Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 846342 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #3375 -: Март 23, 2016, 08:09:39 pm »
Алена, да ти е живо и здраво детенцето! И всички в семейството

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Събития и транзити
« Отговор #3376 -: Март 23, 2016, 08:20:52 pm »
Алена, да ти е жив и здрав. Няма как да не е палав, слънчево овне.  :012:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Събития и транзити
« Отговор #3377 -: Март 23, 2016, 10:01:52 pm »
Честит празник на детенце! Да е живо и здраво, овненце и да ви радва, най-вече себе си.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #3378 -: Март 24, 2016, 04:21:28 pm »
Мнооого благодаря за чудесните пожелания :) Хубаво беше, аз сдадох багажа след 23ч и явно системното недоспиване си каза думата. Случва ми се така след мобилизация - изведнъж се сривам и на другия ден спя дълго. Гледам, че Луната е била в съвпад с нат.Плутон - У8 - сигурно от това?  Днес си останах у дома, не можах да стана и нали съм без деца - започнах пролетното почистване - мисля, че точния секстил мунданно на Меркурий (У4) и Марс (У1) - ми даде този порив. Мислех да е - като съм в болнични и се съвзема от операцията, но както съм без деца - моментално се заех да се възползвам от времето на спокойствие :)
Над силата е само умението да я владеем!

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #3379 -: Март 28, 2016, 03:11:36 pm »
Обмислям да си отрежа драстично косата, а гледам че нямам кастриращи аспекти към Венера /всъщност няма никакви към нея/, ще помисля още ден два, после да не ме е яд  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #3380 -: Март 28, 2016, 03:16:14 pm »
За какво ти е да я скъсяваш драстично?

Но ако си решила да направиш някоя по-интересна разчупена прическа, защо пък не. Понякога човек има нужда и от такава промяна.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Събития и транзити
« Отговор #3381 -: Март 28, 2016, 03:17:18 pm »
Е, да ама май ти транзитира през първи?

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Събития и транзити
« Отговор #3382 -: Март 28, 2016, 03:25:13 pm »
Обмислям да си отрежа драстично косата, а гледам че нямам кастриращи аспекти към Венера /всъщност няма никакви към нея/, ще помисля още ден два, после да не ме е яд  :)

Прогресивни/дирекционни ингреси на Луни, Венери и асц. да ти се намират?
De omnibus dubitandum est

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #3383 -: Март 28, 2016, 03:37:09 pm »
Обмислям да си отрежа драстично косата, а гледам че нямам кастриращи аспекти към Венера /всъщност няма никакви към нея/, ще помисля още ден два, после да не ме е яд  :)

Е, уран ти я наближава, при мен също има подобни идеи. Аз веднъж вече я скъсих, сега мисля още по-драстично...
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #3384 -: Март 28, 2016, 03:54:21 pm »
Ооооо, да не видя и аз :) Точно в събота го мислех това, че трябва, ама за разлика от Вас - изобщо не искам. Надявам се да не взема внезапни решения - Венера ми транзитира в 1 дом и през април ще направи опозиция на Плутон, съвпад с Юпитер и тр.Уран. Тогава Луната трявба да е растяща и около пълнолунието Венера съвпада с Уран  :-X :) Тъкмо погледнах, че на новолунието, Венера прави ингрес в Овен. Иха  :012:
Над силата е само умението да я владеем!

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #3385 -: Март 28, 2016, 03:55:23 pm »
Прогресивни/дирекционни ингреси на Луни, Венери и асц. да ти се намират?

Не, Венера си е все така ретро, Луната е в последните гр на Стрелец, но има време докато отиде в Козирог. Пр. асц е спорен, ако съм си напаснала точно часа е в последен градус на Телец, минути го делят от Близнаци.
Нямам и транзити към Луната.
Уран още не е стигнал Венерата.

Последно така я орязах, когато тр. Сатурн беше в опозиция към Венера, от кръста до над раменете, на фризьора ми му се ревеше, един час не мога да навия, тогава помня че исках и бретон, ама не ми направи /слава богу  ;D /.
По това време явно заради транзита, като цяло визуално въобще не се харесвах, сега пак я има същата тенденция /само си броя бръчките  :012: /, пък не виждам астро основания.

За протокола, по принцип мразя да ми режат косата, подстригвам се по 2-3 пъти в годината, когато започне да цъфти, затова е нетипично желанието ми.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #3386 -: Март 28, 2016, 04:13:02 pm »
 тр Уран е на Венерата ти в 1д, затова имаш нужда от драстична промяна във визията
в допълнение тр Венера е на Слънцето У5, а тр Слънце върху Меркурий У3 - 5д е свързан с харесването, 3д с мислите

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #3387 -: Март 28, 2016, 04:46:50 pm »
Днес транзитен Марс ми е в точен секстил към натален Уран, а нямам никаква тяга.  :017:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #3388 -: Март 28, 2016, 05:01:07 pm »
Те тригоните рядко действат, ти на секстил се надяваш  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #3389 -: Март 28, 2016, 05:33:52 pm »
Днес транзитен Марс ми е в точен секстил към натален Уран, а нямам никаква тяга.  :017:
що пък от Уран очакваш тяга, такава може да имаш от секстил/тригон със Слънцето или с натален Марс