

За утре съм избрала алено червен скини панталон, черни кожени ботуши - с връзки и скосяване отгоре,  ослепително бяла риза с черни кожени елементи. Мисля, че спокойно мога да изгася осветлението в офиса и да светя  :012: Този панталон го имам от 3 години и ще го облека за първи път. Вчера се сетих за него, тази сутрин го извадих и за утре съм готова  :012: За тези ботуши също бях забравила - всичко се сглоби за ден-два  :012:
Над силата е само умението да я владеем!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #2993 -: Декември 04, 2015, 12:12:52 am »
Хах, добре, че ме подсетихте  за този транзит, при мен мина в сряда.
Ами, като по учебник...пак.
Марс У11 върху Плутон съУ 5 - вечерта си спретнахме едно гурме угощение в ресторант с една от Юпитерките ми, отдавна не бяхме изкарвали толкова дълго време заедно.
Като  цяло много хубав ден ми беше , отделно един младок - военен , отскоро френд покрай една група, ме ръчка цял ден у Фейсо.. :57:
Обаче ще си остане само с лайковете на произведенията му..
« Последна редакция: Декември 04, 2015, 12:14:34 am от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #2994 -: Декември 04, 2015, 10:59:25 am »
Да, точно - тя покрива моята натална :) Плутон ми е в съвпад с Меркурий на К11, Уран съвпада с натален Юпитер, а Марс с натален Плутон.
Над силата е само умението да я владеем!

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Събития и транзити
« Отговор #2995 -: Декември 04, 2015, 10:44:24 pm »
Значи знаех си , че заформилото се тао марс/плутон/ уран ще палне фитила на много нативи.  :012: И моя включително. В неделя квадратът на марс с плутон е точен, а проявления имам от 2-3  дни. Днес беше върха на сладоледа засега, но не знам до неделя какво ще се надроби още. Общо взето вдигнах един скандал по телефона на една пикла, където не си върши работата както трябва, ама никак. Даже никаква работа не върши, а аз досега й опрах пешкира веднъж. Вече видях един положителен резултат от моя остър тон , да видим дали ще има още. Тъкмо се успокоявам, айде още една нахална лапетия ми вдигна кръвното.  :012: Наложи се да я търпя на работа, направих и няколко прилични забележки за нейното арогатно поведение спрямо колеги и мен, нямаше много ефект. Следващия път няма да има добър тон, ще има овенски стон.  :D Да се готви.

Общо взето на марс във везни много ми пада пердето. А като добавим и аспектите му сега с урабн и плутон -красота. Марс е на 3 гр и нещо в момента от точния квадрат с натален ац. Плутон на 3 гр от съвпад с дц, а уран за псоледен път прави почти точен квадрат с нат асц. Не ми се мисли за другата седмица, когато става точната опозиция на марс с уран, квадрат към ац, ще има откачане тотално.  :012:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #2996 -: Декември 04, 2015, 11:16:54 pm »
Марс отива към съвпад със Слънцето ми. А аз нямам енергия за пет пари.  :(
Може и от анаретната Венера да е, знам ли.
А по-вероятно е от комуникацията с жена, която не харесвам. А днес имах работа с нея и се наложи да я търпя няколко часа. Все едно ми изсмука енергията. Освен, че ми наду главата.
Много трудно се спогаждам с други жени с Луна като моята. Имам чувството, че ме изсмукват, все едно канал се е отворил и ми вземат енергията.  :(
Стоя, лежа, гледам в точка и от половин час се опитвам да се съвзема. На домашните им теглих един игнор. Нямам сили и за тях.

Иначе сега й огледах картата на госпожицата. Тя и със Сатурн ме мори, на Асцендетна ми е. И има Марс в Рак в точно каре с мой Сатурн и Плутон. А Венерата й е кацнала на мой Слв. Слънцето й на Иц-то ми. Почти съм убедена, че Асц й е Козирог и е на Юлв-то ми и к12.

Вече може да ме наричате Емма Неприличното предложение.

Освен всичкото ми нетърпение към нея, накрая ми отправи и лесбо предложение.
Аз съм над нещата и приемам всякакви хора, всякакви щуротии. Но това ми дойде в повече. Това... някой да е зависим от теб по някаква си причина. И да прояви такава смелост - велика простотия.
Би трябвало да я харесвам много. И Юпитер й е на Дсц ми. Имаме много нодална синастрия и осова. Ама момичето ме мори. Юпитерите ни са в квадрат. А аз усещам много силно това каре като несъвместимост. А при нея има опозиция на Юпитер и Сатурн. Нептун й е в точно каре с моето Слънце.

Та толкова от разходящ съвпад на тр. Марс с нат. Венера, която е съуправител и на 8 дом. И сходящ съвпад със Слънцето у7.  :012:
Ще набедя мунданното тао с Уран и Марс за тези нестандартности. Не се сещам за друга причина за тази лесбийщина.

При нея Марс е в квадрат с Уран. И в квадрат с Венера. Затваря наталната й опозиция до тао. Какво тао, Уран от Овен затвяра до голям кръст.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2997 -: Декември 05, 2015, 08:40:18 am »
При мен почти приключва плутоновата квадратура, като последните 2 години някъде забелязах, че когато тр. марс направи съвпад с натален плутон в 3ти дом и я активира допълнително ми се случват опити да ме нападат на улицата. Посред бял ден ::)

Този път, поне засега няма такова нещо, но пък аз бях доволно хаплива, по няколко повода. :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Събития и транзити
« Отговор #2998 -: Декември 07, 2015, 08:25:21 pm »
последната седмица ми беше много събитийна:
на тр.Слънце/Сатурн секстил МЦ ми звъннаха да ми кажат, че печеля една литературна награда.
вчера на тр.Луна/Марс кв. тр.Плутон (на 2* от Нептун) имах теч в банята и се наложи спешен ремонт.
днес ми гръмна фурната. //тр.Марс е почти на върха на 6д...



a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #2999 -: Декември 08, 2015, 09:40:19 am »
Аз вчера изпаднах в дълбока сънна реанимация - след месеци наред ставане в 5ч и лягане след полунощ - организмът изтропа по масата с изискване да се наспя. Е, станах си пак в 5ч. изкъпах се  и усетих, че нямам сили да се гримирам, гадеше ми се, като в 3 месец бременност. Пуснах един СМС, че ще остана у дома и ме събуди в 17ч шефа, че има важно мероприятие за днес - дали ще съм на работа :) Днес вече съм пушка.

Гледам сега къде са натален и транзитен Меркурий, Луната .... ами нищо особено не виждам. Не знам кой друг може да е отговорен по темата - цял ден на топличко в леглото  :)

Единственото, което по-така ми прави впечатление е тригонът тр.Меркурий - нат.Хирон (1 дом). А междувременно тр. Хирон ми е на АС  - дали този аспект ме приспа лечебно и за добро? А в събота той вече е станал и директен :) Зная, че масово недолюбвате Хирон и го намирате з амалък и несъществен, но при мен влияе - дали защото е в 1 дом  ::)
Над силата е само умението да я владеем!