Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845421 пъти)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Събития и транзити
« Отговор #3360 -: Март 22, 2016, 09:35:10 pm »
Белгия е под знака на близнаци и много и прилича. И луна в телец. Точно толкова дуална е . Антверпен е под знака на везни, Гент е май под знака на козирога.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Събития и транзити
« Отговор #3361 -: Март 22, 2016, 09:38:31 pm »
Драки, щото в Брюксел по изключение (досега, де) гърмят бомби, символ е на бял свят, цивилизация… А в Турция престана да е новина — имат си кюрди, близо са до Сирия, някак обстоятелствата предразполагат за такива новини от там. Както и от Боко Харам не се впечатляваме — "някъде си в Африка някакви се трепели". Едно време бомбите в Испания бяха почти ежедневие и не много голяма новина. Няма нужда от гузна съвест.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #3362 -: Март 22, 2016, 09:43:38 pm »
Белгия е под знака на Близнаци , Брюксел под знака на козирог в това съм сигурен.

Просто е ужас не знам къде се намирам ... това се случва на 500 метра от къщата в която живея , ако бях излязал 20 минути по-рано ... нямаше да ви пиша ...

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #3363 -: Март 22, 2016, 09:47:08 pm »
Белгия е под знака на Близнаци , Брюксел под знака на козирог в това съм сигурен.

Просто е ужас не знам къде се намирам ... това се случва на 500 метра от къщата в която живея , ако бях излязал 20 минути по-рано ... нямаше да ви пиша ...
Дано ви раздадат обезщетения за уплах,особено на Нептуна ти!  :19: :08: :38:
И коя планета днес те спаси от смърт,разчете ли?
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Събития и транзити
« Отговор #3364 -: Март 22, 2016, 09:51:01 pm »
Транзитното Слънце, според мен. :)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Събития и транзити
« Отговор #3365 -: Март 22, 2016, 09:54:26 pm »
Белгия е под знака на Близнаци , Брюксел под знака на козирог в това съм сигурен.

Просто е ужас не знам къде се намирам ... това се случва на 500 метра от къщата в която живея , ако бях излязал 20 минути по-рано ... нямаше да ви пиша ...
И аз така знам, засега не мога да приложа нагледно матриал.Поне в Белгия над 10 пъти бях, имат характеристики меркуриеви, според мен.Мисля според Птоломей беше определението за знак на държавата.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #3366 -: Март 22, 2016, 09:54:47 pm »
Транзитното Слънце, според мен. :)
...върху Марса му и трз Марс тригонирайки натам ми се струва.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Събития и транзити
« Отговор #3367 -: Март 22, 2016, 09:58:46 pm »
...върху Марса му и трз Марс тригонирайки натам ми се струва.
Да.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Събития и транзити
« Отговор #3368 -: Март 22, 2016, 09:59:57 pm »
По картата на Грег: У1 и У8 са незасегнати, тр. У1 и У3 се навъртат около нат. У11. Плутон на К8 не знам брои ли се, той сигурно е там от доста време, а и бидейки бавна планета, иска по-точен аспект. Малко ми е фифти-фифти.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Събития и транзити
« Отговор #3369 -: Март 22, 2016, 10:02:38 pm »
Грег , спокойно. Не ти е било времето да си ходиш толкова млад, нито пък ще си отидеш толкова млад и зелен. :29: Не се шашкай, това само усложнява нещата. Живеем във времена, където никъде, нищо не е сигурно. И аз съм в Западна Европа, милионен град, като нищо да се готвят и тука разни бомби. Ама какво да правя, живота трябва да продължи. Трябва да ходиш на работа, като нямаш кола ще ползваш транспорта. Метрото е опасна зона, ама нямаш друг избор.

Ако ти писано нещо, няма как да го избегнеш. Като не ти е писнао, ще си като котка със 100 живота и пак ще оцеляваш. Съдба, какво да правиш.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #3370 -: Март 22, 2016, 10:58:10 pm »
Това е ужас просто , аз живея близо до  Метро Станция Шуман, в Брюксел на около 500 метра от Маалбек , взриха всичко , жив и здрав съм благодарение на сестра ми , че ме забави.

Това е картата за деня ...
Ти си с Юпитер в 8д, няма за какво да се притесняваш.
тр Меркурий У1 е тригон със Сатурн У8- опасността ти се е разминала, благодарение на сестра ти- съвпад с тр Слънце У3 върху Венера У5

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #3371 -: Март 22, 2016, 11:55:50 pm »
Едно време бомбите в Испания бяха почти ежедневие и не много голяма новина. Няма нужда от гузна съвест.
ЕТА предупеждаваха два часа  преди това къде ще бомбят, за да евакуират хората.
Последно, преди да се саморазпусне организацията, като сринаха терминал 4 имаше две жертви, някакви спали в кола на паркинга и полицаите ен са ги забелязали, когато са евакуирали хората.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #3372 -: Март 23, 2016, 12:31:30 am »
Направих карта за Брюксел с приблизителен час, според пресата. Не ми се отваря линка на Флора.
Аз също направих КАРТА тази вечер, когато чух по новините на Bulgaria ON Air , в които пряката им кореспондентка там каза, че са се случили в 8ч сутринта, местно време. Плутон У7 излиза на МС, Луната У4 (народа) съвпад с Юпитер У8, съУ12 в 6д на здравето и в квадрат със Сатурн У10 в 8д.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #3373 -: Март 23, 2016, 10:59:59 am »
Вчера реших да тръгна 20 мин по-рано от работа, за да се прибера по-навреме, нали ще се приготвям за РД на дребса, който е днес. И тъкмо съм заредила четирите котлона и се вихря ... и в краката ми вода. Отварям шкафа под мивката - сухо ... Абе, все едно от плочките под шкафа извира  ;D

Е, оказа се "скрит теч". Единствено ми хрумна да го отдам на Нептун, който при мен транзитира в 12 дом и прави съвпад с Венера сега. Оправихме го за сега - оказа се, че на едно връзки имало малко калчища. Дано няма друг проблем. Снощи до 1ч съм творила "по вода"  ;D
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #3374 -: Март 23, 2016, 12:42:43 pm »
Аз също направих КАРТА тази вечер, когато чух по новините на Bulgaria ON Air , в които пряката им кореспондентка там каза, че са се случили в 8ч сутринта, местно време. Плутон У7 излиза на МС, Луната У4 (народа) съвпад с Юпитер У8, съУ12 в 6д на здравето и в квадрат със Сатурн У10 в 8д.

колко показателно! .... Плутон на МС, пък Сатурн по принцип в 8 дом ....  ама може ли някой да седи и да смята за всяко едно място по света  :57: