Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845322 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #3345 -: Март 22, 2016, 03:10:38 pm »
Просто беше ужасно единствената дума , която се върти в главата ми в момента е Ужас ... Не съм адекватен
« Последна редакция: Март 22, 2016, 03:13:45 pm от greg07 »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #3346 -: Март 22, 2016, 03:20:58 pm »
Това е отвратителен, гнусен, безмозъчен фанатизъм!
Проявление на Гуру-чандала йога в мунданен план, активирана от наскорошното слънчево затъмнение.  :o
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #3347 -: Март 22, 2016, 03:32:58 pm »
Това е ужас просто , аз живея близо до  Метро Станция Шуман, в Брюксел на около 500 метра от Маалбек , взриха всичко , жив и здрав съм благодарение на сестра ми , че ме забави.

Това е картата за деня ...

Всичко това, което се случва е наистина ужасно. Но, ... ако в картата не е "записано", няма как да се случи :)

Според мен, за да ти се случи нещо на физическо ниво, би трябвало да е замесен 1 дом по някакъв начин с твърди аспекти или малефици. Аз такова нещо не виждам.
ЛЗ обаче е в 4 дом, опозиция У5,11,12 - определено ти действа чрез външно действие върху психиката, доброто усещане и приятните емоции.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Събития и транзити
« Отговор #3348 -: Март 22, 2016, 03:40:20 pm »
Това е линк към картата на Брюксел. Не знам колко е достоверна, но това има в нета. Набива ми се от пръв поглед на очи съвпада на плутон с луната, СУ 10. освен това уран е точна опозиция с меркурий У 1, 10. Транзитния марс върху натален уран, а лунното затъмнение се случва в 1 дом.

http://www.astrotheme.com/astrology/Brussels_(Belgium)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #3349 -: Март 22, 2016, 03:44:45 pm »
в астрото е друга - от 1830г, Слънцето на 11гр Везни.

обаче картата на Флора е по-реалистична спрямо сегашните събития.
« Последна редакция: Март 22, 2016, 03:49:06 pm от Happy58 »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Събития и транзити
« Отговор #3350 -: Март 22, 2016, 04:35:25 pm »
Това е отвратителен, гнусен, безмозъчен фанатизъм!
Проявление на Гуру-чандала йога в мунданен план, активирана от наскорошното слънчево затъмнение.  :o

Лили, мунданните йоги са изменчива величина, нали така? Зависят от разположението на планетите и действат в някакъв период. Или може би не разсъждавам правилно?
Като казваш, че има сега Гуру-чандала йога в мунданен план, тя докога ще е активна? Благодаря!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #3351 -: Март 22, 2016, 04:52:01 pm »
Лили, мунданните йоги са изменчива величина, нали така? Зависят от разположението на планетите и действат в някакъв период. Или може би не разсъждавам правилно?

Това е само предположение, но и при практикуващи ведически астролози, занимаващи се и с мунданни прогнози, съм го чела. Съвпадът на Юпитер с Раху не вдъхва особен оптимизъм, за разлика от интерпретацията му в западната астрология. А в момента имаме и ретро Юпитер. Казват, че Гуру-чандала йога става по-мощна и неблагоприятна, ако същевременно има аспект с Марс и Сатурн. Ако се спазва ведическата система за аспекти, Юпитер/Раху получават аспект от Сатурн, от Марс - не, обаче пак е марсово оцветено - Сатурн е в съвпад с Марс и в марсов знак /Скорпион/. В мунданната астрология Юпитер, ако е негативно поставен и участва в злокобна конфигурация, дава и масова смърт, в една или друга форма. Съвпадът с Раху още повече го подчертава и разширява мащаба. Ом Намах Шивая, дет' се вика.  :o

В края на лятото/началото на есента на 2001 имаше мунданен съвпад на Юпитер и Раху в сидерални Близнаци, накшатра Ардра. Какво се случва тогава - атентатът на 11 септември, кулите-близнаци. А в деня на атентата в мунданен план пак се беше сформирала по-специфична йога, разновидност на Гуру-чандала - съвпад на Луна, Юпитер и Раху в опозиция с Марс /в съвпад с Кету/. Всъщност за Луната не съм сигурна дали в момента на екплозията е била в същия знак или в предходния /заедно със Сатурн/, но за Юпитер/Раху в опозиция с Марс е сигурно, при това в две разрушителни накшатри - Ардра и Мула.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #3352 -: Март 22, 2016, 04:56:00 pm »
да на мен преди време един Индийски астролог ми прави хороскоп и това ми каза , че безразсъдни неща е Юпитер съвпад Раху.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #3353 -: Март 22, 2016, 08:55:18 pm »
Направих карта за Брюксел с приблизителен час, според пресата. Не ми се отваря линка на Флора.
Три планети са в критичен градус.
Юпитер, У8/9/12, е на 17* в Дева, Сатурн, У10/11/12, на 17* в Стрелец, а Марс, У1, е с градус орбис от критичния - 5*Стрелец и на К8.
Плутон е в 10 дом в квадратура към Уран, У12, на АСЦ, откъм 12 дом. Лилит на ДСЦ.
Натоварен огромен 12дом.
« Последна редакция: Март 22, 2016, 09:00:44 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Събития и транзити
« Отговор #3354 -: Март 22, 2016, 09:10:42 pm »
Самата Белгия пък е под знака на близнаци и тези транзити вероятно  затварят подвижен т-квадрат.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #3355 -: Март 22, 2016, 09:16:47 pm »
Белгия днес погледнах, че е със Слънце във Везни.
Марс е в 22гр Риби- Затъмнение върху него, тр.Юпитер/Раху са му в опозиция, а тр. Сатурн е в сходяща квадратура.
А затъмнението утре е в опозиция с Плутон.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Събития и транзити
« Отговор #3356 -: Март 22, 2016, 09:25:44 pm »
Грег, ужас е, но е имало и причина да останеш жив. Разбери сега защо :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #3357 -: Март 22, 2016, 09:29:24 pm »
Временен спам:Впрочем Турция най-често е подложена на кървави атентати,но нали 500 години сме им били роби,а с инвазията си сериозно са заплашили Европа,не сме много съпричастни към тях.Странно.  :017:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Събития и транзити
« Отговор #3358 -: Март 22, 2016, 09:30:27 pm »
Слава Богу, че си жив и здрав, Грег!
Освен  тр. Сатурн, следи и тр. Меркурий. Внимавай в следващите дни.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #3359 -: Март 22, 2016, 09:31:08 pm »
Дракич, направи карти за Турция, ще ги разгледаме и тях. Не мисля, че става дума за съпричастност толкова, колкото за астрологически интерес.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми