Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845336 пъти)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Събития и транзити
« Отговор #3225 -: Март 06, 2016, 04:29:31 pm »
The_One, моите съболезнования за баба ти.  :'( Нека да почива в мир, а на теб ти желая много сила. Такива моменти за жалост са неизбежни в живота.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #3226 -: Март 06, 2016, 10:48:45 pm »
Днес слънцето ми минава през АС. Нищо особено не забелязвам  ::)
Над силата е само умението да я владеем!

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Събития и транзити
« Отговор #3227 -: Март 07, 2016, 10:18:16 am »
Тр.Слънце и на мен ми минава през Асц.-тия дни ги усещам слънчеви,приятни,чувство на лекота-нещата се случват лесно.Имам едно колело с оригинална главина ,,арчър,,,полуавтоматично ,преди се бях пробвал да го оправя сега ми се получи леко .Между другото за разбиране на синхроничност е добре да се погледнат клиповете в ю-туб за трансмисиите при коли-ръчна и автоматична.Автоматичната е със ,,Слънце ,, и 3 ,,планети,, в зависимост на коя предавка се поставя скоростта се променя .Със Слънце на Асц. и ингрес на тр.Марс в стрелец днес мисля да се пусна да бягам малко  :lol_hitting:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #3228 -: Март 07, 2016, 10:26:11 am »
Минавало им слънцето през асцедента.... :D затъмнение имате в съвпад с него!
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #3229 -: Март 07, 2016, 11:08:42 am »
Дааааа :) така е, Тери :) Очаквам го :)

Единствеото, което мога да отбележа, че реализирах няколко мечти, ама наистина мечти, които на Вас ще Ви се сторят смешни, но ..... за мен са "голяма работа" :)

Едната беше разходка по морето извън сезона, без конкретна цел и без план - тръгваш и на място решаваш - къде да спреш, колко да поостанеш, как ще нощуваш ....  Много се заредих :) Покрай децата е трудно да се случи точно така :)  И другата, че сложихме шкафчета за обувки - не понасям разни разхвърльотии из коридора - 15 чифта обувки насам-натам. Случайно видях два модела, които мъжът ми одобри (много е трудно да одобри нещо), сглобихме ги заедно и беше много сплотяващо. При него натален Марс е на моя АС, та Слънцето му е огряло и МАрса ан него :)

Може би тези две събития трябва да отнеса към ингреса на Марс в Стрелец с приключенската перспектива и минаването на Слънцето през МС :)
Над силата е само умението да я владеем!

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Събития и транзити
« Отговор #3230 -: Март 07, 2016, 01:00:22 pm »
Бягането е факт :)Много мъ мързееше,добре,че усетих енергизацията от Слънце и Марс.Който мисли да джогира-дошло му е времето,особено който се е поомазнил-много е важен правилния момент за начало-дава положителна нагласа на целия цикъл .Не мисля,че СЗ трябва да ме шашка-не са задължително лоши,просто акцентиране според мястото и планетата от натала,която активират .

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #3231 -: Март 07, 2016, 02:47:38 pm »
Показателите явно си ги има, но кой да ти гледа за такива неща...
При майка ми мунданния съвпад Слънце-Нептун е на асц, Сатурн й е върху СЛВ, а Марс и Луната са били върху нат. Сатурн. При толкова показатели в различните карти - неизбежно е било, изглежда сега е бил момента.
Много се опитвам да се държа обаче тези дни се виждам като тотална лигла. Нямам никакъв самоконтрол, изведнъж избухвам в плач. А съм при родителите ми и заради тях се държа. Мит и легенда излезе козирожкото самообладание и твърдост.
От друга страна, ако сега не превъртя, значи вярно съм бетон.
Временен пост:
Когато почина единият ми дядо два дни бях в много голяма криза.Тогава се сетих,че той не би искал да се чувствам така,а да продължа напред "и да не легна до него и да умра".Веднага се върнах да работя и сред хората много бързо се възстанових вътрешно.Е,в Козирог имам само СЛВ и стелиумът ми е в 10Д,но при мен проработи по този начин.  :08:
 Той беше много мил и грижовен Слънчев Рак,с Плутон съвпад Слънце и го обичах най-много от всички.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #3232 -: Март 07, 2016, 05:33:19 pm »
Минавало им слънцето през асцедента.... :D затъмнение имате в съвпад с него!
Затъмнението е при мен, че мина през ДСЦ тези дни и дете №2, което в това време беше с тр Марс на неговия АСЦ,  такива ми ги написа в чата, малий, не знаех, че съм била толкова ужасна майка в нейните очи, аз нали  се сравнявам с моята, покрай която съм направо бижу с дъвка  :D

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #3233 -: Март 10, 2016, 07:48:44 pm »
Значи, ще се оправи,моят има вече осем прави черти отдолу и още е жив. :012:  Напръскай го с малко светена вода- богоявленска и ще му мине, ако има име-прекръсти го, моят първи се казваше Воланд умря на 1 седмица, прекръстих го на Лазар и се оправи-може да съм блондинка но имам опит с компютрите :012: Туй Меркурий/ Нептун само така се оправя :012:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #3234 -: Март 10, 2016, 07:51:18 pm »
Значи, ще се оправи,моят има вече осем прави черти отдолу и още е жив. :012:  Напръскай го с малко светена вода- богоявленска и ще му мине, ако има име-прекръсти го, моят първи се казваше Воланд умря на 1 седмица, прекръстих го на Лазар и се оправи-може да съм блондинка но имам опит с компютрите :012: Туй Меркурий/ Нептун само така се оправя :012:

Ама много ги разбираш :29:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #3235 -: Март 10, 2016, 08:22:09 pm »
Ако няма име, по-добре без, преди бях глупава, че ми беше първи компютър и го гледах изплашено та го кръстих, вече- никви имена, освен фабрични, но ако си му дала лош кармичен старт, с лошо орисано име, може да му подобриш нумерологията :012:

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #3236 -: Март 11, 2016, 08:37:41 am »
Емс, голям сладур си :)

 :08: :08: - точно така, с голямата цепеница  :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #3237 -: Март 11, 2016, 10:02:26 am »
Еми, лошото е, че този яд - теб те яде отвътре ... Мисли си за хубавите хора в живота ти. Отвори си снимки от моренцето или някой планински преход, спомни си колко ти е било хубаво със значимите хора, именно - мисли за значимите за теб неща, те са съзидателни, градивни, правят те по-слънчева, можеща ... Остави гадините да живуркат - те ще си получат техните уроци  :) От гадините човек единствено може да се отдръпне, нищо повече, защото разяждат, като корозия, ронят душата, къртят парчета ...

Та ... чакам в темата за красотите да споделиш снимки от някое мило преживяване :) Вътре в себе си си такава, каквато искаш - а ти не искаш да си, като тях :) Е, това е хубавото  :58:

Постой под душа, нека водата отмие излишното, а ти вземи от нея енергия, за да бъдеш  :)
Над силата е само умението да я владеем!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #3238 -: Март 11, 2016, 10:14:16 am »
Благодаря, Алена. Ще ми отмине. Днес имам важен ден, трябва и на едно събрание да ходя. И бързо ще ми се наложи да ми излезат от акъла такива дребнавости.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #3239 -: Март 11, 2016, 10:47:50 am »
Чудесно :)

А в лунара ти има ли индиакция за случката? Все пак е емоционална буря?
Над силата е само умението да я владеем!